رفتن به مطلب

تاچ پد لنوو Z500

msart
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

ما یه لپ تاپ لنوو زد 500 خریدیم ، بعد از کمتر از یک ماه کارکرد ، در حین کار ناخنمون کشید به سطح تاچ پد و اون لایه مات روی تاچ پد خراشیده شد !

بعد مجبور شدم ک کل اون لایه رو بخراشم تا سطح تاچ پد یک دست بشه  :mellow:

بعد از این کار سطح تاچ پد عین شیشه شد ! دقیقا مثل شیشه و دیگه نمیشه به راحتی باهاش کار کرد  :(

میخواستم از اساتید بپرسم راهی هست این لایه رو بشه ایجاد کرد یا باید تاچ پد عوض بشه ؟

و اینکه ایا این مورد جزء گارانتی محسوب میشه ک تعویضش کنن ؟؟

با تشکر 

لینک به دیدگاه

تاچ پد رو تراشیدی؟؟با چی؟؟کاغذ سمباده حتما!!

تاچ پد دارای سنسور های خیلی زیادی روی سطحشه که با شکستن یا خراش دادن ممکنه قطع بشن...

تاچ پد لپتاپتون باید عوض بشه...

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی من هم میخواستم پنج شنبه برم همین لپ تاب رو برای دوستم بخرم

کلاً نا امیدم کردید

لینک به دیدگاه

تاچ پد رو تراشیدی؟؟با چی؟؟کاغذ سمباده حتما!!

تاچ پد دارای سنسور های خیلی زیادی روی سطحشه که با شکستن یا خراش دادن ممکنه قطع بشن...

تاچ پد لپتاپتون باید عوض بشه...

موفق باشید.

عزیز دل انگیز موشکل روانی ک نداریم ما ، اتفاقی ناخنمون کشید بهش دیدیم روکش روش بلند شد، خوشبختانه یا بهتره بگ متاسفانه نیاز به ابزار خاصی نبود واسه تراشیدن سطحش ، به راحتی با ناخن از بین رفت ، درست عین کارت شارژ ک با ناخن خراشیده میشه !!!!!!! 

نکته جالب اینجاست ک تاچ پد از کار نیفتاده ک هیچ روون ترم شده !!

ولی بدون روکش کار باهاش دوشواره

آیا گارانتی تعویض میکنن به خاطر این مشکل ؟

ویرایش شده توسط msart
لینک به دیدگاه

دوست گرامی من هم میخواستم پنج شنبه برم همین لپ تاب رو برای دوستم بخرم

کلاً نا امیدم کردید

عرضم به حضور شما ، از لحاظ قدرت پردازش و گرافیک لپ تاپی از این قوی تر نیست تو این قیمت ، ولی کیفیت بدنه واقعا مایوس کنندس

لینک به دیدگاه

عزیز دل انگیز موشکل روانی ک نداریم ما ، اتفاقی ناخنمون کشید بهش دیدیم روکش روش بلند شد، خوشبختانه یا بهتره بگ متاسفانه نیاز به ابزار خاصی نبود واسه تراشیدن سطحش ، به راحتی با ناخن از بین رفت ، درست عین کارت شارژ ک با ناخن خراشیده میشه !!!!!!! 

نکته جالب اینجاست ک تاچ پد از کار نیفتاده ک هیچ روون ترم شده !!

ولی بدون روکش کار باهاش دوشواره

آیا گارانتی تعویض میکنن به خاطر این مشکل ؟

دور از جون قربان...

شما از حرف های بنده این رو برداشت کردید؟؟اگه سوء تفاهمی بوجود اومده من ازتون عذر میخوام..

به نظر من ببرید گارانتی ولی فکر نمیکنم قبول کنند(رجوع شود به معنای گارانتی در ایران:دی)کما این که شما تاچ پد رو تراشیدید...

ببرید گارانتی اگه قبول نکردند بگید با هزینه ی خودتون عوضش کنن اینطوری بهتره تا دست تعمیر کار بیفته..

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

منم z500 دارم و جند جای تاچ پد خراشیده شده. بنظرتون میشه یه برچسپ (مثل محافظ LCD تلفن همراه های لمسی) روی تاچ پد انداخت؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...