رفتن به مطلب

اینترنت مخابرات... آری یاخیر؟

omid.gh
 اشتراک گذاری

تغییر اراعه کننده ی اینترنت   

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تغییر اراعه کننده ی اینترنت از شاتل به مخابرات ...آری یا خیر؟

• آری
      13
    • خیر
      20

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان عزیز ..

یه چند روز پیش یکی از دوستای هم محلی من یه خط اینترنت از مخابرات گرفت (512) و شرکت اراعه دهنده ی اینترنت خودش رو عوض کرد .....ازش که در مورد کیفیت این اینترنت پرسیدم گفت که خیلی راضی هست و کمترین سرعت دانلودش تو بدترین ساعت به 55 یا 56 کیلوبایت بر ثانیه میرسه....حالا من هم  وسوسه شدم که اینترت خودم رو از شرکت شاتل به مخابرات تغییر بدم ....من در حال حاظر از سرعت 256 نامحدود شاتل استفاده میکنم که ماهیانه برام مبلغ  چهل و پنج هزار تومن آب میخوره....که با این مبلغ میتونم سرعت 1 mbit از مخابرات بگیرم....

به نظرتون این اینترنت که مخابرات اراعه میکنه کیفیت لازم رو داره و همینطور برای کسی که هر روز به فیسبوک سر میزنه مشکلی ایجاد میکنه یا خیر...؟؟؟

ویرایش شده توسط omid.gh
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

در اینجا (زنجان) بهترین شرکت با فاصله زیاد ازبقیه ، مخابرات هستش. ساعت بد و خوب هم نداره. سرعت فیکس روی حداکثر هست!

لینک به دیدگاه

والا من یکبار برای دوستم گرفتم بجز فهش چیزی عایدم نشد...

از بس که این مخابرات قطعی داره...

بهترین و کم کلاهبردارترین شرکتی که تجربه ی کار باهاش دارم پارس آنلاینه.

موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
والا من یکبار برای دوستم گرفتم بجز فهش چیزی عایدم نشد...

از بس که این مخابرات قطعی داره...

بهترین و کم کلاهبردارترین شرکتی که تجربه ی کار باهاش دارم پارس آنلاینه.

موفق باشید @};-

جالبه که اینقدر در جاهای مختلف تفاوت داره! من بیشتر از یک ساله که از مخابرات اینترنت گرفتم. شاید یک بار یا دوبار تا حالا برای چند دقیقه قطع شده باشه! سرعت هم که عالیه

لینک به دیدگاه

من آسیاتک دارم 2mb/s و 10 گیگ در ماه ماهیانه 40 تومن میشه خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

والا قطعی که کلا تو نت ما خیلی عادیه همین شاتل هفته ی پیش دو روز منو سر کار گذاشته بود هی وصل میشد و هی قطع آخرم یه 24 ساعت کلا اینترنت نداشتم...خخخخخ

لینک به دیدگاه

جالبه که اینقدر در جاهای مختلف تفاوت داره! من بیشتر از یک ساله که از مخابرات اینترنت گرفتم. شاید یک بار یا دوبار تا حالا برای چند دقیقه قطع شده باشه! سرعت هم که عالیه

والا تو دهات ما که اینطوریه:دی :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه توی تهران یا کرج و شهر های بزرگ هستی پیشنهاد میکنم یه سر به سایت hiweb.ir بزنی به نظر خیلی خوب میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من آسیاتک دارم 2mb/s و 10 گیگ در ماه ماهیانه 40 تومن میشه خیلی خوبه

الان 2 مگابیت مخابرات با حجم نامحدود دارم. ماهی بیشتر از 500 گیگ دانلود دارم. هزینش هم ماهی 78 تومن هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر دانلود زیاد داری مخابرات بخر چون شرکت های دیگه نامحدودشون خیلی گرون در میاد اگر دانلود حداکثر سالی 50 گیگ داری برو پارس آنلاین بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مخابرات نامحدود دارم تا حالا هم مشکل آنچنانی نداشتم باهاش ولی خب ایام ... پیش بیاد سریع قیچی میکنن ^_^

دوستام هم نامحدود آسیاتک گرفتن کاملاً راضی هستن قیمت هاش با مخابرات برابری میکنه

لینک به دیدگاه

با سلام به شما من تا حالا از چند نوع اینترنت در تهران استفاده کردم از همه بدتر همین اینترنت مخابرات است باز صد رحمت به شاتل و بقیه

لینک به دیدگاه

اگر دانلود زیاد داری مخابرات بخر چون شرکت های دیگه نامحدودشون خیلی گرون در میاد اگر دانلود حداکثر سالی 50 گیگ داری برو پارس آنلاین بخر

تا دلت بخواد دانلود دارم ...اما از اون طرف داستان ...کل خانواده ما اکانت فیسبوک دارن و برای رفتن به فیسبوک هم یه کارایی باید انجام داد.... فیل....... میخواد که نمیدونم مخابرات چقدر تو این موضوع سفت و سخت میگیره؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تا دلت بخواد دانلود دارم ...اما از اون طرف داستان ...کل خانواده ما اکانت فیسبوک دارن و برای رفتن به فیسبوک هم یه کارایی باید انجام داد.... فیل....... میخواد که نمیدونم مخابرات چقدر تو این موضوع سفت و سخت میگیره؟؟

سفت و سخت نمیگیره داداشم با مخابرات و سایقون میره فیسبوک. الان 512 نامحدود پارس آنلاین سالانه حدود 870 قیمت داره

لینک به دیدگاه

دارم از مخابرات استفاده میکنم خیلی اذیت میکنه . (واسشون نوشتم این 512 هست یا دیال آپ)

لینک به دیدگاه

دارم از مخابرات استفاده میکنم خیلی اذیت میکنه . (واسشون نوشتم این 512 هست یا دیال آپ)

یعنی تا این حد !!!!

لینک به دیدگاه

الان 2 مگابیت مخابرات با حجم نامحدود دارم. ماهی بیشتر از 500 گیگ دانلود دارم. هزینش هم ماهی 78 تومن هستش

منم 2 مگ دارم ولی شهر ما نامحدود نمیده!! ماهیانه 8 گیگ 32 هزار تومن فکر کنم، سرعت دانلود هم 500-520 kb/s

سرعت دانلود شما چقدره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منم 2 مگ دارم ولی شهر ما نامحدود نمیده!! ماهیانه 8 گیگ 32 هزار تومن فکر کنم، سرعت دانلود هم 500-520 kb/s

سرعت دانلود شما چقدره؟

اگه 520-500 KB/S دانلود دارید سرعت شما از 4 مگابیت هم بیشتره! حداکثر سرعت دانلود 2 مگابیت در تئوری 256 KB/S هستش ولی در عمل من 225 دانلود میکنم. شب ها در زمان رایگانش هم با همون سرعت دانلود میکنه؟

لینک به دیدگاه

یکی از پروژه های شرکت ما از مخابرات خدمات می گیره چیزی جز اعصاب خورد کردن نداشت فکر می کنم خیلی با نظرات متناقض سر در گم شدی من مبین نت رو پیشنهاد می کنم اگه آنتن دهی خوبی داره منطقه تون

لینک به دیدگاه

یعنی تا این حد !!!!

البته گفتن پهنای باند کمه (کل مازندران). جاهای دیگه شاید بهتر باشه .

لینک به دیدگاه

شما هرجا بری از شاتل بهتره خیالت راحت، به عنوان کسی که 5 سال مشتری شاتل بوده بهت می گم

لینک به دیدگاه

منم میخوام از صبانت برم مخابرات ...

از سرعتش راضیم ولی پشتیبانی خیلی اذیت میکنه توی شیراز ...

الان 128 صبانت دارم با idm سرعت دانلودم دوروبر 200 هست حتی 512 هم که میگرفتم سرعت دوروبر 500-600 بود .....

الان من که ماهی 4-5 گیگ مصرف دارم از کدام نوی سرویس مخابرات بگیرم ؟ (اقتصادی ، سراسری و..! )

همشون اینترنت رایگان شبانه رو دارن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آخ حرف دلم رو گفتی بهمن عزیزم

یه سوال ماله من شرکتی هستش / رفتم شاتل گفتم که نامحدود می خوام 512 ؛ ولی دانلود زیاد دارم ؟؟ گفت مثلاً چند گیگ در ماه گفتم بالای 35 گیگ

گفت که اگه بیشتر از 25 گیگ باشه سرعتتون میاد رو حالت استاندارد یعنی میشه حداکثر 64 کیلو بر ثانیه ولی نه اگه زیاد نباشه میتونیم بالا 200 بهتون بدیم /

برا منم منصرف شدم / حالا میگی که مخابرات 2 مگ گرفتی و بالا 500 گیگ دانلود میکنی خودشم سرو.یس نامحدود کلاً شاخ درآوردم !!!!!

پس این شاتل برا چی اینجوری میگه ؟؟؟؟   مخابرات از این کارا نکنه ؟؟؟ بیاد قیمت ببره بالا یا قطع کنه خط رو و ......

راستی میشه از اون بی پدر و مادرا هم استفاده کرد ؟؟؟ !! هرکجا خواستیم بریم ( یکی شلوغی کنیم - نهایتش میشه والپیپر - چون تنها من نیستم و به غیر از من 4-5 نفر هم میرن نت - من میتونم نهایت خودم رو کنترل کنم که به اون وب سایتها نرن))  یا نه میان آبرو میبرن ؟؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

یکی از پروژه های شرکت ما از مخابرات خدمات می گیره چیزی جز اعصاب خورد کردن نداشت فکر می کنم خیلی با نظرات متناقض سر در گم شدی من مبین نت رو پیشنهاد می کنم اگه آنتن دهی خوبی داره منطقه تون

دقیقا گیج شدم یه سری راضین یه سری هم ناراضی!!!مبین نت هم خوبه باید دید قیمتش چطوریه.

لینک به دیدگاه

آقا مخابرات بهترینه،قعطیم دست اینا نیست که شرکتا کاری کنن....512 نامحدود کارتو را میندازه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...