رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی فوری - این ارور به چه معناست؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، سریع میرم سر اصل مطلب. من یه هارد دیسک دست دوم خریدم و  الان توی مهلت تستش هستم. هارد دیسک هیچ مشکل یا بدسکتوری نداره، ولی توی تب Health یه مشکل قرمز دیده میشه. اینم اسکرین شاتش:

Seagate 160GB - Health

ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل جدی هست یا نه.

این اسکرین شات ها هم مربوط به تست هایی بعدیه که گرفتم. فک نکنم مشکلی توشون باشه.

Seagate 160GB - Benchmark

Seagate 160GB - Error Scan

Seagate 160GB - Speed Map

همون طور که بالا تر هم گفتم، الان توی مهلت تست هستم و ممنون میشم سریع راهنماییم کنید که اگه مشکلی داره پسش بدم.

لینک به دیدگاه

جای هارد رو تو کیس تغییر بده . این ارور میگه که جریان هوایی که هست دمای بالایی داره . هارد رو بیرون کیس تست کن اگر میتونی .

لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

اگر من روزی یک هارد دست دوم بخرم، که البته تا جایی که بتونم هرگز هارد و پاور دست دوم نمی خرم - اما اگر بخرم، هر ارور قرمزی رو در تب Health جدی میگیرم و هارد رو بلافاصله پس میفرستم. فارق از اینکه اون ارور اصلا" چی هست. رنگ قرمز رنگ خطره.

نمیگم پس بدید، نمیگم پس ندید، این تصمیمش با خودتونه.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

آرمين به حد كافي تحريم هستيم ديگه خودتم خودتو تحريم ميكني. دس دو به اين خوبي. ديگه هارد باشه كه چه بهتر لذتش دو چندانه.
پوري جون چيز خاصي ني كار ميكنه بدسكتور نداره سالمه 961 روز ديگه هم برات كار ميكنه.

خدايي اين دسته كي بوده روسشو كشيده... 961 روز مداوم روشن بوده هارد و كار كرده. نزديك 3 سال  :wacko: ريليتد

لینک به دیدگاه

امروز یه فن DeepCool X FAN 120 L/B خریدم، بستم جلوی هارد دیسک هام. دمای هارد دیسک خودم 20 درجه و دمای هارد دیسک دست دومی که خریدم در بهترین حالت 10 درجه کاهش داشته؛ ولی ارور قرمز رنگ هنوز پابرجاست . . .

اینم عکس مکانیزم کولینگ:

http://inspic.com/4D7683A2

فروشنده علاوه بر کولینگ به مشکل کابل هم اشاره کرد که منم فک میکنم درست میگه، از وقتی هارد جدید رو بستم روی سیستم، زمان بوت شدن سیستم 7 برابر شده و  HD Tune  توی تب Health هارد خودم که کاملاً  سالم و بی ارور بود، یه ارور فیروزه ای در مورد مشکل ارتباطی با هارد داده که خودش هم نوشته ممکنه از کابل باشه. فردا یه کابل آکبند میخرم و با اونم تست میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارور Airflow Temperature که از اسمش پیداست و به دما مربوط میشه داستانش این هست که تو مدتی که هارد کار میکرده سیستم خنک کننده مناسبی نداشته و شاید هم همراه بوده با فعالیت خیلی سنگین و دما بالا بوده و همونطور که میدونی دما یکی از دلایل اصلی کاهش عمر و از کار افتادن قطعات هست (در دمای بالای متداوم) . نوشته شده تو فروم که ارور های SMART داستانش چی هست و برطرف نمیشند و فقط میشه جلوی خطا و صدمه بیشتر رو گرفت . کاری هست که شده و استهلاک خودش رو روی هارد داشته از این به بعد میتونی جلوی صدمه بیشتر رو بگیری . کلا وقتی به هر دلیلی مجبور میشید از هارد های با هرنوع خطای SMART استفاده کنید روی اون هاردبه عنوان پشتیبان حساب کنید و زیاد کارنکشید ازش در غیر اینصورت حتما یک نسخه پشتیبان از اطلاعات حساس تهیه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...