رفتن به مطلب

فروش کارت حرفه ای MSI R6990

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز مادر برد من اینه

ASUS P5GPL-X SE

اگر قابل نصب هست روش من میخوامش

گرافیک قیمتش منصفانه_ست قبول...

ولی دیگه این بورد با CPU و رمهایی که ساپورت میکنه یه 4770 هم از سرش زیاده چه برسه به این غول!!

عزیز از من میشنوی اگه واقعا قصد خرید این گرافیک روداری حتما بوردت رو هم عوض کن(البته میشه روش گذاشت) وگرنه تمیز 80 درصد قدرت گرافیک به فنا میره!!!

البته فکر کنم سیستمی که چنین بوردی داشته باشه پاورش هم حتما در حد این گرافیک نیست(حداقل 685W real) و چنانچه پاور خیلی براش ضعیف باشه احتمال سوختن پاور و فشار شدید سخت افزاری روی GPU هست!!!

شرمنده ولی فقط جنبه راهنمایی داشت،البته صاحب تاپیک هم میتونه نوعی آپ حساب کنه :p

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

بله شما درست میگید

من برای کوتاه مدت و تست کارت میخوام رو این برد با پاور 300 بزارمش

والا کل سیستم رو قصد ارتقا دادن دارم

لینک به دیدگاه

بله شما درست میگید

من برای کوتاه مدت و تست کارت میخوام رو این برد با پاور 300 بزارمش

والا کل سیستم رو قصد ارتقا دادن دارم

پاور 300؟؟

شما باید حداقل دوتا 8 پبین برای تغذیه این گرافیک داشته باشی وگرنه اصلا گرافیک بالا نمیاد!!

اصلا پاور 300 در جالت idl هم در صورتی که از تبدیل استفاده کنید نمیتونه درست این گرافیک رو ساپورت کنه و احتمالا قبل از بالا اومدن ویندوز با اخطار صفحه آبی مرگ مواجه میشید!!

لینک به دیدگاه

کارت فروخته شد پولم دریافت شد شنبه ارسال میشه ختم تایپیک

لینک به دیدگاه

پاور 300؟؟

شما باید حداقل دوتا 8 پبین برای تغذیه این گرافیک داشته باشی وگرنه اصلا گرافیک بالا نمیاد!!

اصلا پاور 300 در جالت idl هم در صورتی که از تبدیل استفاده کنید نمیتونه درست این گرافیک رو ساپورت کنه و احتمالا قبل از بالا اومدن ویندوز با اخطار صفحه آبی مرگ مواجه میشید!!

من کارت رو خریدم

از شما ممنونم بخاطر راهنمایی

یک پاور 800 فعلا سفارش دادم تا کارم راه بیافته

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

MSI R6990 4GB DDR5

کارت حدود 2ماه کارکرد واقعی داشته بسیار خنک دما در حالت معمول ویندوز.... بین47تا54درجه   و در لود بازی بین 68تا84درجه بستگی به بازی داره.

بسیار تمیز و صد در صد سالم با کارتون و تمام تجهیزات گارانتی ماتریکس تا برج2 سال 94 فقط کارت گارانتی گم شده برای استعلام سریال کارت رو به ماتریکس بگید متوجه میشید(هر کس خاست پ.خ بده سریال کارتو بدم)

بابت کیفیت بد تصاویر پوزش دوربین بهتر دم دست نبود.

شهرستان اول واریز بعد ارسال با 24 ساعت مهلت تست.  تهران معامله حضوری (در صورت نیاز تست هم میشه)

قیمت پایه 1250000ت. هماهنگی بیشتر در صورت ج ندادن به پیام دوستان 09352864223

قیمت زیر پایه مقدور نیست درخواست نفرمایید.

مزایده در کار نیست به اولین پیشنهاد فروخته میشه چه فوری باشه چه قیمت پایه

توجه از روز خریداری شده کابل های MDPداخل جعبه نبوده اما 2 عدد تبدیل DVIبهHDMI و DVIبهRGB  و دوتا کابل کراس فایر و دوتا تبدیل برق پاور و دفترچه و درایور موجود است

دوست عزیز تعویض هم داری؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ازپست های آخر مشخصه که کارت فروخته شده و ختم تاپیک اعلام شده!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...