رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای ارتقای کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه ی اساتید لیون کامپیوتر. :-B همون طور که از عنوان تاپیک مشخصه، قصد ارتقای کارت گرافیک سیستمم رو دارم و در حال حاضر از یه کارت Gigabyte Nvidia GeForce8 8400 GS 512 MB بدون فن استفاده میکنم که کارت واقعاً قوی ای هست. :x

اینم شات از GPU-Z:

http://inspic.com/C24B1221

بهترین کارتی هم که به بودجه ام میخوره چیزی نیست جز SAPPHIRE HD 5450 1GB DDR3 ! :daydreaming:

حالا میخوام بدونم اصلاً ارزش داره کارت خودم رو بفروشم و یه پولی هم بزارم روش، برم اینو بخرم؟ :-?

اصلاً از کارت فعلی من ضعیف تره یا قوی تر؟؟ :confused:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

خیلی تفاوتی نداره برای شما این ارتقا!

اگه بازی میکنید صبر کنید و هزنیه بیشتری تهیه کنید تا حداقل بتونید معنای ارتقاء رو حس کنید!

لینک به دیدگاه

حمید جان، خوبه که شما همیشه برای کمک به بچه های فروم آماده اید! :x

من معنای ارتقا رو وقتی حس کردم که از کارت  ( Gigabyte Nvidia GeForce4 MX 4000 128MB (AGP به Asus Nvidia GeForce6 6200 Turbo Cache 256MB و بعد به این کارت کوچ کردم و الان کلاً تصورم از کامپیوتر دگرگون شده! :lol: :D :p ;) :wub:

زیاد اهل بازی نیستم؛ بیشتر پورت HDMI برای اتصال به تلویزیون Full HD مد نظرمه . . .  :-?

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

اگر فقط برای HDMI میخوای بهتره یک کارت دست دوم سالم بگیری . در حد جیفورس 210 یا سری 4000 ای ام دی . البته اکثر کارتهای این رده هم یا HDMI ندارن و یا پورت مینی دارن . قبل از خرید مدلش رو ببین خوب .

لینک به دیدگاه

حمید جان، خوبه که شما همیشه برای کمک به بچه های فروم آماده اید! :x

من معنای ارتقا رو وقتی حس کردم که از کارت  ( Gigabyte Nvidia GeForce4 MX 4000 128MB (AGP به Asus Nvidia GeForce6 6200 Turbo Cache 256MB و بعد به این کارت کوچ کردم و الان کلاً تصورم از کامپیوتر دگرگون شده! :lol: :D :p ;) :wub:

زیاد اهل بازی نیستم؛ بیشتر پورت HDMI برای اتصال به تلویزیون Full HD مد نظرمه . . .  :-?

خواهش پوریا جان

بهترین گزینه به نظر من ATI 4670 1G DDR3 هست که تمام پورت هارو داره + اینکه کارت قوی هم هست و کارکرده رو توی فروم گذاشته بودن 160 تومن!

بهترین گزینه هست!

لینک به دیدگاه

5450 پرفورمنس ضعیفی داره و شما تفاوت بزرگی رو نسبت به کارت فعلیتون حس نمیکنین.خرید کارت دست دوم میتونین تو بودجه صرفه جویی کنین.همونطور که جناب پرنیان عزیز فرمودند.

لینک به دیدگاه

به نظز من 5570 بهترین گزینه هستش.

به درد هر کاری میخوره.

فیلم و تلوزیون و تبدیل فیلم و حتی گیمینگ!

خیلی از بازی هارو میتونی باهاش بازی کنی با تنظیمات نه چندان پایین.

در ضمن DX11 هم هستش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عذر میخوام میونم بپرسم بودجتون در چه حده؟؟

شاید بشه با دونستن بودجه بهترینگزینه ی موجود رو پیشنهاد کرد...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من قبلا یه دونه nvidia geforce gt210 1gb داشتم حالا قصد ارتقاع دارم واولویتم کارت گرافیک دست دوم است بودجم 130 تا14 تومن است .

واز طرف یکی از دوستانم این کارت گرافیک به معرفی سده نطرتونو در موردش بگین

x0xAti radeon 447 1GB ddr2

منتظر نظراتتون هستم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من قبلا یه دونه nvidia geforce gt210 1gb داشتم حالا قصد ارتقاع دارم واولویتم کارت گرافیک دست دوم است بودجم 130 تا14 تومن است .

واز طرف یکی از دوستانم این کارت گرافیک به معرفی سده نطرتونو در موردش بگین

x0xAti radeon 447 1GB ddr2

منتظر نظراتتون هستم

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر میخوای بگیری و برای بازی باشه اصلا یدونه دست دوم اونم geforce

لینک به دیدگاه

radeon 447???? :wacko:

مدل دقیق رو ازشون بپرسید عزیز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...