رفتن به مطلب

مشاوره برای قطعات سیستم amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

استارتر تاپیک میزنه از دوستان مشاوره میخواد

بعد نه تو بحثا شرکت میکنه نه نتیجه رو اعلام میکنه که بالاخره میخواد چیکار کنه.

این دوستان که برای شما وقت میذارند تو بحثها شرکت میکنند

لااقل شما هم بهشون احترام بذارید و تاپیکو ول نکنید به امون خدا...

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بله مرسی از دوستان ببخشید که شما رو از انتخابم مطلع نکردم

من میخوام همون اینتلو ببندم نظرم عوض شد :unsure:

از اونجا که من اهل آور نیستم 3570 رو انتخاب کردم

RAM 8 CORSAIR 1600

MB: P8H77-V

PS:GREEN 530 W

VGA : ATI 7870 2GB SAPPHIRE

HDD : 1tb western 

دوستان بازم یه سوال دیگه اینکه اگه قاب کیسو یه چیز معمولی انتخاب کنم مشکلی نداره یا حتما باید x3 ببندم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگر براتون مقدور هست رم کورسیر XMS نخرید. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونید مگنوم 2 و یا هانتر هم استفاده کنید کیس های خوبی هستند

لینک به دیدگاه

عزیز پاوری که انتخاب کردید( 530 green )مناسب نیست چون کارت گرافیک مورد نظر شما 2 تا 6 پین میخوره و پاور 1 عدد 6 پین بیشتر نداره و شما مجبور میشین که از تبدیل استفاده کنین که اصلا توصیه نمیشه.و به مرور زمان باعث ایجاد مشکل میشه.سعی کنید پاوری که انتخاب میکنید 30 درصد بیشتر از نیاز سیستمتون باشه چون پاور به مرور زمان افت راندمان پیدا میکنه.پاور خوب حافظ جان قطعات شماست.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

عزیز پاوری که انتخاب کردید( 530 green )مناسب نیست چون کارت گرافیک مورد نظر شما 2 تا 6 پین میخوره و پاور 1 عدد 6 پین بیشتر نداره و شما مجبور میشین که از تبدیل استفاده کنین که اصلا توصیه نمیشه.و به مرور زمان باعث ایجاد مشکل میشه.سعی کنید پاوری که انتخاب میکنید 30 درصد بیشتر از نیاز سیستمتون باشه چون پاور به مرور زمان افت راندمان پیدا میکنه.پاور خوب حافظ جان قطعات شماست.

شما چی پیشنهاد میکنین ؟ :huh:

لینک به دیدگاه

عزیز صرف سیستمتون( گرافیک و رم و مین و پردازنده و هارد و dvd ) بدون در نظر گرفتن کارتهای جانبی دیگه و فن و دیوایس های دیگر حول و حوش 400 وات کمی شاید کمتر و بیشتر هست که اگر بخواین با فن های کیس و دیوایس های دیگه که وصل میکنین حساب کنیم وما حداقل 450 وات در نظر بگیریم شما اگر پاور دست دو میخوای 580b گرین (آکش نیست) اگرم نو یا در حد نو میخواین که گارانتی دار باشه و کابل منیجمنت داشته باشه وسری گیمینگ باشه 585b گرین که البته از 580 با تفاوت قابل توجه ای گرون تر هست.پاور 600eu هم هست که قیمتش مناسب تر و پایینتر هست از 585b که اونم پاسخگوی نیاز شما به خوبی هست با دو کابل 6 پین.و فک کنم انتخاب بهتری باشه با توجه به نیاز شما وکارایی و قیمت.از برند های دیگه هم میتونین تهیه کنین چون خودتون گرین انتخاب کرده بودین منم گرین گفتم.

ملا حظه میکنید که همون 530 هم کفایت میکنه اما به علت عدم وجود تعداد 6 پین کافی مناسب نیست برای گرافیکتون باید یه پاور با دونا خروجی 6 پین تهیه کنین.که گرافیکتون به مرور دچار ضعف نشه.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

قیمت دقیق ندارم:

585b دست دو گارانتی دار باز نشده تمیز حدود 200 درمیاد نوش رو میتونین تو اینترنت یه قیمت حدودی بگیرین دور بر 300 باید باشه چون نمیدونم نمیتونم دقیق بگم اینم شکل و شمایلش و تو ضیحاتش:

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP585B

580b فقط دست دوش هست نو بعید میدونم گیر بیارین آخرین تاپیک هایی که دیدم قیمت 120 الی 130 بود.

600eu نوش هست تو سایت خودمون با قیمت 244 تومن:

http://lioncomputer.ir/product/168/GREEN%20GP6000A-EU/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...