رفتن به مطلب

سوال در مورد کلاس فنی و حرفه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان یه سوال دارم. من میخوام تعمیرات سخت افزار کامپیوتر یاد بگیرم، میخوام دوستانی که اطلاعاتی راجب آموزشگاه های خوب و معتبر در تهران دارن واسه آموزش کمکم کنن که یه کلاس خوب برم. به من آموزشگاه پیشگامان تهران رو معرفی کردن( میدان انقلاب).خوب هست؟ خواهشا کسانی که اطلاعاتی دارن کمکم کنن. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درست به عرضتون رسوندن . عزیز هیچ کدوم از اموزشگاهها عالی نیستند آموزشگاه ملی پایتخت آشغال ترین و کلاهبردارترین اموزشگاهه...پیشگامان تهران نسبتاً از بقیه بهتره.

ولی اگه میخای کار رو یاد بگیری به نظر من یک جا شروع کن کارآموزی گذروندن

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

درست به عرضتون رسوندن . عزیز هیچ کدوم از اموزشگاهها عالی نیستند آموزشگاه ملی پایتخت آشغال ترین و کلاهبردارترین اموزشگاهه...پیشگامان تهران نسبتاً از بقیه بهتره.

ولی اگه میخای کار رو یاد بگیری به نظر من یک جا شروع کن کارآموزی گذروندن

ممنون. یعنی منظورتون اینه که برم یه جا کار کنم تا یاد بگیرم؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تعمیرات لپ تاپ یاد بگیری آینده بهتری داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با ایشون موافقم / حتی از اینجا ( ارومیه ) برا تعمیرات تخصصی لپ تاپ میان تهران

لینک به دیدگاه

مرسی. آره فکر کنم شما درست میگی. تماس گرفتم با آموزشگاه و کلاس تعمیر لپ تاپ از فردا شروع میشه. منم بخاطر همون آینده شغلی میخوام یاد بگیرم

لینک به دیدگاه

دقیقا منم با کار آموزی بیشتر موافق هستم...

یک سری تجارب هست که به صورت تئوری نمیشه کسب کرد و بنده هم همون کار آموزی رو پیشنهاد میکنم..

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام به شما اگر بتوانید هم یک مکان خوب کاراموزی کنید وهم به صورت علمی یاد بگیرید خیلی موفق تر هستید من خودم در زمینه دیگر این تجربه را داشتم و خیلی پیشرفتم بهتر بود

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنون .منظور شماها این هست که آموزشگاه ها عملی اصلا درس نمیدن و فقط مثل دانشگاه تئوری هست؟؟ اینطوری باشه که بهش نمیگن کارگاه!!!. حتی توی سایتشون هم قید کردن که بصورت کاملا عملی

http://pishgamantehran.com/home/page16.aspx?lang=Fa

ویرایش شده توسط zorg
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تئوری وعملی باید با هم باشند تا خوب جواب بده تازه به نظر من عملی خلاصه به کار در اموزشگاه نمی شودوحتما هم زمان باید در یک مکان واقعی کار کار کرده چون یکسری مسائل تا در بازار واقعی کار نکنید تجربه نمیکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...