رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد تبديل ديحيتال به انالوگ (DVI or HDMI to D-SUB)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من يه كارت گرافبك خربداري كردم كه خروجي dsub نداره . ميخواستم ببينم HDMI to D-SUB بخرم بهتره يا DVI to D-SUB . بعدش ميخواستم بدونم افت فريم يا افت كيفييت چقدر محسوس هستش و اينكه پردازش نو كارت براي خروجي آنالوگ صورت ميگيره يا خروجي ديجيتال

ویرایش شده توسط hesam.1333
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من تا حالا تبدیل D-SUB به HDMI ندیدم. چنین تبدیلی وجود داره؟

.در کارت گرافیک همه ی پردازش ها دیجیتالی صورت میگیره و در نهایت اگر خروجی آنالوگ وجود داشته باشه، به آنالوگ تبدیل میشه .بنابراین بهتره از مونیتوری استفاده بشه که ورودی دیجیتال داشته باشه.
در مورد استفاده از تبدیل، اگر تبدیل و کابل سالم باشه و مونیتور هم مشکلی نداشته باشه معمولا افت کیفیت محسوسی مشاهده نمیشه. اما گاهی در تبدیل های دیجیتال (مثل DVI به HDMI) هم ممکنه به دلیل ایراد کابل یا تبدیل مشکلاتی در تصویر بوجود بیاد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من تا حالا تبدیل D-SUB به HDMI ندیدم. چنین تبدیلی وجود داره؟

.در کارت گرافیک همه ی پردازش ها دیجیتالی صورت میگیره و در نهایت اگر خروجی آنالوگ وجود داشته باشه، به آنالوگ تبدیل میشه .بنابراین بهتره از مونیتوری استفاده بشه که ورودی دیجیتال داشته باشه.

در مورد استفاده از تبدیل، اگر تبدیل و کابل سالم باشه و مونیتور هم مشکلی نداشته باشه معمولا افت کیفیت محسوسی مشاهده نمیشه. اما گاهی در تبدیل های دیجیتال (مثل DVI به HDMI) هم ممکنه به دلیل ایراد کابل یا تبدیل مشکلاتی در تصویر بوجود بیاد.

بله دوست عزیزم وجود داره...بنده دارم و استفاده هم میکنم بدون هیچ افت فریم یا کیفیتی...

post-11548-0-77050800-1376640263_thumb.jpgpost-11548-0-80137600-1376640273_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...