رفتن به مطلب

چطوری ولتاژ سی پی یوم رو از بایوس عوض کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان
بنده یه پستی قبلا گذاشته بودم درمورد اینکه سی پی یوم داغ می کنه و فن کولر بوفالویی که خریدم هم جواب نمیده تا اینکه بچه ها لطف کردن و نظر دادن که ولتاژ رو پایین بیارم، که جواب داد و دیگه دمای سی پی یو خیلی بالا نمیره، ولی من فقط تونستم این کار رو از طریق نرم افزار AMD Overdrive انجام بدم و هر بار که ویندوز ریست میشه مجبورم دوباره این کار رو بکنم!!! خواستم از بایوس تغییر بدم ولی وقتی تغییر میدم سیستم بالا نمیاد و مجبور میشم که باطری بایوس رو ریست کنم!!
خواستم ببینم کسی میتونه کمکی کنه در مورد این موضوع، واقعا ممنون میشم اگه کمکی انجام بشه!
مشخصات سیستم
Motherboard: 870-C45(FX) V2 (MS-7715)
CPU: AMD Phenome II X4 965 Processor 3.40 GHz
RAM: 4.00 GB Corssair

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

بنده یه پستی قبلا گذاشته بودم درمورد اینکه سی پی یوم داغ می کنه و فن کولر بوفالویی که خریدم هم جواب نمیده تا اینکه بچه ها لطف کردن و نظر دادن که ولتاژ رو پایین بیارم، که جواب داد و دیگه دمای سی پی یو خیلی بالا نمیره، ولی من فقط تونستم این کار رو از طریق نرم افزار AMD Overdrive انجام بدم و هر بار که ویندوز ریست میشه مجبورم دوباره این کار رو بکنم!!! خواستم از بایوس تغییر بدم ولی وقتی تغییر میدم سیستم بالا نمیاد و مجبور میشم که باطری بایوس رو ریست کنم!!

خواستم ببینم کسی میتونه کمکی کنه در مورد این موضوع، واقعا ممنون میشم اگه کمکی انجام بشه!

مشخصات سیستم

Motherboard: 870-C45(FX) V2 (MS-7715)

CPU: AMD Phenome II X4 965 Processor 3.40 GHz

RAM: 4.00 GB Corssair

کسی نیس که جوابی بده؟!

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز

شما وارد بایوس که شدید ببینید سربرگ tweakیا tweaker دارید؟

اگه بود وارد آن بشید و توقسمت cpu v core ولتاژ سی پی یو رو مشاهده میکنید ! 

پیشنهاد میکنم از محیط بایوس یه شات بذارید تا دقیق تر بشه راهنماییتون کرد!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام آقا حمید دست گلتون درد نکنه که جواب دادین، من یه مدتی از سیستم دور بودم نتونستم اون اطلاعاتی که خواستین رو بزارم، ولی تونستم با ولتاژ 1.425 سی پی یو رو بالا بیارم، ولی نه با ولتاژ 1.375. البته الان که هواسرده به نظرم درست کار کنه ولی با همین ولتاژ فک نمیکنم بتونم تو تابستون دمای زیر 64 بگیرم، جالبیش اینه که رفیقم میگه همین سی پی یو رو داره ولی با ولتاژ دیفالت 1.375 که هیچوقت هم داغ نمیاره! عجیب نیست که چرا سی پی یوی من ولتاژی که دیفالت براش تنظیم بالاتره؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...