رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خریدن مادربرد برای cpu fx8350

Recommended Posts

باعرض سلام خدمت دوستان بنده قصد خرید مادربرد زیر را برای سی پی یو 8350 دارم البته قصد اورکلاک دارم می خوام بدونم این مادربرد توانایی انجام این کارو دارد یاخیر 

MSI 890FXA-GD70

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مین برد برعکس ظاهر قدرتمندی که برای اورکلاک داره(منظورم هیت پایپ و هیت سینک) با مدار تغذیه 4+1 که داره اصلا برای اورکلاک 8350 مناسب نیست.

طبق اطلاعات سایت زیر برای فنوم های 6 هسته ای هم مناسب اورکلاک نیست !

http://www.overclock.net/t/946407/amd-motherboards-vrm-info-database

به نظر من دنبال محصول مناسبی از شرکت اسوس باشید !

مثل M5A99FX PRO R2.0 یا M5A99X EVO (R2.0) یا حتی چیپ 970 مثل این دو مدل :

M5A97 EVO یا PRO

که بنده خودم مدل پرو رو داشتم مین واقعا خوبی بود.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون به نظرتون مادربرد CROSSHAIR V FORMULA خوبه برای اورکلاک و تفاوت ان با CROSSHAIR V FORMULA-z در چیست

لینک به دیدگاه

مادربرد The 990FXA-GD65 برای اورکلاک این سی پی یو کافی است یا خیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون از پاسختون به نظرتون مادربرد CROSSHAIR V FORMULA خوبه برای اورکلاک و تفاوت ان با CROSSHAIR V FORMULA-z در چیست

CROSSHAIR V FORMULA-z به تبع تولید ویشرا ها و جدید تر از CROSSHAIR V FORMULA تولید شد.

بهبودهایی هم در بر داشت.مثلا تغذیه جداگانه برای رم اضافه شده که امکان اورکلاک رم تا 2400 رو فراهم می کنه !.

مادربرد The 990FXA-GD65 برای اورکلاک این سی پی یو کافی است یا خیر

من مین بردهای MSI رو مناسب این کار نمیدونم !

لینک به دیدگاه

asus sabertoch 990fx  با asus CROSSHAIR V FORMULA

فعلا از همه مدلها بهتر عمل میکنند 8350 سی پیو خوبیه به شرط اینکه مین خوبیم براش بگیری با پاور خوب و سری oc گرین لازمت میشه اگه پول کافی داری یه واتر کولینگ هم براش بگیر

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

با مادربرد خودم m5a97r2 تا 4.4 اورکلاک می کنم در ولتاژ 1.425 ولی هنگام کانوکتور کردن فایل های تصویری که 50 درصد سی پی یو را اشغال میکند بعد از گذشت چند لحظه سیستم فریز می کند اما در هنگام وبگردی و یا کارعادی که نهایتا 30 در صد سی پی یو اشغال می شود سیستم فریز نمی کند نمی دانم از چی هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...