رفتن به مطلب

مشاوره برای قطعات سیستم amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان در این تاپیک بیشتر داره مباحث طرفداری از AMD و اینتل بحث میشه. اصلاً اینتل بهترینه، درست. درش هیچ شکی نیست.

اما هر چی استارتر خواست، اجرا کنید. ایشون گفته ای ام دی. خب ای ام دی پیشنهاد میدیم! دعوا که نداریم عزیزان من.

ما در پُست و مقامی نیستیم که برای دیگران تعیین و تکلیف کنیم! نمی تونیم به زور عقیدمون رو تحمیل کنیم که باید اینتل بخره!

طرف میگه اینتل نمیخوام بخرم. مگه زوره؟! خب نخره! مگه چیزی تو جیب ما میره که اینتل بخره؟!

پس بی خیال! بحث رو کش دار نکنید و در حوضه ی پست اول تاپیک مشاوره بدین.

ایشون گفتن ای ام دی. گفتیم چشم. من هر دو رو پیشنهاد دادم به ایشون و این رو هم گفتم که اینتل نظر من اینه که برای شما مناسب تره!

خب می تونن برن AMD بخرن! هیچ اشکالی هم نداره! من نظر خودم رو گفتم! حتماً هم ملزم به اجراش نیست!

ایشون اگر 2 میلیون مثلاً بودجه داشتن برای خرید سیستم گیم، شک نکنید که نظر شخصی بنده ی روی AMD بود! من معتقدم توی این رنج قیمت AMD خیلی بهتر از اینتل عمل می کنه! البته منکر برتری کلی اینتل نیستم! اما با 2 میلیون سیستم ای ام دی خروجی بهتری برای خریدار داره! حتی اگر در مجموع اینتل بهتر باشه.

بحث ما برتری اینتل و ای ام دی در یک رنج قیمتیست!

بدون شک طرف 10 میلیون بودجه داشته باشه، هیچوقت نمیاد AMD بخره! مگه اینکه نادان و متعصب باشه!!! 

حالا اینکه الان یک عده میگن ای ام دی و یک عده اینتل، اکثریت نظر ها، مشخص می کنه.

ظاهراً هم اکثریت با اینتل هست و من هم موافق اینتل هستم. البته مورد ای ام دی پردازنده ی بهتری داره! 8350 کجا و 3220 کجا؟! اما از اونجایی که ایشون قصد گیم دارن، کارت گرافیک، مهم تر از پردازنده اس و بعضی از دوستان هم ظاهراً 3220 رو دست کم گرفتن! پردازنده ی من از 3220 هم ضعیف تره! اما بازی مکس پین 3 رو با کارت 550 راحت 60 فریم می گرفتم روی رزیولیشن بالا و جزئیات گرافیکی High.

اما برای منه نوعی فرقی نمی کنه ایشون اینتل یا ای ام دی بخره! هر چی دوست داره، می تونه بخره.

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز؛ ما قصد بی احترامی و جسارت به کسی نداریم و همنطور که گفتم چیزی تو جیب من نمیره که اینتل بخرن یا ای ام دی و هیچ تعصبی هم روی این دو برند ندارم! با 10 میلیون بودجه طرف می تونه پردازنده ی 3970 اکسترم اینتل رو به قیمت 3 میلیون و 600 بخره که امثال 8350 رو با 12 هسته ی مجموع پردازشی، می خوره...!!! بنچمارک ها هم کاملاً شهادت میدن! این شما هستید که حاضر به پذیرش حقیقت نیستین و به زور می گید ای ام دی بهتره! اصلاً برام مهم نیست که شما چی فکر می کنی و چی میخرید. من نظر خودم رو گفتم. باشه AMD بهتره!

هر چی دوست داره، طرف می تونه بخره. اینجا همه نظرات خودشون رو میدن و در نهایت استارتر تصمیم به خرید می گیره.

من هم بی تجربه! قبول. 

اما دوستانی که با تجربه هستن، به راحتی می تونن تصمیم خرید بگیرن و کاری به کار نظر دیگران نداشته باشن!

اگر هم بحث خریدار متعصب ای ام دی این باشه که سوال براش پیش بیاد با بودجه اش ای ام دی بهتره یا اینتل و بعد بگن اینتل بهتره و بره عکسش رو عمل کنه و ای ام دی بخره، مشخصه که اومده وقت کاربران اینجا رو تلف کنه و از اول اصلاً نباید سوال می پرسید!!

چون در هر صورت ای ام دی می خره و از اینتل خوشش نمیاد! حتی اگر اینتل بهتر باشه که هست!

برای شخص من قدرت پردازشی مهمه! یعنی چیزی که بنچمارک ها میگن! طبق اون هم به دیگران توصیه ی خرید می کنم. توی عمرم هم هیچ تعصب و علاقه ای روی برند ها نداشتم و نخواهم داشت!

حالا شما اصرار به خرید ای ام دی داری، ما حرفی نداریم. بفرمایید ای ام دی بخرید.

موفق باشید./

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

این سیستم نسبت به سیستم بالا گرافیکش یه مقدار قوی تره و مانیتور بهتری هم داره که با سیستم بالا فقط 73 هزار تومان اختلاف قیمت داره حالا بستگی به بودجه شما داره

MB : Asus P8Z77 - VLX 1155 = 499000

CPU : Core i3 3220 Ivy =  399000

VGA: Gigabyte GTX 760 OC 2GB = 1179000

Ram: Kingston 1600 4GB DDR3 = 119000

Power: Green 600A = 245000

HDD: WD Blue 1TB 7200RPM 64mb = 228000

ODD : Pioneer DVD-RW 24x =   60000

Monitor : Samsung 20B315 LED = 419000

Case : Green X3 Gaming = 225000

جمع کل : 3373000 تومان

اساتید اگر اشکالی در سیستم هایی که گفتم هست لطفا تذکر بدین که یاد بگیرم ما تازه کاریم :D

من هنوز نفهمیدم که چرا کل این کاربرای لیونی فقط می رن دنبال مادربورد های گرون و مطرح

به هر حال شما می تونید از مادربورد های ASrock pro 4 یا extreme رو استفاده کنید که قابلیت های یکسانی با همین مادروبرد ایسوس داره .

SLI and Crossfire ساپورت هست و می تونی کارت گرافیک 2 تا بزاری روی مین بورد بدون هیچ مشکلی .

و قیمتشم مناسب تره الان فکر کنم PRO4ـش باید حدود 340 باشه . دقیق نمی دونم .

بعدشم دوستی که پیشنهاد می دی ، این لااقل خوب پیشنهاد بده ، بهترین اجناس و با کیفیت ترین و با قیمت مناسب مثله بنده :

MB : ASRock H77 Pro4-M= 345000

CPU : Core i3 3220 Ivy =  399000

VGA: Asus HD7870-DirectCU II 2GB DDR5 = 990000

Ram: Kingston 1600 2*4GB DDR3 = 240000

Power: Green 600A = 245000

HDD: WD Blue 1TB 7200RPM 64mb = 228000

ODD : Pioneer DVD-RW 24x =   60000

Monitor : Samsung 20B315 LED = 419000

Case : Green X3 Gaming = 225000

----> = 3,150,000

با این سیستم فقط باید بری فضا . برای ارتقا هم سال دیگه یه دونه 7850 دیگه بنداز روش . می زنه فضا .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بحث ها فایده نداره.

من حتی سیستمی بر مبنای اینتل پیشنهاد ندادم  به دوستمون ولی بهشون توصیه کردم که در این رنج هزینه برای گیم  ؛ اینتل پیشنهاد میشه !

ایشون اگر ترجیح دادن سیستم اینتل بگیرن در پیام خصوصی با همدیگه صحبت خواهیم کرد !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

مرسی از این که وقتتونو گذاشتین و به سوالاتم جواب دادید 

دوستان تصمیم گرفتم مانیتور نگیرم و با همین 17 اینچ سر کنم 

بدون مانیتور چه سیستمی پیشنهاد میشه ؟ :)

لینک به دیدگاه

من با نظر آقای hex موافقم واقعا حیفه که شما یه گرافیک گرون قیمت بخری بعد توسط cpu تون واسش گلوگاه درست بشه.شما یه 3570k بگیر راحت بعدم گرافیک غولتون رو بخرید بندازید بدون ترس از ایجاد گلوگاه

مقایسه cpu های این دو شرکت با اعداد ارقام سخت افزاری آنها معمولا درست نیست.چون اونها از معماری متفاوت استفاده میکنند.خصوصا تو گیم حتما به بنچ مارکها رجوع کنید نه به اعداد ارقام و مشخصات cpu ها.

http://www.techspot.com/review/642-crysis-3-performance/page6.html

ببینید 3470 قد 8350 فریم داده.حالا خودتون تصمیم بگیرید.تازه 8350 رو فرکانی 4000 هست و 3470 رو 3200.به همین دلیل هست که میگم نمیشه مشخصات رو قیاس کرد.

3570k رو هم راحت میشه اور کرد بدون دردسر با یه کولر نچندان گرون راحت 4500 رو ثابت استفاده کنید.به پسوند k دقت کنید که نشانگر cpu مخصوص اور هست 3570 معمولی هم هست تو بازار.

این نظر بنده هست نظر بقیه دوستان هم محترم هست.

با سلام به همگی،

دوست عزیز این آدرسی که دادی واسه تست، خود تست کننده کارش مشکل داره! از نظر اینکه سی پی یو AMD رو هم با گرافیک nVidia تست کرده!

همه ی ما میدونیم که گرافیک های شرکت nVidia با پردازنده های شرکت Intel سازگاری بیشتری داره، و به نسبت خیلی بیشتری گرافیک های شرکت ATI که الان دیگه شده AMD با پردازنده های همین شرکت (AMD) داره، چراکه هم سی پی یو و هم گرافیک رو خود AMD تولید میکنه و به همین خاطر با هم سازگاری خیلی بیشتر نسبت به رقبای خودشون دارن.

اگر من جای تستر بودم، یه بار هم با گرافیک شرکت AMD هر 2 سی پی یو رو تست میکردم! اونوقت پی به تفاوت ها میبردین...

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

با سلام به همگی،

دوست عزیز این آدرسی که دادی واسه تست، خود تست کننده کارش مشکل داره! از نظر اینکه سی پی یو AMD رو هم با گرافیک nVidia تست کرده!

همه ی ما میدونیم که گرافیک های شرکت nVidia با پردازنده های شرکت Intel سازگاری بیشتری داره، و به نسبت خیلی بیشتری گرافیک های شرکت ATI که الان دیگه شده AMD با پردازنده های همین شرکت (AMD) داره، چراکه هم سی پی یو و هم گرافیک رو خود AMD تولید میکنه و به همین خاطر با هم سازگاری خیلی بیشتر نسبت به رقبای خودشون دارن.

اگر من جای تستر بودم، یه بار هم با گرافیک شرکت AMD هر 2 سی پی یو رو تست میکردم! اونوقت پی به تفاوت ها میبردین...

موفق باشین.

اول در مورد گرافیک صخبت شد توسط کاربران حرفه ای نه من نوعی به تنهایی.و تو همین تاپیکم بحثش هست.دوم ده تا لینک هست واسه بنچ مارک cpu تو همین تاپیک.میتونین ببینین.تست کننده هم مشکلی نداره چون تمام بنچ مارکا نتیجه همین هست.پاسخ رو هم تو تکست های استاد hex میبینید.دوست خوبم یعنی واسه بنچ باید وایه کارت amd سی پی یو amd و واسه کارت nvidia سی پی یو اینتل بزارن؟اینجوری بنچ مارک همه سایتا غلط هست :Dچون شرایط باید یکسان باشه.

بحث سر خود cpu هست نه مقایسه کارت گرافیک هر چند این مطلب سازگاری هسته تو 2 صفحه قبل تو همین تاپیک رد شد.کل تاپیک رو مطالعه کنید از ابتداش اگه اشکالی بود بفرمایین اصلاح کنم.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

این نظر شخصی من و چیزی هست که خوندم و تحقیق کردم نوشتم که ولی فریم دهی 8350 با i5 ها قابل قیاس هسپت تو گیم و شکی درش نیست.

http://www.tomshardware.com/forum/380999-33-8350-3570k-overclocking-gaming

اینم یه مرجع دیگه.بهتره موقع راهنمایی به دور از تعصب سعی کنیم به طرف مقابل کمک کنیم.ایشون میخوان بازی کنن cpu میخوان 4 هسته ای اینتل با کلاک بیس پرفرمنس بهتری داره نسبت به 8 هسته ای amd چه برسه به اور شدش.این بنج مارک ها تو تممی سایتا تفاوت چندانی ندارن و همشون گویای این قضیه هستن.بحث ایشون تو گیم هست نه کار دیگه.

http://www.anandtech.com/bench/product/697?vs=701

اینم یکی دیگه ملاحظه میشه تو بعضی جاها 8350 بی شک و با اختلاف بهترعمل کرده اما تو گیم از 3570k شکست خورده.

با سلام مجدد به همگی،

دوست عزیز من آدرس زیر رو سایت معتبری تلقی نمیکنم به چند دلیل:

http://www.anandtech.com/bench/product/697?vs=701

1. اولا توی دنیای مجازی خیلی از واقعیتها از بین میره، چه برسه به اینکه بخوای مقایسه هم بکنی! و این سایت با برنامه نویسی فقط این مقایسه ها رو انجام میده! در صورتی که در عمل خیلی متفاوت هست! چون یک سیستم کامپیوتری تشکیل شده از چندین قطعه، و اینکه ممکنه کارایی قطعات بکار رفته در اون سیستم با هم فرق داشته باشه. پس در مجازی سازی تفاوت زیادی با واقع گرایی هست...

2. اینکه شما خیلی راحت میتونین توی این تست که گزینه ی اول روی AMD FX-8350 تنظیم شده با سی پی یو های خیلی پایین تر تست کنید، و در جواب به حرف بنده برسید که این سایت چه خطاهای ضایعی توی مقایسه داره...

* البته اینم بگم: که من تعصبی نسبت به هیچکدوم از برندها ندارم! چون هر کدوم برای کارهای مختلفی طراحی شدن، که Intel در سطح عمومی کارایی بیشتری نسبت به AMD داره.

با تشکر. موفق باشین...

لینک به دیدگاه

یعنی شما بنج مارکاهای سایت هایی مثل toms و...غیره رو زیر سوال میبرین؟یه سر به سایت tomshardware بزنید بد نیست تو خیلی از ریویو ها میتونید عکس 40 یا 50 تا گرافیک که کنار هم چیده شدن و تکتک تست میشن رو ببینید.تست ها کاملا عملی و نه برنامه نویسی.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

چی شد دوست گرامی بالاخره تصمییم گرفتید ؟؟؟

الان با این راهنمایی هایی که دوستان دادن و کاربرد فقط گیم تون به چه نتیجه ایی رسیدید؟؟؟

1- زیاد سخت نگیرید

2- برای گیم کلاً برید سراغ ارزونترین سی پی یوش(منظور اینتل هست) که برای گرافیکتون گلوگاه ایجاد نکنه (مثل 3470-میتونید مقایسه کاراییش رو با بزرگان اینتل ببینید بعد خودتون تصمیم بگیرید)

3- سعی کنید بیشترین هزینه رو چون فقط برای گیم میخواهید روی گرافیک بزارید

4- به هیچ وجه شما که اندر احوال اوور نیستید به پیشنهادات دوستان برای مین های Z77 و سری سی پی یو های K توجه نکنید (پولتون هدر میره)

از ما که گفتن بود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

صد در صد بنده هم عرض کردم که به پسوند k توجه کنند که مخصوص اور هست تو همین تاپیک و صحبت ها شده

لینک به دیدگاه

ببخش دوست عزیز ناراحت نشو از من. بنده قصد جسارت به شما و اساتید و وب سایتها رو ندارم، اما شما میتونید خودتون امتحان کنید.

بنده فقط میگم اعداد و ارقام واقعی نیست! این سایتها سیاستشون تبلیغات واسه شرکتهاست...

امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

من از همگی معذرت میخوام...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صد در صد بنده هم عرض کردم که به پسوند k توجه کنند که مخصوص اور هست تو همین تاپیک و صحبت ها شده

ببخشید جناب ایشون فقط کارشون گیم هست

پس چه نیازی هست به سری K ؟؟؟

کاملاً هدر دادن پول هست

42558165415249149879.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

من با نظر آقای hex موافقم واقعا حیفه که شما یه گرافیک گرون قیمت بخری بعد توسط cpu تون واسش گلوگاه درست بشه.شما یه 3570k بگیر راحت بعدم گرافیک غولتون رو بخرید بندازید بدون ترس از ایجاد گلوگاه

مقایسه cpu های این دو شرکت با اعداد ارقام سخت افزاری آنها معمولا درست نیست.چون اونها از معماری متفاوت استفاده میکنند.خصوصا تو گیم حتما به بنچ مارکها رجوع کنید نه به اعداد ارقام و مشخصات cpu ها.

http://www.techspot.com/review/642-crysis-3-performance/page6.html

ببینید 3470 قد 8350 فریم داده.حالا خودتون تصمیم بگیرید.تازه 8350 رو فرکانی 4000 هست و 3470 رو 3200.به همین دلیل هست که میگم نمیشه مشخصات رو قیاس کرد.

3570k رو هم راحت میشه اور کرد بدون دردسر با یه کولر نچندان گرون راحت 4500 رو ثابت استفاده کنید.به پسوند k دقت کنید که نشانگر cpu مخصوص اور هست 3570 معمولی هم هست تو بازار.

این نظر بنده هست نظر بقیه دوستان هم محترم هست.

عزیز خب از اول تاپیک بخونین که اشتباه  نشه :) ببینین من گفتم سری  k بخر؟گفتن amd اور میشه منم گفتم سری k اور میشه., و قبلا هم دوستان اشاره کردن نقش فرکانی تو فریم دهی رو

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

با سلام،

دوستانی که فکر میکنن گلوگاه ایجاد کردن فقط کار CPU هستش! یک سیستم کامپیوتری رو فقط توی CPUیوش میبینن!؟ یعنی اون سیستم قطعات دیگه ای نداره؟

لینک به دیدگاه

با سلام،

دوستانی که فکر میکنن گلوگاه ایجاد کردن فقط کار CPU هستش! یک سیستم کامپیوتری رو فقط توی CPUیوش میبینن!؟ یعنی اون سیستم قطعات دیگه ای نداره؟

گلوگاه ممکنه از سمت هر قطعه ای ایجاد بشه...

فرکانس پایین رم یا cpu

مین ضعیف و باقی قطعات قوی

همه ی قطعات قوی و پاور ضعیف

cpu قوی و کارت گرافیک ضعیف

همه ی این ها ممکنه یک جایی از قدرت قطعه ی قوی تر کم کنه به دلیل قدرت پاین قطعه ی ضعیف...

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز اینو به دوستانی بگین که اکثر تاپیک ها رو پر کردن از اینکه:

فلان سی پی یو گلوگاه ایجاد میکنه و اون یکی بهتره!

اینو بخر، اونو نخر!

طرفی که ازشون راهنمایی خواسته رو اینقدر گیج میکنن تا میره آتاری یا سگا میخره واسه بازی! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام،

برای فریم گرفتن در بازی چی برای کارت گرافیک بیشترین  گلوگاه ایجاد می کنه !

بین یک مینH61  و Z77 برای پردازنده 3470 چقدر تفاوت کارایی وجود داره بازی و اصلا تمامی کاربردها !؟

پاور ضعیف باعث میشه فریم ریت خراب بشه !

بحث بحث گیم هست و گلوگاهی که پردازنده ایجاد می کنه و مسلم هست هیچ قطعه ای مثل پردازنده در این مقوله برای گرافیک باتلنک نمی کنن !

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال من a880gm-ad3 دارم با فنوم 955 بلک اینو با corei7 870 1156+p7h55  جا به جا کنم کارایی سیستم چشمگیر میشه یا نه؟بنچمارکارو دیدم تقریبا نزدیک به هم هستن.من گرافیکم 5870 هستش بنظرتون این کارو بکنم تو گیما تغیر فریم زیاد دارم یا نه؟ارزششو داره؟من اون دو تا رو 500 بفروشم باید 800 واسه این هزینه کنم550+250 (حدودی البته پایینترم میشه پیدا کرد).من کانفیگه سیستمم اینه

phenom 955 black

a880gm-ad3

3*2gb -1600

hdd 250 16mb

vga 5870-1gb

power 580 green

نظرتون راجع به این سیستم چیه؟نا هماهنگی تو قطعاتش میبینید شما؟اگه هست کدوماشون؟عوض کنم با 870 یا نه؟

لینک به دیدگاه

برای فریم گرفتن در بازی چی برای کارت گرافیک بیشترین  گلوگاه ایجاد می کنه !

بین یک مینH61  و Z77 برای پردازنده 3470 چقدر تفاوت کارایی وجود داره بازی و اصلا تمامی کاربردها !؟

پاور ضعیف باعث میشه فریم ریت خراب بشه !

بحث بحث گیم هست و گلوگاهی که پردازنده ایجاد می کنه و مسلم هست هیچ قطعه ای مثل پردازنده در این مقوله برای گرافیک باتلنک نمی کنن !

بله دوست عزیز درسته که CPU بیشترین نقش رو داره، اما اکثر دوستان اینقدر دیگه این مسئله رو بهش پرداختن و روش زوم کردن که هر کی ندونه میگه کامپیوتر فقط سی پی یو هستش و دیگه هیچی!

مثل این میمونه که بگی توی مکانیزم و دستگاههای بدن انسان فقط مغز نقش مهمی داره!

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز درسته که CPU بیشترین نقش رو داره، اما اکثر دوستان اینقدر دیگه این مسئله رو بهش پرداختن و روش زوم کردن که هر کی ندونه میگه کامپیوتر فقط سی پی یو هستش و دیگه هیچی!

مثل این میمونه که بگی توی مکانیزم و دستگاههای بدن انسان فقط مغز نقش مهمی داره!

عزیز تاپیک تاپیک انتخاب cpu هست نه رم و کارت گرافیک و..........میخوان cpu واسه گیم انتخاب کنن.به همین دلیل ما به این موضوع پرداختیم.اگه تاپیک چیز دیگری بود هم مسلما در مورد همون چیز صحبت میکردیم به جای cpu.حرف شما صحیح هست اگه قطعه ای که نسبت به بقیه ضعیفتر باشه گلوگاه ایجاد میکنه ولی موضوع تاپیک cpu هست.اگر ایشون در مورد رم و مین و...پرسیده بودن دراون مورد هم بحث میشد.

البته ایشون فکر کنم انتخابشون رو کردن.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز، اما فکر ک

عزیز تاپیک تاپیک انتخاب cpu هست نه رم و کارت گرافیک و..........میخوان cpu واسه گیم انتخاب کنن.به همین دلیل ما به این موضوع پرداختیم.اگه تاپیک چیز دیگری بود هم مسلما در مورد همون چیز صحبت میکردیم به جای cpu.حرف شما صحیح هست اگه قطعه ای که نسبت به بقیه ضعیفتر باشه گلوگاه ایجاد میکنه ولی موضوع تاپیک cpu هست.اگر ایشون در مورد رم و مین و...پرسیده بودن دراون مورد هم بحث میشد.

البته ایشون فکر کنم انتخابشون رو کردن.

بله ببخشید، نمیخوام بحث رو کش بدم... ولی به عنوان تاپیک یه نگاه بندازین؟ "مشاوره برای قطعات سیستم amd"

ایشون میخواد یه سیستم کامل بخره، و مین و گرافیک هم از بکار بردن قطعات سیستم amd توی عنوان تاپیکش پیداست که براش مهمه...

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم حالا چی انتخاب کردن ؟؟؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم ولی چون خودشون دیگه پی گیری نکردن میگم حتما انتخاب کردن.

چند تا پست تو تاپیک بود که سر مساله گلوگاه بودن و.... که حذف شد که اینها ادامه اون بحث هستنداگه پستها رو مطالعه کنید متوجه میشید که مانور خود استارتر هم رو cpu هست.این یک تاپیک مشاوره هست و تاپیک فنی نیست که بحث کلیه قطعات و نقد و بررسی توش پیش بیاد هر قطعه که بحث شد توسط استارتر روش مانور میدن تا خود استارتر جمع بندی کنه.

بعد شما میگی ما بهشون میگیم اینو بخر اونو نخر!!!ایشون خودشون تاپیک ایجاد کردن که از دیگران مشاوره بگیرن که کدومو بخرن :)

بقیه قطعات رو هم بحث فنی نشد روش که بخواد پستاش زیاد شه اگر میشد مطمئن باشید روشون بحث میشد.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...