رفتن به مطلب

خریدار مانیتور LCD ، LED دست دوم از مشهد

ArashMiniStar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.آقا ما یه مانیتور لازم داریم (سایز 23 دیگه نه زیاده!) بعد نوعشم LCD LED اینا فقط سالم سالم بدون پیکسل سوخته ترجیحا با گارانتی باشه.بعد از مشهد هم میخوام که دردسر پست نداشته باشم.
با سپاس

لینک به دیدگاه

LG ips 22  با 4 ماه گارانتی 500 ت  بیا تحویل بگیر

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

مانیتور های ایکس ویژن رو امتحان کن عالیاً ............ قیمتش هم مناسبه ......"22 هست حدود 540 تومن شاید هم ارزون تر یا شایدم یکم گرون تر.........."19 اش هم حدود 350 تا 380 هستش......... بهترین مزیتش اینکه خودش اسپیکر داره ....... صداش هم عالیه........... کنتراست 1/12000000 هستش............ 

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی والامانیتور رو برای خودم نمیخوام بخاطر همین بالای 19 20 فکر نمیکنم چون خیلی گرون در میاد.وگرنه اگر برای خودم بود حتما بر میداشتم.بازم تشکر ;)

لینک به دیدگاه

ال سی دی سامسونگ مدل 20500 - با زمان تأخیر 2 میلی ثانیه . قیمت پیشنهادی تو در پخ بهم بگو .

لینک به دیدگاه

ال سی دی سامسونگ مدل 20500 - با زمان تأخیر 2 میلی ثانیه . قیمت پیشنهادی تو در پخ بهم بگو .

با سلام.دوست عزیز شما فروشنده هستید لطفا اخرین قیمت را بفرستید.بیشتر دنبال مدل عادی و بدون چیز خاصی مثلا تاخیر پایین اینا هستم ولی اگر قیمت اوکی باشه بر میدارم.

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من یک مانیتور E2260  Full HD دارم در حد نو و کاملا سالم  خواستین پ خ بدید

لینک به دیدگاه

من  هم  به تعداد  حداقل ا الی 4 عدد مانیتور فوری  خریدارم در مشهد لطفا پیغام  خصوصی  بدید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

سلام برای خرید مانیتور دسته دوم LCD با ما در تماس باشید 09366186828  parviz.mis@gmail.com

فروشگاه ما در ایسام www.shoppars.esam.ir

لینک به دیدگاه

E 2041 Sدارم در حد آک با گارانتی مادیران 400000تومن میدم...

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...