رفتن به مطلب

مشکلات کاربران در فروم !

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . مشکل در log in دارم . هر بار که به سایت وارد میشم باید مجدد log in کنم ، تیک یادآوری رو هم در زمان log in میزنم .

حتی مواقعی که میخوام صفحه رو refresh کنم یا از صفحه ای یه صفحه دیگه برم خود به خود log out میکنه و پیغام log in مجدد میده .

با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر تست کردم ، رو جفتش همینجوریه .

لینک به دیدگاه

سلام . مشکل در log in دارم . هر بار که به سایت وارد میشم باید مجدد log in کنم ، تیک یادآوری رو هم در زمان log in میزنم .

حتی مواقعی که میخوام صفحه رو refresh کنم یا از صفحه ای یه صفحه دیگه برم خود به خود log out میکنه و پیغام log in مجدد میده .

با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر تست کردم ، رو جفتش همینجوریه .

کوکی رو پاک کن ببنی این اتفاق میافته دوباره

لینک به دیدگاه

خب با opera یا google chrome یا چیز دیگه ای تست کنید.اگه اونجا درست بود مشکل از firefox هست .ولی این خیلی عجیبه.چون firefox مرورگر استانداردیه و باید کد رو درست اجرا کنه.همینطور ممکنه نسخه firefox قدیمی باشه :)

خیلی عجیبه ولی اگه با براوزر دیگه درست شد، احتمالا جاوا اسکریپت روی براوزرتون درست اجرا نمیشه

موفق باشید

مشكل همونطوري كه گفتيد از مرورگر فاير فاكس بود

همونطوري كه ميبينيد الان با ie كار ميكنم و كليد تشكر كار ميكنه ؟

با فاير فاكس من فقط تو اين فروم مشكل دار م

راه حلي وجود داره ؟

لینک به دیدگاه

عزیز من تست زدم نه تو فایرفاکس و نه ie مشکلی نیست

مشکل شما مربوط به کش فایرفاکس است که باید پاک کنید

لینک به دیدگاه

عزیز من تست زدم نه تو فایرفاکس و نه ie مشکلی نیست

مشکل شما مربوط به کش فایرفاکس است که باید پاک کنید

با ie هم الان اين مشكل برام پيش اومده

لطفا بفرماييد كه چطوري كش رو پاك كنم ؟

لینک به دیدگاه

خبرنامه فروم هنوز برای من کار نمی کنه

آدرس ایمیلمم درسته چون وقتی پیغام خصوصی برام میاد بهم ایمیل زده میشه ولی وقتی پست جدیدی ارسال میشه کار نمی کنه

این مشکل فقط برای منه یا همه ؟:)

اگه ممکنه زودتر این مشکل رو درست کنید. من نمی تونم هر روز به همه موضوع هایی که مشترک شدم سر بزنم تا شاید کسی سوالی پرسیده باشه یا جوابمو داده باشه :D

خیلی متشکرم o:-)

لینک به دیدگاه

با ie هم الان اين مشكل برام پيش اومده

لطفا بفرماييد كه چطوري كش رو پاك كنم ؟

از نرم افزار CCleaner که رایگان هم است استفاده نمایید

خبرنامه فروم هنوز برای من کار نمی کنه

دوست عزیز من چک مجدد کردم، متاسفانه نیاز به آپدیت و فیکس کردن باگ ها و بعضی مسائل است

از طرفی ویبالتین نسخه جدید را به ایرانی ها نمیدهد، ما مجبوریم تغییر سیستم بدهیم، بهمین دلیل تمرکز

را روی تغییر گذاشتیم که انشاالله مشکلات بزودی حل خواهد شد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

از نرم افزار CCleaner که رایگان هم است استفاده نمایید

دوست عزیز من چک مجدد کردم، متاسفانه نیاز به آپدیت و فیکس کردن باگ ها و بعضی مسائل است

از طرفی ویبالتین نسخه جدید را به ایرانی ها نمیدهد، ما مجبوریم تغییر سیستم بدهیم، بهمین دلیل تمرکز

را روی تغییر گذاشتیم که انشاالله مشکلات بزودی حل خواهد شد

خیلی متشکرم

متاسفانه هنوز همین مشکل رو دارم !!! @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

در سیستم جدید شما توسط دکمه " پیگیری تاپیک " یا " پیگیری انجمن " میتوانید در موضوع خود عضو شوید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

متشکرم

همین کار رو هم کردم

ولی بازم نشد ...

امروز ظاهرا درست شده ... چه جورم درست شده !

هر چند وقت یک بار رگباری داره ایمیل میاد ;)

خیلی متشکرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقای حسینی این چیه !؟ ما با یوزر قبلیم نه تونستیم وارد بشیم و نه رمزمون و بازیابی کرد ! یدونه جدید ساختیم !

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این چیه !؟ ما با یوزر قبلیم نه تونستیم وارد بشیم و نه رمزمون و بازیابی کرد ! یدونه جدید ساختیم !

سلام دوست عزیز

خواهشمندم نام کاربری قبلیتون رو برای بنده پیام خصوصی کنید.

با تشکر:mad:

لینک به دیدگاه

امروز ظاهرا درست شده ... چه جورم درست شده !

هر چند وقت یک بار رگباری داره ایمیل میاد  :wacko:

خیلی متشکرم

ظاهرا مشکل عجیب تر شده !!!

من فقط از تاپیک "قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید" ایمیل دریافت می کنم و اونم به تعداد زیاد

مثلا از حدود یک ساعت قبل 31 ایمیل اومده که میگه saeed_hosseiny یک پست چدید اینچا نوشته هنوزم دارن میان :mad:

لینک به دیدگاه

ظاهرا مشکل عجیب تر شده !!!

من فقط از تاپیک "قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید" ایمیل دریافت می کنم و اونم به تعداد زیاد

مثلا از حدود یک ساعت قبل 31 ایمیل اومده که میگه saeed_hosseiny یک پست چدید اینچا نوشته هنوزم دارن میان :mad:

حتما شما این تاپیک رو برای خودتون تعریف کردید که پیگیری کنید توسط ایمیل و برای نجات از این قضیه اون قسمت رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

متشکرم

ولی گزینه پیگیری مطالب برای من کار نمی کرد و حالا اینجوری شده

اگه غیر فعالش کنم دیگه نمی تونم بفهمم چرا این گزینه برای بقیه تاپیک ها کار نمی کنه ! مشکل اصلی من اینه که این گزینه برای بقیه تاپیک ها کار نمی کنه  :mad:

15 تا ایمیل جدید هم اومد که بازم همه فقط نوشته بودند saeed_hosseiny پاسخ جدیدی داده !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...