رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام یک عدد مانیتور lg مدل l1900j کاملا سالم به همراه کابل ولی بدون اداپتور تغذیه دارم در ضمن 2 عدد مانیتور samsung syncmaster v1730 که روشنش میکنی فقط 1 ثانیه روشن میمونه بعد دوباره خاموش میشه بجز این موارد هیچ خط و خشی سوختگی پیکسل و این چیزا هم نداره

قیمتش رو لطفا برام بفرست

لینک به دیدگاه

• ارسال 177
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

گرافیک msi 560ti hawk

تصویر میده ولی وقتی درایورشو نصب میکنی صفحه ابی میده

شهرستانم پیگیرش نشدم برا تعمیر

قیمتی که بر میدارین پ خ

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سالم هم میخری؟قدیمی هست قطعات 

دو عدد مادربرد خراب 478 و سه تا پاور خراب و دوتا رم 512 خراب دارم قیمتتونو پخ کنید

لینک به دیدگاه

سالم هم میخری؟قدیمی هست قطعات 

دو عدد مادربرد خراب 478 و سه تا پاور خراب و دوتا رم 512 خراب دارم قیمتتونو پخ کنید

بله دوست عزیز پ خ شد ممنون

لینک به دیدگاه

یه مادربرد Asus P5G41T-M LX دارم از جای فن کیس اتصالی کرده.روشن میشه و حتی کارت گرافیک و رم رو شناسایی میکنه ولی تصویر نداره.فن کیس هم کار نمی کنه.چند برمیدارید؟

برا تعمیر هم هنوز نبردم.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

یه مادربرد Asus P5G41T-M LX دارم از جای فن کیس اتصالی کرده.روشن میشه و حتی کارت گرافیک و رم رو شناسایی میکنه ولی تصویر نداره.فن کیس هم کار نمی کنه.چند برمیدارید؟

برا تعمیر هم هنوز نبردم.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

پ خ شد دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام یه گرافیک 9600 gso 1.5 Gb دارم کار نمیکنه و یه گرافیک دیگه 512 که اونم کار نمیکنه چند میخرین؟

لینک به دیدگاه

سلام یه گرافیک 9600 gso 1.5 Gb دارم کار نمیکنه و یه گرافیک دیگه 512 که اونم کار نمیکنه چند میخرین؟

سلام پ خ شد ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یکعدد اسپیکر زولتریکس 5.1 که نیمه جون هست بردم تعمییر اصلاً نتونستن کاریش کنن بعضی مواقع روشن میشه و با صدای کم کار میکنه بعضی مواقع هم روشن نمیشه

خود اسپیکر + کارتن هست ، ریموت نداره کلید های کنترل جلوی ساب هم خراب هستش http://www.zoltrix.com/products/audio/8MMZXVMIX.htm

یکعدد اسپیکر 2 تیکه USB میکرولب هست با کارتن سالم B-55

یکعدد DVDRW IDE اسوس هست که سالم  هست ولی بعضی مواقع دربش باز نمیشه هنوز پلمپ اصلی باز نشده

یکعدد صندلی معمولی کاملاً سالم که تقریباً یک ماه بیشتر استفاده نشده داره خاک میخوره + یکعدد میز کامپیوتر با صندلی خریداری شده واون هم اصلاً کار نکرده و داره خاک میخوره و با نو فرقی نداره

یکعدد DVB 4100 هست که برای جام جهانی خریده بودم و الان بلا استفاده مونده فاکتور هم موجوده

یکعدد پرینتر 2050 هست که همچیش موجود هست + اینکه سالم هست و نیاز به کارتریج داره

یکعدد مانیتور 15 اینج ال جی هست کاملاً سالم 

یکعدد CDRW یاماها هست که کاملاً سالم + پلمب اصلی هنوز باز نشده

یکعدد گوشی هست که در امضاء لینکش هست میتونید ببینید

تهران هستم

سعی هم بر این هستش که همه رو با هم بفروشم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

با سلام

- یک عدد مین برد شاتل سوکت 487 گرافیک آنبرد + رم 256 +پردازنده p4 1.7 با فن،کاملا سالم و تمیز موجود است.

- یک عدد پردازنده سوکت 775 سلرون 420 نیز موجود است.

لینک به دیدگاه

با سلام

- یک عدد مین برد شاتل سوکت 487 گرافیک آنبرد + رم 256 +پردازنده p4 1.7 با فن،کاملا سالم و تمیز موجود است.

- یک عدد پردازنده سوکت 775 سلرون 420 نیز موجود است.

سلام دوست عزیز متأسفانه سالم خرید ندارم

لینک به دیدگاه

با سلام

یکعدد اسپیکر زولتریکس 5.1 که نیمه جون هست بردم تعمییر اصلاً نتونستن کاریش کنن بعضی مواقع روشن میشه و با صدای کم کار میکنه بعضی مواقع هم روشن نمیشه

خود اسپیکر + کارتن هست ، ریموت نداره کلید های کنترل جلوی ساب هم خراب هستش http://www.zoltrix.com/products/audio/8MMZXVMIX.htm

یکعدد اسپیکر 2 تیکه USB میکرولب هست با کارتن سالم B-55

یکعدد DVDRW IDE اسوس هست که سالم  هست ولی بعضی مواقع دربش باز نمیشه هنوز پلمپ اصلی باز نشده

یکعدد صندلی معمولی کاملاً سالم که تقریباً یک ماه بیشتر استفاده نشده داره خاک میخوره + یکعدد میز کامپیوتر با صندلی خریداری شده واون هم اصلاً کار نکرده و داره خاک میخوره و با نو فرقی نداره

یکعدد DVB 4100 هست که برای جام جهانی خریده بودم و الان بلا استفاده مونده فاکتور هم موجوده

یکعدد پرینتر 2050 هست که همچیش موجود هست + اینکه سالم هست و نیاز به کارتریج داره

یکعدد مانیتور 15 اینج ال جی هست کاملاً سالم 

یکعدد CDRW یاماها هست که کاملاً سالم + پلمب اصلی هنوز باز نشده

یکعدد گوشی هست که در امضاء لینکش هست میتونید ببینید

تهران هستم

سعی هم بر این هستش که همه رو با هم بفروشم

سلام پ خ شد ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیر یک عدد دی وی دی رام لایتون دارم فقط موقع اجکت گیر میکنه وگرنه سالم هستش با دو عدد مودم دایل آپ هر دو سالم یک عدد هم فلاپی درایو سالم دارم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

باسلام.یک هارد 250GB SATA MAXTOR دارم.که بد سکتور داره و برد و بدنشم کاملا سالمه.چند میخرید؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوست عزیز من 16 تا مادر برد خراب دارم 

+ 10 عدد دی وی دی رایتر

60 عدد cpu خراب اکثرا قدیمی

از تبریز

قیمت کلی محبت کنید

09370606498

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

بنده 10 دسته بازی،یک فلش 8 گیگ کینگ مکس،2 تا رم ریدر،1 موس + (مودم دیال آپ و فلاپی درایو،که فقط این دو قطعه سالم هستن) دارم

لطفا قیمت بفرمایین؟؟؟

post-17772-0-61084500-1418498481_thumb.jpg

post-17772-0-76155400-1418498510_thumb.jpg

post-17772-0-20170300-1418498593_thumb.jpg

post-17772-0-24803700-1418498653_thumb.jpg

post-17772-0-46374600-1418498684_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mohammad540800
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیر یک عدد دی وی دی رام لایتون دارم فقط موقع اجکت گیر میکنه وگرنه سالم هستش با دو عدد مودم دایل آپ هر دو سالم یک عدد هم فلاپی درایو سالم دارم

سلام دادا سالم خرید ندارم ممنون

لینک به دیدگاه

یه هارد green 2t 64mb دارم سوخته.

سلام قیمتتون رو اعلام کنید تشکر

لینک به دیدگاه

باسلام.یک هارد 250GB SATA MAXTOR دارم.که بد سکتور داره و برد و بدنشم کاملا سالمه.چند میخرید؟

سلام دوست عزیز یک عدد ارزش خرید نداره تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من 16 تا مادر برد خراب دارم 

+ 10 عدد دی وی دی رایتر

60 عدد cpu خراب اکثرا قدیمی

از تبریز

قیمت کلی محبت کنید

09370606498

سلام پ خ شد تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

بنده 11 دسته بازی،یک فلش 8 گیگ کینگ مکس،2 تا رم ریدر،2 تا موس دارم + (مودم دیال آپ و فلاپی درایو همراه با کابلش که فقط این دو قطعه سالم هستن) دارم

لطفا قیمت بفرمایین؟؟؟

سلام دوست عزیز پ خ شد تشکر

لینک به دیدگاه

چند تا پاور، فن سی پی یو،دو تا مادربرد foxconn، چهار پنج تا هارد رو چند بر میداری؟

لینک به دیدگاه

یه 9400gt 512 Mb سالم

وسط بالا اومدن ویندوز صفحه شطرنجی میشه و گیر می کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...