رفتن به مطلب

خورده شدن بی رویه اینترنت توسط ویندوز 8

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید

دوستان من ویندوز 8 زدم

ولی یک مشکلی دارم داره اینترنت منو بدون دلیل و بدون اینکه دانلودی کنم با حداکثر قدرت مصرف میکنه قسمت اپدیت ویندوز را هم غیر فعال کردم یک شات هم میزارم که بیشتر قسمت ها رو غیر فعال کردم

برنامه net work  را پایین صفحه ببینین داره با سرعت 90 خرده ای همین طور دانلود میکنه

از کجا و با کدوم برنامه میشه فهمید کجا داره این ترافیکو مصرف میکنه

چطور میتونم جلوشو بگیرم

از همکاریتون ممنونم

post-10548-0-28702000-1376752013_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Task Manager رو باز کنید و در More details در تب Processes پارامتر Network رو چک کنید. در این جا دقیقا میزان پهنای باند مصرفی توسط هر برنامه مشخص شده است.می تونید مشاهده کنید که چه برنامه یا برنامه هایی در حال تبادل دیتا از طریق شبکه هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اسمارت اسکرین تا آپدیت های وین و سکیوریتی و ... خیلی اپ ها روی وین 8 هستند که پیش فرض روشن هستند برای تراکنش و دانلود آنلاین بسته به نیاز میشه روش تراکنش رو غیر فعال کرد یا به تنظیم دستی تغییر داد . مثلا برای تنطیم آپدیت ها اینجا http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/windows/3424920/how-stop-windows-8-installing-updates-automatically/ نشون داده که بتونید تنظیم کنید و برای اپ ها و اسمارت اسکرین اینجا http://www.extremetech.com/computing/140302-how-to-close-windows-8-apps-and-how-to-disable-smartscreen توصیح هست . جدای از این ها دوستمون نوشتند تو پست دوم که از تسک منیجر میتونید ببینید که اگر برنامه ایی دیگه ایی در زمان حاظر فعالیت شبکه داره و میتونید برید توی قسمت تنظیمات فایروال و سکیوریتی بسته به نیاز دسترسی هایی که میخواهید رو تنظیم کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...