رفتن به مطلب

نظرتون در مورد انتخاب نوع پردازنده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

توی خیلی از تاپیک ها دیده خیلی از دوستان بین انتخاب دو مدل از یک برند cpu دچار مشکل شده اند...

یا برخی دیگر در انتخاب ،بین دو نسل از پردازنده ها دچار مشکل میشود....

بسیاری از اساتید هم در راهنمایی به این افراد کم و بیش نسل قبل را پیشنهاد میکنند....

مثلا سری سندی بریج دمای پایین تری از نسل بعد خود دارد ولی از نظر کارایی انقلابی ایجاد نکرده و فقط درصدی پیشرفت کرده و به همین شکل در نسل بعد....

خب چه لزومی دارد بیاایم و با هزینه ی خیلی بیشتر نسل جدید را بخریم؟؟

از دوستان خواهش مندم نظر خودرا بیان کنند...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

(راهنمایی به زبان ساده) شما برو نسل جدید رو بگیر یه کولر خوب هم بنداز روش حالش رو ببر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینطور که معلومه شما یکم وسواس دارید و توی انتخاب وخریدتون دچار مشکل شدید.

بهتون پیشنهاد می کنم برای اینکه کار دوستان برای راهنمایی شما راحت تر بشه این موارد رو مشخص کنید:

1- مشخصات سیستم که الان دارید(و متعلقاتش مثل مانیتور، کیبورد و موس و...)

2- سیستم رو برای چه کاری می خواهید ؟

3-توضیح بدید سیستم که الان دارید چرا جواب گو نیست که به فکر ارتقاء هستید

4-سقف بودجه که می تونید هزینه کنید

هر سئوالی ام داشتید توی همین تاپیک بپرسید..

لینک به دیدگاه

من هم کم کم به فکر ارتقا افتادم و اگر اینتل بگیرم، قطعا میرم سراغ هاسول. تنها ایرادی که به نسل چهارم سری i وارده، دمای سی پی یوئه که با یه کولر خوب حل میشه. مزیت دیگه اش معماری بهینه شده و پرفورمنس بالاتره که مورد اول برای من خیلی مهم تره.

لینک به دیدگاه

وسواس ندارم؛دارم هزینه میکنم می خوام یه چیز خوب ببندم که بعد از دوسال به مشکل نخورم.هم برای بازی بصورت حرفه ای هم برای کار های روزمره.الان برا بازی از لپ تاپ استفاده می کنم ولی لپ تاپ هم محدودیت های خودشو داره.نهایتا تا4 ملیون

لینک به دیدگاه

وسواس ندارم؛دارم هزینه میکنم می خوام یه چیز خوب ببندم که بعد از دوسال به مشکل نخورم.هم برای بازی بصورت حرفه ای هم برای کار های روزمره.الان برا بازی از لپ تاپ استفاده می کنم ولی لپ تاپ هم محدودیت های خودشو داره.نهایتا تا4 ملیون

4 میلیون کیس و مانیتور و همه چی ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...