رفتن به مطلب

باز نشدن ویندوز دفندر واقعا عجیب واسم

Soroosh.3d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من ویندوز دفندرم  باز نیمشه چی کار کنم

اینم عکس  ارور  هاش

post-6798-0-34994600-1376664616_thumb.png

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

سلام من ویندوز دفندرم  باز نیمشه چی کار کنم

اینم عکس  ارور  هاش

attachicon.gif2013-08-16_192609.png

به احتمال زیاد ویندوزتون مشکل داره و نیاز به تعویض ویندوز دارید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دفندر خاموش هست یعنی سرویسش فعال نیست حالا یا یک محصول امنیتی دیگه مثل انتی ویروس و یا غیرهزمان نصب دفندر رو غیرفعال کرده یا اینکه احتمالا بدافزار سرویسش رو غیرفعال کرده . اگر برنامه امنتی دیگه

نصب نکردی و با همون لینکی که روی یکی از پیغام ها هست فعال نشد سیستم میتونی ببینی که سرویسش دستی استارت میشه یا نه اگر نشد ایراد بدافزار یا خرابی ویندوز ممکن هست باشه .

لینک به دیدگاه

من  mi

دفندر خاموش هست یعنی سرویسش فعال نیست حالا یا یک محصول امنیتی دیگه مثل انتی ویروس و یا غیرهزمان نصب دفندر رو غیرفعال کرده یا اینکه احتمالا بدافزار سرویسش رو غیرفعال کرده . اگر برنامه امنتی دیگه نصب نکردی و با همون لینکی که روی یکی از پیغام ها هست فعال نشد سیستم میتونی ببینی که سرویسش دستی استارت میشه یا نه اگر نشد ایراد بدافزار یا خرابی ویندوز ممکن هست باشه .

من microsoft  secrity essiinte نصب کردم حتیبرنا مه هم پاککردم نشد راه  دیگه ای تداره به غیر از وین عوض کردن ؟

لینک به دیدگاه

دفندر خاموش هست یعنی سرویسش فعال نیست حالا یا یک محصول امنیتی دیگه مثل انتی ویروس و یا غیرهزمان نصب دفندر رو غیرفعال کرده یا اینکه احتمالا بدافزار سرویسش رو غیرفعال کرده . اگر برنامه امنتی دیگه نصب نکردی و با همون لینکی که روی یکی از پیغام ها هست فعال نشد سیستم میتونی ببینی که سرویسش دستی استارت میشه یا نه اگر نشد ایراد بدافزار یا خرابی ویندوز ممکن هست باشه .

خوب چه جوری روشن کنم ؟ windows  defendreo

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد ویندوزتون مشکل داره و نیاز به تعویض ویندوز دارید...

سلام  با احترام زیاد  ممنون از راهنماایتون  مشکل با ویندوز عوض کردن بر طرف شد ممنون از  اساتید بزرگ  واقعا      ممنون    

Mohamad Hajati

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

سلام  با احترام زیاد  ممنون از راهنماایتون  مشکل با ویندوز عوض کردن بر طرف شد ممنون از  اساتید بزرگ  واقعا      ممنون    

Mohamad Hajati

خواهش میکنم دوست گلم...

خوشحالم که مشکلتون حل شد @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...