رفتن به مطلب

x3 یا x5 gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

میخواستم بدونم کدوم یک از این کیس ها یعنی x3 و x5 بهتره ؟

از نظر همه چیز 

بیشتر برای آور کلاک

لینک به دیدگاه

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=x5

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=X-3

این دو تا رو بخونی درست دستت میاد

x5 کمی حرفه ای تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

X5 رو پیشنهاد میکنم.

میشه مشخصات سیستم رو بنویسی. این کیس هایی که شما در نظر داری برای کراس یا SLI خیلی جالب نیست یا کولر های بلند

لینک به دیدگاه

مقدار بودجه رو مشخص کنی بهتره عزیز . هر دو تو رنج قیمت خودشون کیس های خوبی هستن . ولی احتلاف قیمتی نزدیک به 90 تومان دارن . اگر بودجه بیشتری داری من پیشنهاد میکنم X6 و یا حتی X7 بگیری . خیلی سر تر هستن . مخصوصا X7 . اگر بودجه محدودی داری ، زیر 250 تومان X3 بهترین انتخابه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

دوست عزیز اگه برای  " اوورکلاک " میخواهی استفاده کنی کلا" و بدون شک بهتره از فکر X3  بگذری که

ابدا" تو قسمت محاسبات ابعاد  این کیس بهیچ عنوان درست طراحی نشده و یقینا" کولر های حرفه در این کیس

اندازه کافی جهت نصب را نخواهند داشت و بایستی خارج از استاندارد ساخته شده ان  فن 20 سانتی قسمت

دیواره سمت چپ را با چسب !!!! به انطرف تر متصل نمایی .  در ثانی اگر کارت گرافیک بالاتر از 30 سانت را

این کیس بخواهی که نصب نمایی حتما به مشگل برخورد خواهی نمود که عملا بنده این مشکل را سر نصب کارت

6990 در این کیس داشتم و بدلیل ترس از اسیب کارت از نصب ان منصرف شدم !!  ( در یکی از پستهایم حدود

8-9 ماه پیش بطور مفصل در باره معایب و محاسن این کیس توضیحات لازمه را ارئه نمودم )

دوست گرامی اگر انتخاب فقط بین X3  و  X5  میباشد در خرید X5  هیچگونه شکی به دل راه ندهید !! که طراحی

ابعاد در X5  بسیار کارشناسانه تر و معقول تر انجام پذیرفته است  .  بدین جهت که خود شخصا این موارد را بصورت

کاملا" عملی مدتها پیش تجربه نموده ام . ولی اگر بودجه تان اجازه انتخاب مورد بهتری را میدهد در خرید X7 نسبت به

کیسهای ذکر شده قبلی لحظه ای درنگ جایز نمیباشد .

با تشکر : مهران

لینک به دیدگاه

بودجه تا 350 تومان دارم  و از SLI و CROSS FIRE استفاده نمی کنم و هنوز اقدام به خرید سیستم نکردم 

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا مهران از توضیح کامل شما ممنونم 

دم شما گرم

خواهش میکنم دوست گرانقدرم . ;) 

لینک به دیدگاه

یه نگاهی هم به COOLER MAX W1 بندازی بد نیست!

قیمت مناسب در کنار پرفورمنس عالی!

یه دونه موجود دارد  درحد1ماه کارکرد!

برای SLI , Crossfire هم مشکلی نداره!ابعاد کاملا بزرگ !

لینک به دیدگاه

اگه x5 میخوای من دارم..(امضام)

خواستی بگو...قصد فروششو دارم..

لینک به دیدگاه

عزیز شما کارت گرافیک و مدل کولر مورد استفادتون رو مشخص کنید.تا دوستان طبق اندازه اونا نظر بدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...