رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لب تاپ گیمینگ

hezavehr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

بنده قصد خرید لب تاپ برای بازی حداکثر تا6میلیون تومان را دارم میخوام با کمک دوستان یک برند خوب پیدا کنم جلوتر از لطف همه دوستانی که اطلاعات خود را در اختیاربنده میگذارند تشکر فراوان دارم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

الان لپ تاپ های msi رده ی گیمینگ اش خیلی عالیه و یکی از فامیلامونم ge60 گرفته خیلی راضیه

الان سری گیم msi فقط gt70 یا گارانتی ماتریس موجوده که قیمتش 8370 است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول برو سری راگ ایسوز رو بین اگر پسند نکری برو مدلهایی که دوستمون در پست بالا گفتن رو بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام به همه دوستان

بنده قصد خرید لب تاپ برای بازی حداکثر تا6میلیون تومان را دارم میخوام با کمک دوستان یک برند خوب پیدا کنم جلوتر از لطف همه دوستانی که اطلاعات خود را در اختیاربنده میگذارند تشکر فراوان دارم

سلام

من خودم سری گیمینگ MSI دارم GE620DX PLUS راضی نیستم ازش ( به شدت داغ میکنه - بدنه مقاومت آنچنانی برا بازی و گرمای تولیدی نداره )

دوست منم از این سری 60 تا داره ( 7-8 ماهی میشه گرفته حوالی 5300 بودش فکر کنم ) ولی دقیق مدلش رو نمیدونم که زیاد راضی نیستش

به عنوان یه کاربر MSI Gaming نزدیک این برند نشو

ایسوس ( سری 70 داشتیم !!  ) - گیگا - اگه بودجه بودش که توشیبا و آلین ور ها حرف ندارن

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود

جناب مهدی عزیز تنها پیشنهاد بنده g75 asus هست!

یکبار مشخصات رو ببین و بعد تصمیم بگیر

فقط یکم قیمتش بالاست!

فکرکنم رو 7 تومن باشه!

خواستی میتونم برات پیدا کنم!

تو ایران هم پیدا کردنش یکم سخته

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز ! بنده پیشنهادم برند Alienware از کمپانی Dell آمریکا هست که توی طرح ها و اندازه ها و کانفیگ های مختلفی ارائه میشه و یکه تاز سری لپ تاپ های گیمینگ هست ! از هر کسی که دوست داشتید در مدل این مدل لپ تاپ و ویژگی هاش (افرادی که این برند رو داشتن) سوال کنید ، و میبینید که از هر نظر ( کولینگ ، بازدهی، طراحی فوق العاده) راضی هستند  ! دلیله اون هم سابقه بسیار زیاد این کمپانی در عرضه لپ تاپ گیمینگ هست. بعد از اون برند Msi (سری Ge) پیشنهاد میشه چون بعد از alienware وارد عرصه شده و بتازگی لپ تاپ های فوق العاده عرضه کرده از جمله ASUS G750 که به گرافیک فوق قوی GTX 770 مجهز شده و با قیمت 6500 ارائه میشه. بعد از اونها کمپانی AsuS پیشنهاد میشه . البته Asus تازه وارد هست و به همین دلیل شاید نشه زیاد بهش اعتماد کرد ولی لپ تاپ های خوبی توی کانفیگ های مختلف ارائه میکنه (بخصوص سری RoG )

چند تا نکته رو متذکر میشم !

بهمراه بسیاری از لپ تاپ های گیمینگ ( تمامی سری های alienware و Asus RoG ) موس گیمینگ ارائه میشه !

دوم اینکه سعی کنید تا حده امکان از یه گارانتی معتبر خریدتون رو انجام بدید ( بطور مثال ماتریکس) گرچه این سری لپ تاپ ها با دقت بسیار زیادی ساخته شده اند ، ولی احتیاط شرطه عقله !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میتونی یکم دیگه پولت رو بیشتر بکنی و اینو بگیری فکر کنم ارزشش رو داشته باشه

http://buymsi.ir/notebook/size/1516/%D9%86%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%88%DA%A9-gt60/

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز ! بنده پیشنهادم برند Alienware از کمپانی Dell آمریکا هست که توی طرح ها و اندازه ها و کانفیگ های مختلفی ارائه میشه و یکه تاز سری لپ تاپ های گیمینگ هست ! از هر کسی که دوست داشتید در مدل این مدل لپ تاپ و ویژگی هاش (افرادی که این برند رو داشتن) سوال کنید ، و میبینید که از هر نظر ( کولینگ ، بازدهی، طراحی فوق العاده) راضی هستند  ! دلیله اون هم سابقه بسیار زیاد این کمپانی در عرضه لپ تاپ گیمینگ هست. بعد از اون برند Msi (سری Ge) پیشنهاد میشه چون بعد از alienware وارد عرصه شده و بتازگی لپ تاپ های فوق العاده عرضه کرده از جمله ASUS G750 که به گرافیک فوق قوی GTX 770 مجهز شده و با قیمت 6500 ارائه میشه. بعد از اونها کمپانی AsuS پیشنهاد میشه . البته Asus تازه وارد هست و به همین دلیل شاید نشه زیاد بهش اعتماد کرد ولی لپ تاپ های خوبی توی کانفیگ های مختلف ارائه میکنه (بخصوص سری RoG )

چند تا نکته رو متذکر میشم !

بهمراه بسیاری از لپ تاپ های گیمینگ ( تمامی سری های alienware و Asus RoG ) موس گیمینگ ارائه میشه !

دوم اینکه سعی کنید تا حده امکان از یه گارانتی معتبر خریدتون رو انجام بدید ( بطور مثال ماتریکس) گرچه این سری لپ تاپ ها با دقت بسیار زیادی ساخته شده اند ، ولی احتیاط شرطه عقله !

موفق باشید

جناب حسینی عزیز asus g750????

asus رو کمپانی msi ؟؟؟؟

g750 رو asus میزنه!

امان از اشتباهات لپی ;)

ویرایش شده توسط HAMID PARNIYAN
لینک به دیدگاه

اقا حمید عزیز سلام من هم با نظر شما موافق هستم وبهترین مدل هم از نظر کیفیت ومشخصات وقیمت ایسوزg75استوتشکر از راهنمایی شما وهمه دوستان

لینک به دیدگاه

پیشاپیش خریدت رو تبریک میگم!

مبارک باشه شیرینیشم فراموش نشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...