رفتن به مطلب

اینترنت مخابرات... آری یاخیر؟

omid.gh
 اشتراک گذاری

تغییر اراعه کننده ی اینترنت   

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تغییر اراعه کننده ی اینترنت از شاتل به مخابرات ...آری یا خیر؟

• آری
      13
    • خیر
      20

Recommended Posts

سلام

من دیروز با 2020 ارومیه تناس گرفتم برا 1 مگ مشکلی نیست میدن ولی برا 2 مگ گفت باید از سازمان یا ارگانی نامه درخواست بیاری /

گفتم دانشجو هستم میتونم کارت بدم

گقت نمیشه ، مگر اینکه از آموزش و با تایید میدر گروه نامه درخواست بیاری برا کارت

اینا هم معلوم نیست با خودشون چند چندن؟ یه زمان میگفتن 128 به بالا بده.... ایراد داره ...نمیشه ....الان میگن 2 مگ نمیشه ایراد داره .........فردا هم !!!!!! بابا آخه الان کره جنوبی 20 مگ میده تازه میگن سرعتش پایینه باید بیشتر بشه!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان اینقدر دارند از اینترنت مخابرات تعریف میکنند تا ما هم ترغیب بشیم بریم مخابرات...

لینک به دیدگاه

دوستان اینقدر دارند از اینترنت مخابرات تعریف میکنند تا ما هم ترغیب بشیم بریم مخابرات...

البته شما باید حتما قبل انتخاب سرویس از مرکز مخابراتیتون یه تحقیقی از دوستانتون که سرویس گرفتن بکنید همون طوری که میدونید ارائه سرویس توی تمامی مراکز مخابراتی شهرها به یک میزان رضایت بخش نیست .

ویرایش شده توسط X.M.P
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

محمد جان من امروز عصر برگه تخلیه رو از شرکت گرفتم ( 5 هزار تومن هم گرفت ) - اعتبار خطم تا 2 شهریور ماه بودش ولی گفت شنبه برگه رو میدیم مخابرت / اینجا از چند نفر پرسیدم کلاً راضی بودن اونا هم که ناراضی بودن محلی که اینترنت گرفتن از مخابرات حومه شهر بودش

لینک به دیدگاه

سلام

محمد جان من امروز عصر برگه تخلیه رو از شرکت گرفتم ( 5 هزار تومن هم گرفت ) - اعتبار خطم تا 2 شهریور ماه بودش ولی گفت شنبه برگه رو میدیم مخابرت / اینجا از چند نفر پرسیدم کلاً راضی بودن اونا هم که ناراضی بودن محلی که اینترنت گرفتن از مخابرات حومه شهر بودش

به سلامتی عطا جان...

آره ممکنه حومه ی شهر سرعت هارو کم کنند یا کیفیت پایین باشه ولی خوشبختانه ما مرکز شهر هستیم..

مرسی بابت اطلاع رسانیت داداش گلم @};-

لینک به دیدگاه

البته شما باید حتما قبل انتخاب سرویس از مرکز مخابراتیتون یه تحقیقی از دوستانتون که سرویس گرفتن بکنید همون طوری که میدونید ارائه سرویس توی تمامی مراکز مخابراتی شهرها به یک میزان رضایت بخش نیست .

بله کاملا درسته دوست عزیزم..

حتما قبل از عوض کردن خط قبلش یه پرسو جو میکنم...

ممنون بابت راهنماییتون @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...