رفتن به مطلب

انتخاب شما بین این 3کارت کدام است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من می خواستم از تاپیک سفارش کارت گرافیک بدهم؟ http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21411

نظر شمارو میخواستم بدونم؟ وچندسوال؟

1)C78P-1SDN-L5HSX GTX780 ichill Black Accelero Hybrid 3GB =2725

http://www.inno3d.com/product/ichillgtx780lcs.html

2)C78V-1SDN-L5HSX GeForce GTX 780 iChill HerculeZ X3 Ultra 3GB = 2495 http://www.inno3d.com/product/ichillgtx780.html

3)N780-1DDN-L5HS GeForce GTX780 Reference 3GB = 2320 http://www.inno3d.com/product/gtx780.html

4)N78V-1SDN-L5HSX GeForce GTX780 OC HerculeZ 2000 3GB = 2395 http://www.inno3d.com/product/gtx780_hz2000.html

سوال اول Reference بگیرمبهتر یاغیر Reference؟(ارزش داره غیره Reference)

سوال دوم اگرReference بخواهم بگیرم از کدام برند Asus یا Inno یا Gigabyte؟ سوال سوم اگر من این مدل GTX780 ichill Black Accelero Hybrid 3GB بگیرم و چند مدت بعد بخواهم SLI کنم و یکی دیگه بخرم باید حتما همین مدل باشه یا میشه مدل Reference؟(برندهم باید یکی باشه)؟

در مورد SLI توضیح لازم بدهید

با تشکر

ویرایش شده توسط Ebess
لینک به دیدگاه

دوست عزیز 780 خودش از کولر فوق العاده ای بر خورداره و چون میخوای sli هم بکنی همون رفرنس به نظر من بهتره.ارزونتر هم هست.

غیر رفرنس هم asus و msi از همشون بهتره.gigabyte هم در رده سوم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر بنده بین این 3 مدل ، مدل دوم که iChill با کولر Herculez X3 Ultra هستش بهترین انتخابه. چون هم قیمت متعادلی داره و هم کولینگ بسیار عالی داره. و اختلاف چندانی هم با واترکولر مدل اولی از لحاظ کولینگ نداره ولی کولر بسیار بسیار بهتری نسبت به مدل ریفرنس داره. هم از لحاظ دما و هم میزان صدای فن . شما هر مدلی از 780 رو با هر مدل دیگه میتونید SLI بکنید. به شرطی که هر دو 3 گیگ باشند

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به نظر بنده بین این 3 مدل ، مدل دوم که iChill با کولر Herculez X3 Ultra هستش بهترین انتخابه. چون هم قیمت متعادلی داره و هم کولینگ بسیار عالی داره. و اختلاف چندانی هم با واترکولر مدل اولی از لحاظ کولینگ نداره ولی کولر بسیار بسیار بهتری نسبت به مدل ریفرنس داره. هم از لحاظ دما و هم میزان صدای فن . شما هر مدلی از 780 رو با هر مدل دیگه میتونید SLI بکنید. به شرطی که هر دو 3 گیگ باشند

عزیز بخشیدا میدونم اینجا جاش نیست و از اسپانسر عزیز عضر خواهی میکنم

جریان این پینگ تست چیه تو امضاتون؟چرا بعضی از کاربران لیون اینو تو امضاشون میزارن؟ :wacko:

البته ببخشیدا از قدیم گفتن ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است. :D

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

درود

در مورد sli ، فراموش نکنید که اگه کارت 3 اسلاته برمیدارید ، فواصل اسلات های بورد با هم طوری باشه که مشکلی تو نصب پیش نیاد و تقریباً تو بهترین حالت هم وقتی دو کارت 3 اسلاته رو بورد نصب کنید ، دیگه هیچ اسلات دیگه ایی از بورد قابل استفاده نیست ...

مثلاً pci ex 1x که غالباً در این شرایط روش پوشیده میشه و اگه برنامه ایی برای استفاده از این اسلات ها دارید (مثل کارت صدا ) ، تو انتخاب بورد و یا گرافیک دقت کنید .

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز بخشیدا میدونم اینجا جاش نیست و از اسپانسر عزیز عضر خواهی میکنم

جریان این پینگ تست چیه تو امضاتون؟چرا بعضی از کاربران لیون اینو تو امضاشون میزارن؟ :wacko:

البته ببخشیدا از قدیم گفتن ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است. :D

pingtest.net یک سایت معروف هستش که میزان تاخیر اینترنت رو تست میکنه و نمایش میده. که نتیجه هرچه عدد کمتری باشه بهتره. و یه امتیاز هم میده که نشون دهنده کیفیت ارتباط اینترنتی هستش

لینک به دیدگاه

کیفیت کولینگ از مهمترین نکات در هنگام انتخاب کارت گراقیک هست.کولینگ بهتر=انعطاف پذیری بالاتر کارت واسه اور و طول عمز طولانی تر کارت و sli خنکتر و.....

x3 ultra از نظر بنده بهترین گزینه است(چون واتر دار بیش از حد گرونه) اما به اندازه بزرگ کولر کارت و فاصله اسلاتهای pci-e مادر بوردتون جهت sli بستگی داره.اگه میبینید کولر بزرگ این کارت از انجام عمل sli رو مینتون جلوگیری میکنه.کولر های کوچکتر را انتخاب کنید.نمونه رفرنس معمولا علاوه بر دمای بالاتر نویز بیشتری هم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
کیفیت کولینگ از مهمترین نکات در هنگام انتخاب کارت گراقیک هست.کولینگ بهتر=انعطاف پذیری بالاتر کارت واسه اور و طول عمز طولانی تر کارت و sli خنکتر و.....

x3 ultra از نظر بنده بهترین گزینه است(چون واتر دار بیش از حد گرونه) اما به اندازه بزرگ کولر کارت و فاصله اسلاتهای pci-e مادر بوردتون جهت sli بستگی داره.اگه میبینید کولر بزرگ این کارت از انجام عمل sli رو مینتون جلوگیری میکنه.کولر های کوچکتر را انتخاب کنید.نمونه رفرنس معمولا علاوه بر دمای بالاتر نویز بیشتری هم داره

سلام

فاصله اسلات هارو خوب اومدی چون خودم با این موضوع درگیر بودم رو دمای کارت تاثیر داره /

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...