رفتن به مطلب

گیمر ها هم تحریم میشوند؟؟یا دیگر به بهشت نمیروند!!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان من دارم یه سیستم خیلی قوی میبندم یه سری قطعات رو گرفتم خورد به تعطیلات متاسفانه یه مشکل هست که تازگی فهمیدم من همیشه قبل از بستن سیستمم کلی تحقیق میکنم که همه چی عالی باشه این دفعه  مشکل از اصل کاره cpu شرکت معظم intel هست: 

جناب core i7 4770 k که دماش  تو گیم های نه چندان گرافیک بالا میره رو 83 تا 85 درجه البته با فن استوک خودش که واقعا شرم اوره اینتل یه فن جدید طراحی نکرده براش.حالا قضیه تحریم و بهشت از اون جایی که وارد کننده های محترم فن های غیر استوک رو وارد نمیکنن  چه برای نسل چهارم چه بقیه اگر هم وارد میشه یا دوتا وارد میشه یا روش قیمت انداز خود cpu میزنن چون از نظر خودشون گیمر های ایرانی  زیاد حرفه ایی نیستن !!!!!!!!حالا من موندم برا ارتقا به cpu ایی که کولر تو بازار ایران نداره تازه مین بورد ASUS Z87-Deluxe 1150 MB رو هم خریدم!!

این هم فن که اینتل با بی شرمی تمام گذاشته تو پک cpu با این قدرت پردازش!!!نکنه اینتل هم تحریمه ؟ نمیدونم post-13512-0-94925200-1376056403_thumb.jpg انصافا قطر رادیاتور رو ببینین ادم بی سواد هم میفهمه این خنک نمیکنه !!

لینک به دیدگاه

تا جایی که من میدونم کولر هایی که روی 1155 نصب میشن روی این سوکت هم نصب میشن عزیز .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر های 1155 روی بورد های Z87 نصب میشوند . درسته CPU گرمیه ولی برای فرکانس 3.9 می تونین با یه کولر ماچو  روی 55 ا 60 دماش رو قفل کنین . در رندر های حتی خیلی سنگین مثل Vray تری دی مکس . گیم که جای خود دارد فکر کنم 50 بتونه قفل کنه دما

لینک به دیدگاه

تا جایی که من میدونم کولر هایی که روی 1155 نصب میشن روی این سوکت هم نصب میشن عزیز .

کاملا حامد جان...

تمامی کولر هایی که با سوکت 1155 بسته میشن با سوکت 1150 هم بسته میشن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همانطور که حامدجان هم گفتند کولرهایی که قابل نصب بر روس 1156 و 1155 هستند روی 1150 هم قابل نصب هستند.

در ضمن دمای آیوی بریج هم کلاً بالا بود و اکثراً از کولرهای غیر استوک استفاده میکنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته ولی 4770 دماش چند درجه بالاتره یعنی خیلی بیشتر از 3770 نمیدونم وقتی این فن برا  cpu طراحی نشدن نصبشون چه فایده اگر هم نصب میشن رو 1150 چون اندازه سوکت 1150و 1155 یکی هستش نمیدونم نظر دوستان اینه که از cooling سوکت های قبلی استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درسته ولی 4770 دماش چند درجه بالاتره یعنی خیلی بیشتر از 3770 نمیدونم وقتی این فن برا  cpu طراحی نشدن نصبشون چه فایده اگر هم نصب میشن رو 1150 چون اندازه سوکت 1150و 1155 یکی هستش نمیدونم نظر دوستان اینه که از cooling سوکت های قبلی استفاده کنم؟

بابا سوکتش یکی به چه زبونی بگیم شک داری بیا اینو بخون جاهاش اصلا فرقی نداره اندازشم حتی یکیه فقط  پایه های سوکت  کم شده

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21237

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخرش میشیم عین این بنده خدا!!!post-13512-0-68361500-1376058080_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبول اقاا ناراحت نشو!! حالا نظ دوستان چه کولینگیه؟من واتر کوولینگ نمیخوام  میخوام با فن باشه البته یه چیزی که گیر هم بیاد معقول!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قبول اقاا ناراحت نشو!! حالا نظ دوستان چه کولینگیه؟من واتر کوولینگ نمیخوام  میخوام با فن باشه البته یه چیزی که گیر هم بیاد معقول!

:devilish: :devilish: :big bug:

1- اولش یه خمیر خوب مثله نوکوتا بگیر که خیلی موثره

2- ماچو خوبه ، سیلور ارررو هم خوبه اگر گیر بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا گیر بیارم ؟اخه نمیدونم کسی بسته I7 4770 K؟ این کولینگ های که لیون کامپیوتر دارن کدومش مد نظرتونه؟اگه مدلی بگید با کدش من بتونم یه تحقیقی انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

اگه اورکلاک می کیند که قطعا هم اینکارو.انجام می دید پیشنهاد میکنم یه واترکولینگ بگیرید!

لینک به دیدگاه

کجا گیر بیارم ؟اخه نمیدونم کسی بسته I7 4770 K؟ این کولینگ های که لیون کامپیوتر دارن کدومش مد نظرتونه؟اگه مدلی بگید با کدش من بتونم یه تحقیقی انجام بدم ؟

سقف هزینه شما برای کولر چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه اورکلاک نمیکنم بخوام هم انجام بدم در حد معقوال مثلا بیست درصد کلاک 4770  3.5 عادی 3.9 توربو هستش من دیدم تو تست ها تا 4900 کلاکش رو بردن بالا که با واتر کولینگ هم میشه 85 به بالا اونا برای تست این کار میکنن من که عمرا وقتی نه گارانتی هست برای این چیز ها این کار رو نمیکنم برا همین کولینگ با فن خوب میخوام اگر کسی از دوستان 4770 K بسته ممنون راهنمایی کنه عالی میشه بدونم برا خنک کننده چه کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سقف هزینه تا 200  گذاشتم براش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه اورکلاک نمیکنم بخوام هم انجام بدم در حد معقوال مثلا بیست درصد کلاک 4770  3.5 عادی 3.9 توربو هستش من دیدم تو تست ها تا 4900 کلاکش رو بردن بالا که با واتر کولینگ هم میشه 85 به بالا اونا برای تست این کار میکنن من که عمرا وقتی نه گارانتی هست برای این چیز ها این کار رو نمیکنم برا همین کولینگ با فن خوب میخوام اگر کسی از دوستان 4770 K بسته ممنون راهنمایی کنه عالی میشه بدونم برا خنک کننده چه کنم؟

هی و حاضر جلو مانیتور نشستم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما 4770 K  استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست عزیز شما 4770 K  استفاده میکنید؟

بله

لینک به دیدگاه

سقف هزینه تا 200  گذاشتم براش

تا زیر 200 تومن بهترین پیشنهاد بنده Thermaltake FRIO هست که حدود160 قیمتش هست و پرفورمنس بسیار قابل قبولی در این رنج قیمت داره!

روی 3770K هم تست شده و کاملا جواب گو بوده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله

دماش چطوره ؟ تو گیم  ها بیشتر چون من برا گیم میبندم سیستم هامو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دماش چطوره ؟ تو گیم  ها بیشتر چون من برا گیم میبندم سیستم هامو

گفتم که برای رندر روی فرکانس 3.9 دماش روی 55 تا 60 بود برای گیم حدود 50

ولی فرکانس بره بالا خیلی داغ میشه مثلا رو 44 خوشکل تا بالای 80 میره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تا زیر 200 تومن بهترین پیشنهاد بنده Thermaltake FRIO هست که حدود160 قیمتش هست و پرفورمنس بسیار قابل قبولی در این رنج قیمت داره!

روی 3770K هم تست شده و کاملا جواب گو بوده!

گیرم میاد ؟ خواستم سوال درو مورد پاور 1000 GREEN GOLD OC  شما راضی هستی خوبه؟اخه میخواستم کولر مستر 1000 بکیرم گیرم نیومد. کیس x9 چطور؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
گفتم که برای رندر روی فرکانس 3.9 دماش روی 55 تا 60 بود برای گیم حدود 50

ولی فرکانس بره بالا خیلی داغ میشه مثلا رو 44 خوشکل تا بالای 80 میره

با فن استوک یا کولینگ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با فن استوک یا کولینگ؟

کولر Antec 920

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا نظرتون چیه Antec 920 یا Thermaltake FRIO کدوم بهتره ؟من Thermaltake FRIO رو دیدم حدود یک کیلو وزنشه باید asus sabertooth بگیرم تا مین بوردم نیومده میترسم z87 deluxe  زیر فشار خم بشه  یا فشار بیاد بهش!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...