رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ما در شرف گرفتن سفارش کارت گرافیک از شما عزیزان هستیم و در حال حاضر میتونیم کالای زیر و به قیمت بسیار عالی در تهران با گارانتی تحویل بدیم :

powercolor HD7990 6GB GDDR5 AX7990 6GBD5-2DHJ

قیمت 2920000 تومان

هر کسی که میخواد میتونه تا تاریخ 6/6/1392 واریز کنه و بهم پیغام خصوصی بده :

زمان رسیدن کالا بین 2 تا 4 هفته هستش

شماره حسابها در لینک زیر :

http://lioncomputer.ir/static/1/

لینک کالا :

http://www.powercolor.com/Global/products_features.asp?id=429

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی با فن رفرنس هم واردات دارید یا فقط همین مدل مد نظرتون هست

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی با فن رفرنس هم واردات دارید یا فقط همین مدل مد نظرتون هست

فقط همین مدله

قیمت فکر میکنم از خوب هم گذشته و عالیه در حال حاضر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم و خسته نباشید خدمت جنابعالی  /  جناب حسینی فقط تا تاریخی که عنوان کردین قبول سفارش میفرمایین 

لینک به دیدگاه

6 گیگ حافظه

و

768بیت

آخخخخخخخخخررررررررررت کارته

لینک به دیدگاه

دوستان این همون بورد devil 13 هست یا بورد خود amd???

چون شکل همون devil 13 هست فقط مشکی هست.

لینک به دیدگاه

6 گیگ حافظه

و

768بیت

آخخخخخخخخخررررررررررت کارته

768 بیت نیست دوست عزیز دوتا 384 بیت جدا از هم هست و همون 384 بیت به حساب میاد

احتمالا همون برد devil هست چون کلاک پردازنده وحافظشم پایین تر از 7990 معمولیه

ویرایش شده توسط ZuG0R
لینک به دیدگاه

این کارت به تازگی تخفیف خورده قیمت جهانیش و 650 دلار شده...چطور 2900 در میاد قیمت اش؟

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814131483&nm_mc=OTC-FroogleNEW&cm_mmc=OTC-FroogleNEW-_-Video%20Cards%20-%20AMD%2FATI-_-PowerColor-_-14131483

لینک به دیدگاه

این کارت به تازگی تخفیف خورده قیمت جهانیش و 650 دلار شده...چطور 2900 در میاد قیمت اش؟

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814131483&nm_mc=OTC-FroogleNEW&cm_mmc=OTC-FroogleNEW-_-Video%20Cards%20-%20AMD%2FATI-_-PowerColor-_-14131483

شما خودت وارد کن ببینیم میتونی بی سود و ضرر و دردسر گمرک و ترخیص و ..... یدونشو 2800 بفروشی؟

لینک به دیدگاه

به هر حال این کالا شرکتی وارد نمیشه!اگه یکبار دوبی تشریف ببرید 200-300 دلار با قیمتهای سایتهای اروپایی و امریکایی میبینید!من دقیقاً کارت تایتان میخواستم از امارات بیارم دیدم کمترین قیمت 1299 دلار بود قیمتش!در صورتی که توی سایتهایی از قبیل newegg و... قیمت 1000 دلار یا 990 دلار خورده بود روش!و اینکه اون 650 دلار بدون احتساب هزینه ی شیپینگ و مالیات و هزینه ی حمل بار تا مکان یا کشور دیگست و اینکه کسی که قراره بطور شخصی این محصول رو که هنوز توی ایران نیست رو وارد کنه باید درصدی از سود رو هم محاسبه کنه برای خودش اینجوری که دیگه اسمش نمیشه کسب و کار! میشه ضرر!

لینک به دیدگاه

به نظر میاد برد رفرنس AMD نباشه!برد رفرنس 7990 دوتا کانکتور 8 پین داره ولی این مثل Devil 13 سه تا داره...

لینک به دیدگاه

اقای حسینی  کارت GTX760 یا 7950 سفارش نمیگیرین؟

ویرایش شده توسط ofenomeno
لینک به دیدگاه

شما خودت وارد کن ببینیم میتونی بی سود و ضرر و دردسر گمرک و ترخیص و ..... یدونشو 2800 بفروشی؟

مهندس مطمعن باش کسی که قطعات وارد میکنه یه تاجره نه یک آدم معمولی که از پست سفارش میده

طرف ده کانتینر جنس وارد میکنه و هزینش خیلی از این که شما فکر میکنید کمتره

لینک به دیدگاه

عزیز اون یارویی که کانتینر کانتیر وارد میکنه که خودش نمیاد بفروشه میده نمایندگی و سیستم فروش ها اون موقع اینا هم یه سودی پت و پهنی روش میکشن میشه همین قیمت

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

لطفا از بحثهای بیهوده پرهیز کنید .

قیمت کالا اینه و اگر کسی میخواد میتونیم براش وارد کنیم و اگر کسی فکر میکنه گرونه و میتونه جور دیگه تهیه کنه اختیار با خودشه و میتونه وارد کنه و یا جور دیگه تهیه کنه .

اینجا بحث نداریم خدای نرکده با هم قیمت همینه که نوشتم اگر خواستید در خدمتم و اگر نه که لطفا بحث رو به جای دیگه ای نکشید

از این پست به بعد پستهای نا مربوط پاک خواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم و خسته نباشید خدمت جنابعالی  /  جناب حسینی فقط تا تاریخی که عنوان کردین قبول سفارش میفرمایین 

درود عطا جان

اره عزیزم

در ضمن برای دوستان فروم و کسانیکه از خیلی وقته اینجا

فعالیت دارن تخفیف درست و حسابی مد نظر هستش

لینک به دیدگاه

به هر حال این کالا شرکتی وارد نمیشه!اگه یکبار دوبی تشریف ببرید 200-300 دلار با قیمتهای سایتهای اروپایی و امریکایی میبینید!من دقیقاً کارت تایتان میخواستم از امارات بیارم دیدم کمترین قیمت 1299 دلار بود قیمتش!در صورتی که توی سایتهایی از قبیل newegg و... قیمت 1000 دلار یا 990 دلار خورده بود روش!و اینکه اون 650 دلار بدون احتساب هزینه ی شیپینگ و مالیات و هزینه ی حمل بار تا مکان یا کشور دیگست و اینکه کسی که قراره بطور شخصی این محصول رو که هنوز توی ایران نیست رو وارد کنه باید درصدی از سود رو هم محاسبه کنه برای خودش اینجوری که دیگه اسمش نمیشه کسب و کار! میشه ضرر!

اینها همه درسته و ممنونم از توضحیتون ولی این کالا رو ما بالای 750 دلار بهمون گفتن و باید واریز کنیم و خوب واسه همینه که تاپیک زدیم تا مصرف کننده خودش انتخاب کنه .

در ضمن بنده و تیممون کاملا به شعور بالای مصرف کننده ها و کاربران سایت ایمان داریم و همه الان قیمت دلار و کالا رو و هر چیز دیگه ای رو دارن و نیازی به اعلامیه کسی نیست .

دیگه گذشت زمانیکه فروشنده و وارد کننده هر کاری که خواست بکنه الان همه اگاهن و ما هم کاملا بهش واقفیم و لطفا کسی فکر نکنه که فقط این مسائل رو خودش میدونه

لینک به دیدگاه

اینها همه درسته و ممنونم از توضحیتون ولی این کالا رو ما بالای 750 دلار بهمون گفتن و باید واریز کنیم و خوب واسه همینه که تاپیک زدیم تا مصرف کننده خودش انتخاب کنه .

در ضمن بنده و تیممون کاملا به شعور بالای مصرف کننده ها و کاربران سایت ایمان داریم و همه الان قیمت دلار و کالا رو و هر چیز دیگه ای رو دارن و نیازی به اعلامیه کسی نیست .

دیگه گذشت زمانیکه فروشنده و وارد کننده هر کاری که خواست بکنه الان همه اگاهن و ما هم کاملا بهش واقفیم و لطفا کسی فکر نکنه که فقط این مسائل رو خودش میدونه

ببخشید من متوجه منظورتون نمیشم،من همچین فکری نکردم و حرفم در جواب دوستمون بود(با نقل قول از ایشون بود)...حرف منم دقیقاً همین بود که شما گفتی!

لینک به دیدگاه

ببخشید من متوجه منظورتون نمیشم،من همچین فکری نکردم و حرفم در جواب دوستمون بود(با نقل قول از ایشون بود)...حرف منم دقیقاً همین بود که شما گفتی!

اره عزیزم بنده متوجه شدم که شما منظورتون چی بوده این دوستمون هم نظرشون مثبت بوده و میخواستن اطلاع رسانی کنن . و بنده هم خواستم عنوان کنم  که ما هم میدونیم این مسائل رو

مرسی از شما دوست گلم

لینک به دیدگاه

اره عزیزم بنده متوجه شدم که شما منظورتون چی بوده این دوستمون هم نظرشون مثبت بوده و میخواستن اطلاع رسانی کنن . و بنده هم خواستم عنوان کنم  که ما هم میدونیم این مسائل رو

مرسی از شما دوست گلم

این دید مثبت شما به همه ی مسائل واقعاً قابل تحسینه جناب حسینی...تبریک میگم بهتون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بابت ارسال پست بی ربط به موضوععذر خواهی میکنم ولی واردات تجهیزات واتر کولر ندارید؟؟هم آماده هم کاستوم

تجهیزات مودینگ کیس؟؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بابت ارسال پست بی ربط به موضوععذر خواهی میکنم ولی واردات تجهیزات واتر کولر ندارید؟؟هم آماده هم کاستوم

تجهیزات مودینگ کیس؟؟

خواهش میکنم محمد جان

فعلا محمد جان داریم سعی میکنیم یه سری کالا دوباره وارد کنیم ولی توی کار ما فعلا همینهایی هستش که تاپیک زدیم و اگر خواستیم چیز دیگه ای وارد کنیم حتما تاپیک ایجاد میکنیم و اطلاع رسانی میکنیم عزیز

لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز لطفا بفرمایید هنوز هم سفارش قبول میکنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

فعلا سفارشات 7990 اوکی نشده ولی خبرش رو تا سه شنبه میگذارم اینجا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...