رفتن به مطلب

gts 450

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

این سیستمی هست که میخوام بگیرم : 

core i5 3570k

8gb ram

gts450 1gb ddr5

ASUS - P8H77-V

TOSHIBA - 1 TERA - SATA

POWER GREEN GP530A-EU

به نظرتون گرافیک میتونه بازی های جدید و تو رزولشن 1280*1024  بیاره در وضعیت ultra ممنون میشم جواب بدید (گرافیکم مال سیستم فعلی منه البته اگه نتونه کارمو راه بندازه عوض میکنم)

@};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی اون رزولوشن میتونید روی نرمال بازیهای روز رو اجرا کنید.

البته من همیشه وقتی کارتم قدیمی میشه تنظیمات رو جوری تغییر میدم که هم فریم ریت مناسب باشه و هم از کیفیت بازی خیلی کاسته نشه.

برای بازی کردن در بیشترین جزئیات ممکن بازیهای روز در اون رزولوشن هم شما کارتی به قدرت 650TI  Boost پیشنهاد میشه که قیمتی حدود 800 تومان داره در بازار ما.

لینک به دیدگاه

درود

7770 هم خوبه، قیمتش هم حول حوش 510 به بالاس، بستگی به برندش داره.

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

توی اون رزولوشن میتونید روی نرمال بازیهای روز رو اجرا کنید.

البته من همیشه وقتی کارتم قدیمی میشه تنظیمات رو جوری تغییر میدم که هم فریم ریت مناسب باشه و هم از کیفیت بازی خیلی کاسته نشه.

برای بازی کردن در بیشترین جزئیات ممکن بازیهای روز در اون رزولوشن هم شما کارتی به قدرت 650TI  Boost پیشنهاد میشه که قیمتی حدود 800 تومان داره در بازار ما.

دوست عزیز اگه به جای این گرافیکی که فرمودید 7870 بگیرم بهتر نیست ؟ چون قیمتشون به هم نزدیکه 

لینک به دیدگاه

7870 صدرصد بهتره ولی اگرشما بگید چقدر می خواهید خرج کنید و اینکه کارکرده می خواهید یا اک راحت تر میشه راهنمایی تون کرد که چی بخرید. :D

لینک به دیدگاه

عزیز پاور رو هم پیشنهاد میکنم حداقل 600 وات از یه برند خوب تهیه کنی چون بعدا واقعا دردسر ساز میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7870 قیمتش از 900 هم یکم بیشتر هست ولی روی هم رفته حدود 10-15 درصد در بازیها از کارت 650TI Boost بهتر عمل می کنه...

کارت 660 هم اگر در همین رنج قیمتی 900 تومان گیر بیارید تقریبا هم قدرت 7870 هست و من بیشتر می پسندم.البته کاملا کارایی شبیه به هم دارند و در زمینه مصرف،نویز فن،گرمای ایجاد شده،انعطاف در اورکلاکینگ نیز شبیه یکدیگر هستند.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

این سیستمی هست که میخوام بگیرم : 

core i5 3570k

8gb ram

gts450 1gb ddr5

ASUS - P8H77-V

TOSHIBA - 1 TERA - SATA

POWER GREEN GP530A-EU

به نظرتون گرافیک میتونه بازی های جدید و تو رزولشن 1280*1024  بیاره در وضعیت ultra ممنون میشم جواب بدید (گرافیکم مال سیستم فعلی منه البته اگه نتونه کارمو راه بندازه عوض میکنم)

@};-  @};-  @};-  @};-

سلام عزیز 450 میتونه بازی هارو با اعمال تنظیمات درست روی high اجرا کنه انتظار زیادی نمیشه ازش داشت ولی من به شما پیشنهاد میکنم همان طور که دوستان گفتند برای عملکرد بهتر به فکر کارت دیگری باشید.اگه با خرید کارت گران قیمت مشکل دارید پیشنهاد من به شما GTX 550Ti یا AMD 6790 است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 7870 کارت خوبی هست خصوصا که تو کمسول ps4 هم ازش استفاده شده پس این کارت میتونه پاسخگوی نیاز شما بخوبی باشه.7870 و 660 حدودا تو یه مایه هستند یکی تو یه بازی قوی تر و دیگری تو یه بازی دیگه ولی 7870 قابلیت اور خیلی بالا و راحتی داره یه نمونه دوال فن با یه نرم افزار msi afterburner میتونه به راحتی آب خوردن این کارتو تبدیل به کارتی بسیار فراتر از اونی که هست بکنه.ازون ور 660 مزایای nvidia رو که فزیک و .... داره.660 هم از نظر قابلیت اور خوبه البته کمی انعطاف کمتری نسبت به 7870 داره.

اعداد و ارقام مربوط به تعداد استریم پروسسر ها و .... را در این دو کارت با هم مقایسه نکنید چون این دو کارت از دو معماری متفاوتند.جهت مقایسه به بنچ مارکهای با درایور جدید سایتهای معتبر مراجعه نمایید.

کارت 550ti ورژن پیشرفته تر شده کارت خودتون هست کمی بهتر از کارت شما است و ارزش نداره بخواین پول بدین واسش اگه بخواین باهاش تعویض کنید 7770 هم کارت خوبیه کمی بهتر از 550 است و واسه رزلوشن شما تقریبا خوبه.ولی حداقل کارت پیشنهادی این روزها 560ti هست.پس:550 کمی بهتر از 450 و7770 کمی بهتر از550 هست.560ti چند رده بالاتر از اینهاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...