رفتن به مطلب

راهنمایی در رابطه با ساخت DVD فیلم

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

عزیزان راستش یه فیلم از نت داناود کردم می خوام اینو که با فرمت MKV و دارای زیرنویس جدا گانه SRT است رو روی یه DVD بریزم تا رو Player خونه ببینم.

حالا عزیزان شما برنامه ای خوب سراغ دارین که به راحتی  بتونه مستقیم MKV و SRT رو بریزه رو DVD و بشه رو Player بخش کرد ؟؟

پیشا پیش ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

ConvertXtoDVD 4

بهترین برنامه با حجم ناقابل 18 مگ که هر کاری برات میکنه  ;)

پست ویرایش شد لینک اضافه شد

لینک دانلود برنامه

ویرایش شده توسط A55455IN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ConvertXtoDVD 4

بهترین برنامه با حجم ناقابل 18 مگ که هر کاری برات میکنه  ;)

پست ویرایش شد لینک اضافه شد

لینک دانلود برنامه

ممنون

از راهنمایی چرا نسخه 4 ؟؟

چرا 5 نه >

لینک به دیدگاه

نسخه 4 ساده تر و جمع و جوره اما 5 یکم پیچ و تاب داده شده کار کردن باهاش بد فرمه

همین دادا نسخه 4 هم راحت تر ک=ر=ک میشه :D

لینک به دیدگاه

frremake video Convert

محمود میخوای رایت کنی فیلمو یا تبدیل کنی؟؟

اون اسم برنامه ای که گفتم خودم باهاش کار میکنم تبدیل هر نوع فرمت عکس به عکس -فیلم به فیلم -آهنگ به آهنگ- سانسور یک قسمتی از فیلم -یا چسباندن یک قسمتی از یک فیلم به فیلم دیگه و ... رو داره..

کار باهاشم خیلی ساده هست.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

frremake video Convert

محمود میخوای رایت کنی فیلمو یا تبدیل کنی؟؟

اون اسم برنامه ای که گفتم خودم باهاش کار میکنم تبدیل هر نوع فرمت عکس به عکس -فیلم به فیلم -آهنگ به آهنگ- سانسور یک قسمتی از فیلم -یا چسباندن یک قسمتی از یک فیلم به فیلم دیگه و ... رو داره..

کار باهاشم خیلی ساده هست.

جفتش یه  چیزی می خوام تو مایه های Ner video بعلاوه داشتن زیر نویس

-------------------

برنامه ای که دوستمون هم گفتن امتحان کردم خوت بود ولی کیفیتش از Nero پایین تر بود

لینک به دیدگاه

سلام محمود جان

اول یه نکته رو خدمتت عرض کنم;شما هدفت اینه که این فیلمو بتونی تو دستگاه DVD نگاه کنی,پس باید کانورتش کنی به فرمت mpeg2 video اونهم با رزولوشن 480*720...وبرای اینکه زیر نویس این فیلم تو دستگاه DVD درست پخش بشه قبلش حتما باید فایل SRT رو encode کنی بدین صورت که فایل زیر نویس رو با Notepad باز کنی و از قسمت File گزینه Save as رو بزنی و در قسمت پائین Encoding و رو گزینه  UTF-8 بزاری.

حالا با یه نرم افزار قدرتمند مثه Xilisoft Video Converter Ultimate7 که از زیرنویس هم پشتیبانی میکنه,فیلم و به همراه زیرنویس باید به فرمت DVD یا همون mpeg2 تبدیل کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمود جان

اول یه نکته رو خدمتت عرض کنم;شما هدفت اینه که این فیلمو بتونی تو دستگاه DVD نگاه کنی,پس باید کانورتش کنی به فرمت mpeg2 video اونهم با رزولوشن 480*720...وبرای اینکه زیر نویس این فیلم تو دستگاه DVD درست پخش بشه قبلش حتما باید فایل SRT رو encode کنی بدین صورت که فایل زیر نویس رو با Notepad باز کنی و از قسمت File گزینه Save as رو بزنی و در قسمت پائین Encoding و رو گزینه  UTF-8 بزاری.

حالا با یه نرم افزار قدرتمند مثه Xilisoft Video Converter Ultimate7 که از زیرنویس هم پشتیبانی میکنه,فیلم و به همراه زیرنویس باید به فرمت DVD یا همون mpeg2 تبدیل کنی.

ممنون داداش

اونکارا رو قبلا کرده بودم ولی یه چیزی می خوام هم 720 ( مثل اینکه بالاتر ساپورت نمیشه درسته ؟)  و زیرنویس رو با حجم پایین کانورت کنه مثلا Nero یه فیلم 1.75 گیگی رو وقتی کانورت و رایتش کرد فقط 1.5 گیگ بهش اضافه شد ولی بعضی ها خیلی نجومی میشه

* اگر قابلیت منو سازی و ... هم داشته باشه که خیلی خوب میشه ( البته مهمتر اینکه بالاترین کیفیت رو بده )

لینک به دیدگاه

ممنون داداش

اونکارا رو قبلا کرده بودم ولی یه چیزی می خوام هم 720 ( مثل اینکه بالاتر ساپورت نمیشه درسته ؟)  و زیرنویس رو با حجم پایین کانورت کنه مثلا Nero یه فیلم 1.75 گیگی رو وقتی کانورت و رایتش کرد فقط 1.5 گیگ بهش اضافه شد ولی بعضی ها خیلی نجومی میشه

* اگر قابلیت منو سازی و ... هم داشته باشه که خیلی خوب میشه ( البته مهمتر اینکه بالاترین کیفیت رو بده )

درود

حجمش بستگی به بیت ریتی داره که تنظیم میکنید ، معمولاً اگه بیت ریت سورس با خروجی نهایی یکی باشه حجم آنچنان تغییری نمیکنه ، بهترین راه اینه که اول بیت ریت سورستون ببینید چقدره ، واسه تارگیت هم همون حدود تعریف کنید .

واسه mpeg2 اگه کیفیت خوبی بخواید رو رزولوشن 720x480 حدود 7mb باید تنظیم کنید . البته در صورتی که سورستون هم همین کیفیت رو داشته باشه ...

یکی از برنامه های خوب اگه اشتباه نکنم Adobe encore بود ، دقیق یادم نیست ولی قابلیت های زیادی داشت .

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

ممنون داداش

خواهش میکنم محود جان

اگه میخوای همراه با منو باشه,بازهم بهترین گزینه نرم افزار Xilisoft DVD Creator  هستش که در این رابطه قابلیت های فراوانی داره و اگه کیفیت فیلمت هم بالا باشه به نسبت خروجی خوبی میتونی بگیری. تو تنظیماتش هم نرخ بیت ریت رو 5000kbو fps رو 29.976 قرار بده که تو این حالت خروجی با کیفیتی در میاد.

لینک به دیدگاه

داداش از اول بگو DVD HD میخوام

دستگاهت بلوری میخونه؟

اگه آره دیگه اسمش دیویدی نمیشه باید بزنی رو بلو ری که تا 1080 بهت رزلیشن میده ;)

لینک به دیدگاه

محمود جان یه گزارش نهایی کار بده ببینیم چه کردی با پیشنهادات دوستان فکرکنم دیگه به مورد دلخواه رسیده باشی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش از اول بگو DVD HD میخوام

دستگاهت بلوری میخونه؟

اگه آره دیگه اسمش دیویدی نمیشه باید بزنی رو بلو ری که تا 1080 بهت رزلیشن میده ;)

بابا دیگه در اون حد می دونم ، می زنم بلورین نجومی میره بالا حجمش

( نه بلوری ندارم از همین عادیاس منم دنبال یه چیزیم که فعلا 720 با بالاترین کیفیت و زیر نویس بهم بده )

------------------

با ConvertXtoDVD تست کردم اما متاسفانه اون کیفیتی که تو nERO دیدم رو نداشت ،ولی خب زیر نویس راحت تونست بهش  اضافه شه

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

بزار رو حالت short project بیت ریت تا حد محسوسی میره بالا

بعد رایتش نکن برو تو مای داکیومنت فولدر هم اسم برنامه فایل رو پلی کن ببین بهتر میشه؟

48112771007375648425.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...