رفتن به مطلب

ایجاد نسخه پشتبان با قابلیت کامل

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام بر دوستان گلم

یه سوال برنامه ای هست که بتونم روی یک سیستم پارتیشن بندی کنم

ویندوز نصب کنم

برنامه ها

همه رو روی فلش بریزم

فلش رو هم برام بوت کنه

بعد روی هر سیستمی با هر نوع پارتیشنی که داره طبق نسخه خودم برام سیستم رو بازگردانی کنه

برنامه های زیادی تست کردم جواب نداده

اگر کسی تجربه داره بهم بگه ممنون از راهنمایی تون

سپاس

ویرایش :

ببخشید دوستان اگر سوالم یه خورده گنگ بود

نزدیک به 40 تا سیستم هست که باید ویندوز و کلی برنامه روش نصب بشه سخت افزار همه یکی هست

برای این کار می خوام بک آپ بگیرم از یه سیستم روی همه نصب کنم

--------------------

حل مشکل توسط کاربر محترم UnforgiveN

به پیشنهاد ایشون برنامه Active Disk Image Professional Corporate v 5.2.5

نصب شد و بهترین نتیجه رو گرفتم البته ایشون لینک ورژن 7 رو تو پست خودشون گذاشتن اما این رو من تو برنامه هام داشتم با سپاس از ایشون

این برنامه ایمیج از هارد میگیره و با ایمیج کار میکنه فکر می کنم به خاطر همین سرعت خیلی خوبی داره

و برنامه های پیشنهادی دوستان هم خوب بود اما سرعت خوبی نداشتن

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

سلام،

میشه واضحتر توضیح بدین؟ در واقع میخواین ویندوز روی فلشتون بالا بیاد به همراه تمامی برنامه هاش، حالا روی هر سیستمی که گذاشتین. درسته؟

لینک به دیدگاه

من توی سازمانهای زیادی مسئول امنیت سیستم ها بودم، شاید بتونم کمک کنم، چون اکثر برنامه های بکاپ و بازیابی رو هم تست کردم...

فقط باید درست متوجه سوالتون بشم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونی از Active Boot Disk استفاده کنی اینجا http://www.getmywarez.com/software/1635-active-boot-disk-suite-v752.html که هم بوت هست هم نورتون گوست و ابزار های کار با پارتیشن و بک آپ و ... روش داره . بوت کردن از فلش با وین های PE و 8 امکانش هست با وین 7 هم با دردسر میشه فلش بوت داشت تو فروم جستجو کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من توی سازمانهای زیادی مسئول امنیت سیستم ها بودم، شاید بتونم کمک کنم، چون اکثر برنامه های بکاپ و بازیابی رو هم تست کردم...

فقط باید درست متوجه سوالتون بشم؟

ممنون داداشم سوال رو ویرایش کردم

میتونی از Active Boot Disk استفاده کنی اینجا http://www.getmywarez.com/software/1635-active-boot-disk-suite-v752.html که هم بوت هست هم نورتون گوست و ابزار های کار با پارتیشن و بک آپ و ... روش داره . بوت کردن از فلش با وین های PE و 8 امکانش هست با وین 7 هم با دردسر میشه فلش بوت داشت تو فروم جستجو کن .

سلام عزیز

سوال رو ویرایش کردم ممنون از پاسخ گویی شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من می خوام فلش رو به سیستم بزنم 4 تا کلید بره برا نصب

پارتیشن بندی خودش انجام بده و ...... همه چیز رو نصب کنه تمام و کمال

بعد فلش رو بر دارم برم سیستم بعدی یعنی من 40 تا سیستم رو به راحتی بتونم ویندوزهاشون رو نصب کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم ها با هم شبکه نیستن 

اگه هستن میتونید از acronis true image server   استفاده کنید که قابلیت یونیورسال بک آپ داره و میتونید از یه سیستم بک آپ بگیری و رویه هر سیستم و مشخصات دیگه ای ریکاوری کنید (از طریق شبکه)

هیچ نیاز به فلش یا چیز جانبی نیست 

درود 

لینک به دیدگاه

میتونید از برنامه ی Acronis True Image 2013 استفاده کنید. برای این کار بسیار عالی است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D سوال رو ویرایش کردی ؟ جواب باز هم همون پست قبلی هست .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز،

ببخش یادم رفته بود بیام توی تاپیک، نگران نباش الان متوجه شدم میخوای دقیقا چکار کنی...

یادمه در گذشته وقتی میخواستیم توی سازمانها مثلا 100 تا سیستم رو پارتیشن بندی و نصب ویندوز همراه با تمامی برنامه ها و تنظیمات کنیم از روش زیر استفاده میکردیم:

1- لازمه ی کار این بود که تمامی سخت افزارها از یک نوع باشن توی 100 تا سیستم که شما هم گفتین سخت افزار 40 تا سیستم از یک نوع هستن. تا اینجا حله.

2- پارتیشن بندی درست و حسابی یک هارد بر روی یکی از سیستم ها و نصب ویندوز و برنامه ها. تا اینجا شما مشکلی نداری.

3- اما توی این مرحله شما مشکل داری! ما توی مرحله سوم هارد رو میذاشتیم روی بقیه ی کامپیوترها و عملیات هارد به هارد رو انجام میدادیم که دیگه نیازی به پارتیشن بندی هارد بعدی نبود، چون کپی پارتیشن میزدیم و حجم هاردها هم یکی بود و مشکلی پیش نمیومد. اما اینجا شما میخوای با فلش اینکارو انجام بدی که تنها مشکلت پارتیشن بندی هارد هست. که اونم من بهترین راحی که سراغ دارم اینه که از یک برنامه استفاده کنی. البته قبلش باید بدونم ویندوزت چیه؟ مشخصات سخت افزارت؟ حجم فلش مموریت؟

ویرایش شده توسط black.editor
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم ها با هم شبکه نیستن 

اگه هستن میتونید از acronis true image server   استفاده کنید که قابلیت یونیورسال بک آپ داره و میتونید از یه سیستم بک آپ بگیری و رویه هر سیستم و مشخصات دیگه ای ریکاوری کنید (از طریق شبکه)

هیچ نیاز به فلش یا چیز جانبی نیست 

درود 

ممنون شبکه هست اما همه با هم نه

فلش راحتره

بازم ممنون

میتونید از برنامه ی Acronis True Image 2013 استفاده کنید. برای این کار بسیار عالی است

استفاده کردم

سرعت پایین

کلیک زیاد

و...

:D سوال رو ویرایش کردی ؟ جواب باز هم همون پست قبلی هست .

داداش باور کن پرسرعت ترین برنامه ای بود که تا حالا دیدم

سرعت فوق العاده

توانایی بسیار زیاد

کلیک کم

بسیار بسیار بسیار سپاس

واقعا خدا خیرت بده

ممممممممنون

سلام دوست عزیز،

ببخش یادم رفته بود بیام توی تاپیک، نگران نباش الان متوجه شدم میخوای دقیقا چکار کنی...

یادمه در گذشته وقتی میخواستیم توی سازمانها مثلا 100 تا سیستم رو پارتیشن بندی و نصب ویندوز همراه با تمامی برنامه ها و تنظیمات کنیم از روش زیر استفاده میکردیم:

1- لازمه ی کار این بود که تمامی سخت افزارها از یک نوع باشن توی 100 تا سیستم که شما هم گفتین سخت افزار 40 تا سیستم از یک نوع هستن. تا اینجا حله.

2- پارتیشن بندی درست و حسابی یک هارد بر روی یکی از سیستم ها و نصب ویندوز و برنامه ها. تا اینجا شما مشکلی نداری.

3- اما توی این مرحله شما مشکل داری! ما توی مرحله سوم هارد رو میذاشتیم روی بقیه ی کامپیوترها و عملیات هارد به هارد رو انجام میدادیم که دیگه نیازی به پارتیشن بندی هارد بعدی نبود، چون کپی پارتیشن میزدیم و حجم هاردها هم یکی بود و مشکلی پیش نمیومد. اما اینجا شما میخوای با فلش اینکارو انجام بدی که تنها مشکلت پارتیشن بندی هارد هست. که اونم من بهترین راحی که سراغ دارم اینه که از یک برنامه استفاده کنی. البته قبلش باید بدونم ویندوزت چیه؟ مشخصات سخت افزارت؟ حجم فلش مموریت؟

مشکل حل شد ممنون و سپاس

لینک به دیدگاه

خب خدا رو شکر که حل شد. اما دوست عزیز روشی که ما میخواستیم بگیم از طریق دیسک نجات طراحی شده توسط شرکت میهن ساخت آریا سیستم هستش که یه شرکت امنیتی. اگر سرعت اون رو می دیدید، دیگه به Active Disk Image افتخار نمیکردید!

چون تمامی عملیات از جمله 2 ویندوز XP و 7 mini و نزدیک چهارصد برنامه ی کاربردی به راحتی روی یک فلش 1GB بوت میشد! و شما هر کدوم از ویندوز ها رو میخواستید توی 30 ثانیه راه اندازی میکردید و 400 برنامه ی بازیابی، بکاپ گیری، پارتیشن بندی، هک پسورد و کلی برنامه توش بود که میتونستی سیستمتو مدیریت کنی...

لینک به دیدگاه

خب خدا رو شکر که حل شد. اما دوست عزیز روشی که ما میخواستیم بگیم از طریق دیسک نجات طراحی شده توسط شرکت میهن ساخت آریا سیستم هستش که یه شرکت امنیتی. اگر سرعت اون رو می دیدید، دیگه به Active Disk Image افتخار نمیکردید!

چون تمامی عملیات از جمله 2 ویندوز XP و 7 mini و نزدیک چهارصد برنامه ی کاربردی به راحتی روی یک فلش 1GB بوت میشد! و شما هر کدوم از ویندوز ها رو میخواستید توی 30 ثانیه راه اندازی میکردید و 400 برنامه ی بازیابی، بکاپ گیری، پارتیشن بندی، هک پسورد و کلی برنامه توش بود که میتونستی سیستمتو مدیریت کنی...

داداش قیمتش چنده؟از کجا میتونم گیر بیارم.

برای جهاد میخوام.

لینک به دیدگاه

داداش قیمتش چنده؟از کجا میتونم گیر بیارم.

برای جهاد میخوام.

سلام،

دوست عزیز این محصول رایگان اعلام شده از سوی شرکت میهن ساخت آریا سیستم.

منم کارمند همین شرکت هستم، راستشو بخوای چون برنامه نویسهای این شرکت در حال انجام و تکمیل پروژه ی سنگینی هستن! هنوز این محصول رو انتشار عمومی ندادن! حتی وب سایتها رو هم بروز نکردن! شما میتونی توی لینک زیر درخواستتو از طریق فرم تماس با ما به بخش پشتیبانی بدی تا راهنمائیت کنن:

MSA SYSTEM Corporation

موفق باشی...

لینک به دیدگاه

سلام،

دوست عزیز این محصول رایگان اعلام شده از سوی شرکت میهن ساخت آریا سیستم.

منم کارمند همین شرکت هستم، راستشو بخوای چون برنامه نویسهای این شرکت در حال انجام و تکمیل پروژه ی سنگینی هستن! هنوز این محصول رو انتشار عمومی ندادن! حتی وب سایتها رو هم بروز نکردن! شما میتونی توی لینک زیر درخواستتو از طریق فرم تماس با ما به بخش پشتیبانی بدی تا راهنمائیت کنن:

MSA SYSTEM Corporation

موفق باشی...

ممنونم فک کنم اگه از طریق خود سازمان اقدام کنم بهتر جواب بگیرم تا شخصا.قیمت حدودی بعد انتشار عمومی رو میتونین تخمین بزنین؟یا در کل رایگان عرضه کردین؟

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

ممنونم فک کنم اگه از طریق خود سازمان اقدام کنم بهتر جواب بگیرم تا شخصا.قیمت حدودی بعد انتشار عمومی رو میتونین تخمین بزنین؟یا در کل رایگان عرضه کردین؟

در کل رایگان ارائه میشه...

شما میتونید با شرکت مکاتبه کنید و کمک بگیرید، حتی قبل از انتشار.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هر حال ممنون داداشم

ما افتخارمون به این فروم و بچه های گلی مثل شما و کاربر UnforgiveN هست که اطلاعاتشون رو در اختیار همه میگذارن

سپاس

لینک به دیدگاه

به هر حال ممنون داداشم

ما افتخارمون به این فروم و بچه های گلی مثل شما و کاربر UnforgiveN هست که اطلاعاتشون رو در اختیار همه میگذارن

سپاس

خواهش میکنم عزیز، شما لطف دارین...

لینک به دیدگاه

برای کار شما بهترین کار و سریعترین کار استفاده از برنامه "easeus tudo backup" هست  و روند این برنامه این است که شما ابتدا و پس از نصب تمام برنامه ها، با استفاده از بخش بکاپ یه بکاپ از درایوهای مورد نظر در جای مورد نظرتون میگیرید و کار بعدی که باید انجام بدید، اینه که یه سی دی خام بخرید و در درایو بزارید و سپس یا استفاده از گزینه "write the bootable cd" که معمولا در منوی سمت چپ برنامه هست سی دی راه اندز برنامه رو رایت کنین

حالا به راحتی با گذاشتن سی دی و اتصال فایل بکاپ ، سیستم رو از روی سی دی بوت کرده و گزینه ریکاوری رو انتخاب میکنین و سپس آدرس فایل بکاپ رو بهش میدید و پس از اون به سرعت ریکاوری روی سیستم جدید انجام میشه

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...