رفتن به مطلب

فروش 3770K

M0I-I3N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان گلم

قصد فروش پردازنده ی سیستممم رو دارم، دلیلشم فروش مین بردش هست، و فقط در صورت پیشنهاد مناسب تقدیم میشه

در غیر اینصورت ترجیح میدم یه برد زد 77 بگیرم و ازش استفاده کنم

شرح حال :

سی پی یو اور شده ولی فقط برای ثبت پوینت بعضی از نرم افزارها، یعنی در حد چند دقیقه یا نهایت چند ساعت، مابقی زمانها در فرکانس دیفالت خودش کار میکرده که البته وظیفه ی خنک سازیش هم بعهده ی یک V6Gt بوده که در مواقع Idle حرارت 28-33 بوده و مواقع فول لود هم 60-68  - باکس و فن موجوده، فن آک هست و ازش استفاده نشده ...

منتظر پیشنهاد دوستان هستم

( بحث کارشناسی ممنوع، پیشنهادها فقط داخل تاپیک مطرح بشه لطفا )

به پیشنهاد اساتید و بخاطر پیش نیامدن سوء تفاهم و همچنین عدم پیشنهادهای علمی تخیلی قیمت پایه : 850 تعیین شد

post-5901-0-86943900-1376163626_thumb.jpg

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان، هنوز قطعی تصمیم نگرفتم، تا ببینیم سرنوشت این سی پی یو چی میشه ...

لینک به دیدگاه

محسن جان ما رو خجالت دادی . بالاخره از این های اندها داری دل می کنی ها . راستشو بگو چی تو سرته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

سی پی یو تا چه میزان اور شده ؟

و حداکثر ولتاژی که برای اور به سی پی یو دادید چه میزان بوده ؟

لطفا یک شات از وضعیت سی پی یو در حالت اور و تستس که پاس کرده ضمیمه تاپیک نمائید .

لطفا قیمت پایه هم اضافه کنید تا دوستان تکلیفشون روشن باشد و تاپیک به بیراهه نرود .

لینک به دیدگاه

سلام محمدجان، والا فعلا هیچی مشخص نیست، البته سی پی یو کاملا ناقابله، لازمش داری کادو پیچ تقدیم کنم ...

خدمت جناب بهزاد عزیز هم عارضم که سی پی یو رو فقط با بالا پایین کردن استپ ها ( که البته تو سری کا باز هست ) اور کردم و دست به ولتاژ نخورده

میزان استپ ها هم 46-48 گذاشتم که بدلیل عدم دفع حرارت مناسب توسط کولر ترجیح دادم که سی پی یو تو حالت دیفالت خودش کار کنه

تست ها هم یه سری تست ساده برای کارهای خودم بوده که متاسفانه جایی جز مغزم ثبتشون نکردم ;)

لینک به دیدگاه

700

دوست گلم با این قیمت الان 2600 هم نمی تونی تهیه کنی

پایه رو از 850 شروع میکنیم

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

سلام

این مدله؟   Intel® Core™ i7-3770K Ivy Bridge Processor

؟؟

بله دوست عزیز، خوده خودشه

دوستان فروش در پی تی و خارج از فروم هم در جریانه

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

نمیدونم چقدر از پیشنهادم استقبال می کنید ولی هوسه دیگه :)  آدم هوس می کنه یک سری هم به این معماری بزنه ;)  با 2700K تعویض می کنی یمقدار متعادل هم سر بگیری ؟

ویرایش شده توسط salmanclever
لینک به دیدگاه

تو سایت همسایه فروخته شد، ختم تاپیک

( مدیران محترم زحمت بستن تاپیک رو بکشن، تشکر )

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...