رفتن به مطلب

خریدار قطعات کامپیوتر

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت شما.من میخام پی سی جمع کنم نیاز به قطعات دست دوم زیر دارم.افرادی که در تهران هستن در الویت هستن.من زیاد تو نت نیستم شمارمو میدم بهم پیام بدین تا یا اینکه اینجا خودم هم میام سر میزنم.دوستان لطف کنید موردی داشتین مسج بدین من نمیتونم زیاد بیام نت 09391277438
1-  cpu intel 2020 or cor i3

motehr board 1155 ارزون قیمت

3- دو عدد رم 4 گیگ ddr3 باس 1600 باشه بهتره جمعا 8 گیگ بشه
4-vga amd 7950 یا amd 6970 یا geforce 670 gtx یا 7870 خوش قیمت
5-هارد 500 گیگ یا 1ترابایت کم کار کرد و اگه کسی هارد 30 گیگ ssd خوس قیمت دارد بگه
6-پاور 600وات ریل یا 580 وات
7-dvd rw با کم کارد کرد کم.نه از اونایی که 5 سال مداوم کار کرده که دیگه اصلا هد براش نمونده باشه!!!
8-مانیتور 21 اینج یا 22 اینچ led فول اچ دی
منتظر خبر دوستان هستم.هرکس بهتر قیمت داد سریع میخرم.در ضمن خریدار واقعی هستم قیمت خوب بدین...

در پرشن تولز هم همین تایپیک رو زدم...

ویرایش شده توسط hadi-fm
لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور 685b دارم.

280 تقدیم میکنم.

خواستید در خدمتم.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز  بهتره dvd-rw رو نو تهیه کنید چون هم قیمت زیادی نداره و هم استفاده نشده ازش  :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز  بهتره dvd-rw رو نو تهیه کنید چون هم قیمت زیادی نداره و هم استفاده نشده ازش  :)

مرسی داداش یکن نفر 30 تومان یک ساله کار کرد داره.من از دی وی دی فقط برای نصب سی دی بازی میخام همین.دیگه همه کاراشون رو با فلش یا هارد اکسترنال میکنن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور 685b دارم.

280 تقدیم میکنم.

خواستید در خدمتم.

داداش قیمت خیلی بالاست به بودجه من نمیخوره مرسی

لینک به دیدگاه

داداش قیمت خیلی بالاست به بودجه من نمیخوره مرسی

رو چه رنج قیمت میخوای؟

لینک به دیدگاه

رو چه رنج قیمت میخوای؟

داداش 650 وات گرین بدون گارانتی بهم میدن 145

لینک به دیدگاه

داداش 650 وات گرین بدون گارانتی بهم میدن 145

هواست باشه پاور بدون گارانتی یعنی ریسک...خوب بخری

موفق باشی @};-

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

سی پی یو مد نظر شما برای کارت گرافیک انتخابی شما 100 درصد گلوگاه ایچاد خواهد کرد .

لینک به دیدگاه

سی پی یو مد نظر شما برای کارت گرافیک انتخابی شما 100 درصد گلوگاه ایچاد خواهد کرد .

واسه چی؟؟سیستم داداشم  e6550 هسته اما گرافیکش 6950 هست قشنگ همه چی رو جواب میده البته رو مانیتور 20 اینچ با ریلوزشن 1440

لینک به دیدگاه

واسه چی؟؟سیستم داداشم  e6550 هسته اما گرافیکش 6950 هست قشنگ همه چی رو جواب میده البته رو مانیتور 20 اینچ با ریلوزشن 1440.بعدشم بودجه کلی من دوتومنه.مثل شما پولدار نیستیم این طور سیستمی که تو داری

لینک به دیدگاه

واسه چی؟؟سیستم داداشم  e6550 هسته اما گرافیکش 6950 هست قشنگ همه چی رو جواب میده البته رو مانیتور 20 اینچ با ریلوزشن 1440.بعدشم بودجه کلی من دوتومنه.مثل شما پولدار نیستیم این طور سیستمی که تو داری

ربطی به پولدار بودن نداره که. شما با توجه به بودجتون بهتره قطعات رو متناسب با هم برداری تا از تمام توان قطعات استفاده بشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت پاور رو کاهش دادم به 230 تومن به دلیل نیاز شدید مالی...

گفتم اگه خواستید فرصت واقعا استثنایی هستش و از دستش ندید.

------------------

در مورد گلوگاه هم اگه cpu ضعیف و کارت گرافیک قوی باشه از تمام قدرت کارت گرافیک استفاده نمیشه که مثال واظحش هم میشه سیستم توی امضام(البته قصد ارتقا دارم)

امیدوارم در انتخاب قطعات مناسب موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هادی جان

صحبت پول نیست ، بحث اینکه پولیکه میدی به گرافیک با این نوع پردازنده مثل این هستش که 40% پولت رو میندازی بیرون !!!

لینک به دیدگاه

اوکی پس یک سی پی یو 2020 و مادر بورد 1155 میخرم الان هم تایپیکمو تغییر میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

CPU : Intel Pentium G645

مادربرد ایسوز H61

8 گیگ رم کینگ استون باس 1600

هارد 500 سیگیت

DVD RW

-----------------------------

قیمت : 725 تومن

لینک به دیدگاه

CPU : Intel Pentium G645

مادربرد ایسوز H61

8 گیگ رم کینگ استون باس 1600

هارد 500 سیگیت

DVD RW

-----------------------------

قیمت : 725 تومن

قیمت تک تک رو برام میزنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز خودتون هرجور خواستی قیمتها رو تفکیک بکن

من قیمتم به صورت کلی هست

قیمت آک این قطعات هم تو 900 تومن میوفته

لینک به دیدگاه

داداش این صحبت دوستان کاملا صحیح است.مثلا تو یه بازی cpu شما 40 فریم میده و کارت گرافیک شما 60 فریم.واسه همین شما هم بازی رو با 40 انجام میدی چون cpu داره 40 فریم میده کارت گرافیکم نمیتونه کارایی خودشو که 60 فریم هست نشون بده و همون 40 تا رو به شما میده.پس از لحاظ اینکه کار کنه مشکلی نداره اما از همه قدرتش استفاده نمیشه سیستم برادرتونم کار میکنه اما تو بازی های که cpu یوزیج بالا دارند کارایی کارتش خیلی کم میشه.پس با این cpu  که شما میخری کارت قدرت مندت در واقع میشه یه کارت متوسط.پس بهتره یه کارت متوسط بخری که بودجه الکی خرج نشه یا یه cpu بهتر بخرید که 7950 مثل یه 7950 بتون جواب بده نه اینکه مثل 7850 بشه.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

داداش این صحبت دوستان کاملا صحیح است.مثلا تو یه بازی cpu شما 40 فریم میده و کارت گرافیک شما 60 فریم.واسه همین شما هم بازی رو با 40 انجام میدی چون cpu داره 40 فریم میده کارت گرافیکم نمیتونه کارایی خودشو که 60 فریم هست نشون بده و همون 40 تا رو به شما میده.پس از لحاظ اینکه کار کنه مشکلی نداره اما از همه قدرتش استفاده نمیشه سیستم برادرتونم کار میکنه اما تو بازی های که cpu یوزیج بالا دارند کارایی کارتش خیلی کم میشه.پس با این cpu  که شما میخری کارت قدرت مندت در واقع میشه یه کارت متوسط.پس بهتره یه کارت متوسط بخری که بودجه الکی خرج نشه یا یه cpu بهتر بخرید که 7950 مثل یه 7950 بتون جواب بده نه اینکه مثل 7850 بشه.

به نظر شما e8400 با 7870 خوب جواب میده؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...