رفتن به مطلب

خرید گرافیک یا 560

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سیستم من اینه :

ram 2gb ocz

mb : asus m3a

cpu : phenom 8450

power : 430 green

راستش میخوام یه گرافیک 560GTX بگیرم

اسلت مادروبرد و گرافیک pci 2 هست دیگه باید جواب بده اخه دوستم میگه نمیتونی صددرصد از گرافیکت استفاده کنی (کار بکشی)

چون مادربوردت pci 2 هست ؟؟؟؟

در ضمن پاورم هم باید تعویض کنم بنظرتون یه 530 گرین جواب میده یا باید بالاتر باشه

در کل 600 میخوام هزینه کنم

اساتید دوستان گزینه بهتر راه بهتر سراغ دارید کمکی کنید

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من اولا این که مینتون pciچند باشه روی کارایی تاثیر داره نه میزان کارکشیدن کارت گرافیک,حداکثر هم 10 درصد تفاوت بین pci-e3 و 2 هست.

بیشتر گلوگاه از طرف قطعات دیگه ایجاد میشه مثل cpu - ram-main و سایر قطعات..

پاور 530 کم هست برای این گرافیک و باید بگم 530 یک عدد کانکتور pci-e 6 پین داره ولی gtx 560 2عدد 6 پین میخواد که با خرید این گرافیک شما نیاز دارید پاورتونم عوض کنید.

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من اولا این که مینتون pciچند باشه روی کارایی تاثیر داره نه میزان کارکشیدن کارت گرافیک,حداکثر هم 10 درصد تفاوت بین pci-e3 و 2 هست.

بیشتر گلوگاه از طرف قطعات دیگه ایجاد میشه مثل cpu - ram-main و سایر قطعات..

پاور 530 کم هست برای این گرافیک و باید بگم 530 یک عدد کانکتور pci-e 6 پین داره ولی gtx 560 2عدد 6 پین میخواد که با خرید این گرافیک شما نیاز دارید پاورتونم عوض کنید.

بنظرتون این سیستم ارزش 600 تومن هزینه داره یا ؟؟؟

لینک به دیدگاه

بنظرتون این سیستم ارزش 600 تومن هزینه داره یا ؟؟؟

خیر

به نظر بنده این سیستم به شدت برای کارتی که میخواید بخرید گلوگاه ایجاد میکنه و اصلا پیشنهاد نمیشه چنین گرافیکی بخرید و اطمینان میدم نظر دوستتون هم روی همین مورد بوده..

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خیر

به نظر بنده این سیستم به شدت برای کارتی که میخواید بخرید گلوگاه ایجاد میکنه و اصلا پیشنهاد نمیشه چنین گرافیکی بخرید و اطمینان میدم نظر دوستتون هم روی همین مورد بوده..

موفق باشید.

ببخشید میشه یه کم بیشتر توضیح بدید

جریان گلوگاه چیه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ببخشید میشه یه کم بیشتر توضیح بدید

جریان گلوگاه چیه ؟؟؟؟

استفاده نشدن کامل از منابع سیستم در سیستم هایی که بقیه ی قطعات ضعیف هستند وقتی یک قطعه ی قوی وارد سیسم میش بقیه ی قطعات نمیتونن درست از قدرت قطعه ی قویتر استفاده کنند.

در واقع دور ریختن پول..به زبان ساده تر مچ نشدن قطعات با همدیگر

به شما پیشنهاد میشه یک سیستم قوی تر تهیه کنید بجای اینکه تمام حواس خودتونو به یک قسمت اختصاص بدید.

ضمنا با خرید این کارت گرافیک با این سیستم حداقل 30 فریم از کارت هدر میره :excl:

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

بیشتر گلوگاه از cpu ایجاد میشه اگر می خواهید زیاد خرج نکنید یه 1090t بخرید اون موقع دیگه مشکلی ندارید به جز رم که 50 بزارید روش یه رم 4 بخرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...