رفتن به مطلب

فروش گرافیک ECS GTX580 1536 MB/384BiT

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان یک عدد گرافیک GTX 580 1536MB GDDR5/384 BIT رفرنس ساخت شرکت اصلی Nvidia  با برند الایت گروپ با گارانتی سازگار ارقام تا 10.5.2015  به فروش میرسد.

3a61fb947a9f53291.jpg

3a6113ee1930371c3.jpg

3a61fd6dee950ab34.jpg

3a61d3e9aa0b0dba2.jpg

1f85c711023de7891.jpg

attachment-445129d1378197217-917fcc1fe38

توضیح اینکه :  دو عدد از این کارت به تاریخ دو ماه پیش از فروشگاه لیون خریداری شد(با فاکتور موجود) که با احتساب هزینه پستی هر کدوم 985 تومن هزینه شد و قصد SLi کردن داشتم که متاسفانه به دلیل فاصله بسیار کم اسلت هایpci e و حساسیت بنده روی قطعات SLi لغو شد و کارت دوم درحد چند ساعت صرفا جهت تست سلامت روی سیستم بود و نه پیچ شده و کوچکترین خش یا خاک روی بدنه و فن نیست و حتی  پلمب کردنش قابل تشخیص نبود اما خوب این مورد اخلاقا صحیح نبود و شخصا معتقدم صداقت همیشه بهترین روش در معامله هست.

قیمت پایه با توجه به نو بودن کارت و میزان گارانتی  900

لینک به دیدگاه

تعويض هم داريد؟

خیر دوست عزیز-فقط فروش نقدی اونم به این دلیل که کاربرد نداره برام و داخل جعبه مونده از زمان خریدش وگرنه 580 نو فکر نمیکنم جایی این قیمت گیر بیاد

لینک به دیدگاه

من خودم قسد خريد اين کارتهارو داشتم که متاسفانه پولم جور نشد و نصيب اقاي حسيني شدن.

اميدوارم خوب بفروشيد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عزیز کمی تخفیفم راه داره ؟

و اینکه نویزش زیاده؟

قیمتش با توجه به نو بودن کارت و قدرتی که داره واقعا مناسبه دوست عزیز

نویز هم خدا رو شکر نداره و کاملا نرماله چون کارت اولی که روی سیستم داره کار میکنه  در فول لود هم نویز خاصی نداره.

لینک به دیدگاه

خیلی برای من عجیبه والا 580 های رفرنس که بدون گارانتی هست و مدتها کارکرده 850 میزارن و مشتری هم داره ولی این که با کارت آک فرق نداره چرا کسی نمیاد سراغش یعنی 50 تومن نمیارزه واسه کارت در حد واقعی آک با 2 سال گارانتی!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان اگر 580 میخواین فک نکنم حتی کارت آک هم به این خوبی باشه چون این کارت در واقع آک هست ولی قیمتش پایینتره.

با عرض پوزش از استارتر محترم از اسپم.واقعا تو دلم بود.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

خیلی برای من عجیبه والا 580 های رفرنس که بدون گارانتی هست و مدتها کارکرده 850 میزارن و مشتری هم داره ولی این که با کارت آک فرق نداره چرا کسی نمیاد سراغش یعنی 50 تومن نمیارزه واسه کارت در حد واقعی آک با 2 سال گارانتی!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان اگر 580 میخواین فک نکنم حتی کارت آک هم به این خوبی باشه چون این کارت در واقع آک هست ولی قیمتش پایینتره.

با عرض پوزش از استارتر محترم از اسپم.واقعا تو دلم بود.

دوست عزیز ممنون از توجهتون، هر جنسی زمان فروشش موقعی هست که طالب واقعی براش پیدا بشه.کسی که واقعا دنبال 580 نو و کار نکرده باشه و این نکته رو در نظر داشته باشه که خرید یک کارت گرون قیمت بدون گارانتی چه ریسکی داره به قول شما این 50 تومن براش پولی نیست و بنده هم برای چند ساعت روشن بودن دارم روش ضرر میدم چیزی که شاید داخل خیلی از فروشگاه ها همین کارت رو به عنوان تک چسب و اک میفروشن.مورد دیگه که بعضی از دوستان در پ.خ سوال کردند اینکه احتمالا شاید بعضی خریداران با دیدن برندش بیشتر راقب باشن ایسوس یا msi یا Evga  خریداری کنند در صورتی که کاملا روشنه که تمام کارتهای رفرنس به طور کامل ساخت Nvidia هست و وقتی که فروخته میشه به توزیع کننده هاش فقط یک برچسب روی کولر کارت میخوره و با شکل و بسته بندی خاص اون کمپانی به فروش میره و از جهت فرکانس کاری و پورتهای خروجی هم هیچ فرقی بین این کارت رفرنس با کارت رفرنس از هر برند دیگه نیست.

e10fb01e7af9bcc91.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...