رفتن به مطلب

کم صدا ترین یا بی صداترین پاور بین مدل OC و B

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان...

راستش ینده قصد دارم یک پاور برای یکی از دوستانم بگیرم...

کامپیوتر ایشون توی اتاق خوابش هست..در نتیجه روی صدا خیلی حساسه

خلاصه با توجه به سیستمش میخام یه پاور ۸۵۰ براش بگیرم از گرین !!  البته یک پاور نو ۸۸۵ سری b هم گیر اورودم...حالا بین سری ۸۵۰ OC و ۸۸۵b کدوم کم صداتره و نویز کمتری داره و خنکتر هست؟؟؟

اگر برند TOPPOWER 850 هم خوبه میتونم قید گرین رو بزنم :D

ویرایش شده توسط vahid123
لینک به دیدگاه

جفت سری oc و b نویز یکسانی دارند و با افزایش لود سیستم سرعت فن افزایش یا کاهش پیدا میکنه..

ولی من به شما پیشنهاد بهتری میدم که از سری پاور های کولر مستر سری silent pro استفاده بکنید.سری فوق العاده سایلنت و بی صدا و در حالت 100 درصد لود هیچگونه صدایی شنیده نمیشه..

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

750GX کولر مستر هفته پیش تو بازار به قیمت 510 تومن بودش چون گرون بود رفتم 750OC رو خریدم به قیمت 445 تومن

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

850 oc پاور بسیار عالی با پرفرمنس خوب و این سری میتونن به درصد قابل توجه ای بار اضافی(overload)رو برای مدت زمان کوتاه تحمل کنند.سری سایلنت پرو پاور های بسیار ساکت و پرفرمنس عالی هستند.نویز هر دو نوع پاور گرین که شما اشاره کردید مقداری بیشتر از سری سایلنت پرو کولر مستر هست. 

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

750GX کولر مستر هفته پیش تو بازار به قیمت 510 تومن بودش چون گرون بود رفتم 750OC رو خریدم به قیمت 445 تومن

شما باید کولر مستر بگیری تا کیفیت رو احساس کنی..

کما این که سری gx سایلنت نیست و فن هاش صدای جت فانتوم رو میده و کابل منیجمنت نیست ولی سری silent pro از سری کابل های منیجمنت و تخت هستش-فن به شدت سایلنت-کیفیت بسیار زیاد نسبت به سری gx و ...هستش.

این رو هم اضافه کنم بستگی داره شرکت ها سایلنت رو چی تعریف کنند,شرکت گیرین با پایین اوردن سرعت فن های پاورش اصطلاح سایلنت رو اوورده ولی شرکت هایی مثل انرمکس یا کولر مستر از کیفیت بالای فن هاشه که از صدا هیچ خبری نیست جدا از کیفیت برد و قطعاتش!!

امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز ,

همونطور که جناب حاجتی گفتند سری silent pro کولر مستر کم صدا یا بهتره بگیم بی صدا هست  ;)  .

از همه مهمتر کیفیت ساخت بسیار بالای این سری پاور ها هست که راندمان بالایی رو در بر داشته , توی لود کامل اتلاف در این پاور در حد پایینی هستش و گرمای کمتری نسبت به پاور های دیگه ایجاد میکنه .

اگه یه چیز حرفه ای با طول عمر بالا میخواهید این سری رو پیشنهاد میکنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایلنت پرو گلد 800 وات هم بودش به قیمت 750 تومن

تا قیمت رو گفت پا به فرار گزاشتم از مغازه

لینک به دیدگاه

عجبا...همین الان داشتم مشخصات Silent Pro Hybrid 850W  رو توی سایت سازندش نگاه میکردم که دیدم شما دوستان هم همین مدل رو پیشنهاد دادید...پس به فال نیک میگیرم :D

۸ پین هم داره؟؟؟ جون کارت گرافیکش به ۸ پین احتیاج داره...از خود دریا کامپوتر میشه سفارش داد این پاور رو؟ حدود قیمتش چنده؟؟

لینک به دیدگاه

عجبا...همین الان داشتم مشخصات Silent Pro Hybrid 850W  رو توی سایت سازندش نگاه میکردم که دیدم شما دوستان هم همین مدل رو پیشنهاد دادید...پس به فال نیک میگیرم :D

۸ پین هم داره؟؟؟ جون کارت گرافیکش به ۸ پین احتیاج داره...از خود دریا کامپوتر میشه سفارش داد این پاور رو؟ حدود قیمتش چنده؟؟

بله...دو عدد 8 پین برای کارت گرافیک داره...از خود دریا کامپیوتر هم میشه خرید کرد اگه میخواید بنده میتونم با قیمت نازل براتون بخرم و ارسالش کنم براتون...فقط اگه قطعی بود بگید تا قیمت بپرسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقاً برای اینکه سوال هام در مورد قیمت پاور ها طبیعی جلوه بده مدل هایبرید هم قیمت کردم (850 تومن :blink: )

لینک به دیدگاه

بله عزیز 6pin+2 میخوره

http://www.coolermaster.com/product/Detail/powersupply/silent-pro-hybrid/silent-pro-hybrid-850w.html

البته اینجا زده 6 تا 8 پین میخوره!!

post-13139-0-05926900-1377286694_thumb.jpg

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من پرسیدم(اینفدر که از این مغازه به اون مغازه قیمت کردم بعضی ها رو 2 دفعه رفتم واقعاً ضایع بازی شده بود B)  B)  )

شما هم برید بپرسید اگه باور ندارید

البته دارن خوش قیمت میدن با توجه به نرخ اودلار

چون قیمت ارزیش حدود 170 هست که در 3500 ضرب بشه + پول چایی بچه ها همون حدود 750 در میاد

:unsure:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم . یه GREEN GP635 US بگیر.البته کمیابه ولی واقعا ULTRA SILENT هست

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به نظر من 885b بگیر خیلی بیصداست

ای دوست ای بزرگوار ای کاربر محترم تورو خدا به تاریخ ارسال اخرین پست نگاه کنین !! چرا اینقدر بی توجهین / بابا یه کار مفید انجام بدین 

لینک به دیدگاه

ای دوست ای بزرگوار ای کاربر محترم تورو خدا به تاریخ ارسال اخرین پست نگاه کنین !! چرا اینقدر بی توجهین / بابا یه کار مفید انجام بدین 

خیلی جالبه حالا یه اشتباهی شد باید شما امتیاز منفی بدید؟ :mad:

والا تو پرشین تولز از این کارها وجود نداره من خودم تو اون سایت فروشنده معتبر هستم و تو تاپیکهایی که ایجاد میکنم هر شخصی کامنتهای مختلف قرار میده ولی تا به حال نشده ه من و نه دیگران به هم دیگه امتیاز منفی بدیم این کارها رو نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی جالبه حالا یه اشتباهی شد باید شما امتیاز منفی بدید؟ :mad:

والا تو پرشین تولز از این کارها وجود نداره من خودم تو اون سایت فروشنده معتبر هستم و تو تاپیکهایی که ایجاد میکنم هر شخصی کامنتهای مختلف قرار میده ولی تا به حال نشده ه من و نه دیگران به هم دیگه امتیاز منفی بدیم این کارها رو نکنید

بزرگوار شما مطمئن هستید من به شما امتیاز - دادم ؟

اگر ثابت کنید من به شما امتیاز - دادم بنده کلا قید این فروم رو میزنم

و اگر نتونید ثابت کنید شما نباید دیگه وارد این انجمن بشین ( قبول ؟ )

من تا الان که چند ساله اینجا فعالیت میکنم یه منفی هم ندادم و نمیدم و نخواهم داد به کسی

پس قبل از اینکه حرف بزنید اول فکر کنید بعد  

در ضمن اینجا پرشین تولز نیست هر کاری دلتون بخواد بکنین

پس قبل از انجام کاری اول به محیط پیرامونتون اشنا باشین بعد !

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

بزرگوار شما مطمئن هستید من به شما امتیاز - دادم ؟

اگر ثابت کنید من به شما امتیاز - دادم بنده کلا قید این فروم رو میزنم

و اگر نتونید ثابت کنید شما نباید دیگه وارد این انجمن بشین ( قبول ؟ )

من تا الان که چند ساله اینجا فعالیت میکنم یه منفی هم ندادم و نمیدم و نخواهم داد به کسی

پس قبل از اینکه حرف بزنید اول فکر کنید بعد  

در ضمن اینجا پرشین تولز نیست هر کاری دلتون بخواد بکنین

پس قبل از انجام کاری اول به محیط پیرامونتون اشنا باشین بعد !

ببین برادر من دیروز صبح که نگاه کردم از طرف پروفایل شما هم یه تذکر به داده شده بود و هم یک عدد امتیاز منفی ولی الان که نگاه کردم اون امتیاز منفی دیگه نیست و اینکه شما حق ندارید بگید که تو حق اومدن داخل فروم رو دارید یا ندارید دلم خواست میام و دلم نخواست نمیام و من یا هر کس دیگه تا موردی نباشه به شخصی که این مورد رو پیش آورده شکایت نمیکنه و فقط من توی اون تاپیک نظر دادم نه پاوری به اون شخص فروختم و نه پاوری خریدم پس بی خودی جنگ اعصاب راه ننداز و کاش از اون مورد امتیاز منفی من یک عدد عکس مینداختم تا راحت تر حرف خودمو بتونم ثابت کنم و اگر هم فکر میکنید که شما به من امتیاز منفی ندادید من از شما عذر خواهی میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین برادر من دیروز صبح که نگاه کردم از طرف پروفایل شما هم یه تذکر به داده شده بود و هم یک عدد امتیاز منفی ولی الان که نگاه کردم اون امتیاز منفی دیگه نیست و اینکه شما حق ندارید بگید که تو حق اومدن داخل فروم رو دارید یا ندارید دلم خواست میام و دلم نخواست نمیام و من یا هر کس دیگه تا موردی نباشه به شخصی که این مورد رو پیش آورده شکایت نمیکنه و فقط من توی اون تاپیک نظر دادم نه پاوری به اون شخص فروختم و نه پاوری خریدم پس بی خودی جنگ اعصاب راه ننداز و کاش از اون مورد امتیاز منفی من یک عدد عکس مینداختم تا راحت تر حرف خودمو بتونم ثابت کنم و اگر هم فکر میکنید که شما به من امتیاز منفی ندادید من از شما عذر خواهی میکنم 

بزرگوار من کجای حرفم گفتم شما نمیتونید و یا میتونید وارد انجمن بشین یا نشین ؟ بنده چنین جسارتی رو نمیکنم

من عرض کردم خدمتتون که اگر ثابت کنید من امتیاز - بهتون دادم دیگه به این انجمن 

نمیام و اگر هم نتونید ثابت کنید جنابعالی دیگه وارد این فروم نشید /امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

برای فهمیدن اینکه چه کسی بهتون امتیاز - داده میتونید از مدیریت فروم و بخش سوال

کنید و ببینید چه کسی بهتون - داده / شما یک اشتباه انجام دادین و بنده هم اطلاع رسانی کردم 

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...