رفتن به مطلب

نصب این نرم افزار همچین erorr میده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

اومدم این نرم افزار رو نصب کنم 

آخر نصب به آنتی ویروس من گیر میده:

72564947653154141592.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوست عزیز آنتی ویروس رو disable کنید و برنامه رو نصب کنید و دوباره enable کنید!

لینک به دیدگاه

آخه نمی دونم چطور میشه غیرفعال کرد!!!

Bitdefender_2014.png

همه گزینه هاش رو off کردم

ولی باز هم.........

لینک به دیدگاه

برید داخل task manager  ویندوز و در اون قسمت غیر فعالش کنید. من هم bit defender داشتم و همیشه این مورد روی اعصابم بود . آخرش هم بی خیالش شدم.

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز انتی ویروس رو رمو کن برنامه رو نصب کن دوباره اون انتی ویروس رو نصب 

یا اصلا اونو نصب نکن نود32 نسخه 6رو نصب کن

خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

سلام، دوست عزیز میتونم بپرسم مادربورد و سی پی یوت چیه؟ آخه من از این آنتی ویروس یه گافهای وحشتناکی گرفتم توی سازمانهای مختلف که اگر مایل بودی میگم مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

برید داخل task manager  ویندوز و در اون قسمت غیر فعالش کنید. من هم bit defender داشتم و همیشه این مورد روی اعصابم بود . آخرش هم بی خیالش شدم.

از کجاش باید برم؟

خوب دوست عزیز انتی ویروس رو رمو کن برنامه رو نصب کن دوباره اون انتی ویروس رو نصب 

یا اصلا اونو نصب نکن نود32 نسخه 6رو نصب کن

خیلی عالیه

متاسفانه دی وی دیش رو ندارم

لینک به دیدگاه

رفیق اگه off کردی و بازم جواب نداده بهتره بی خیال bit defender شی .منم nod رو پیشنهاد می کنم

ظاهرا برنامه شما هم expire date داره و 60 روز دیگه باید کرکش کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بجز راه های مربوط به دیس و ریموو کردن بیت دفندر این راه هم هست که نیازی به دیس کردن نباشه http://blog.real3d.pk/2013/02/17/bluestacks-installation-failed-error-25001-you-seem-to-have-bitdefender-antivirus-installed-bluestacks-is-currently-not-complible-with-bitdefender-solved/

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، دوست عزیز میتونم بپرسم مادربورد و سی پی یوت چیه؟ آخه من از این آنتی ویروس یه گافهای وحشتناکی گرفتم توی سازمانهای مختلف که اگر مایل بودی میگم مشکل از کجاست؟

سلام میتونید مورد هایی در مورد این آنتی ویروس پیدا کردید رو بگید. ممنون میشم  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تا جاای که من میدونم این برنامه میاد یه تعداد آنتی ویروسی که بهش معرفی شده رو چک می کنه رو سیستم و اگه نصب شده بودن پیغام میده !!!

ولی برا اینکه گزینه ها در بیت دیفندر غیر فعال کنی هم در او قسمت داشبورد که خودشتون عکس گذاشتین OFF کنین و هم برین Setting و Firewall و  Antivirus هرچی ON هست رو غیر فعال کنین ( احتیاط واجب گفتم همه چی که ON هست ).

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام میتونید مورد هایی در مورد این آنتی ویروس پیدا کردید رو بگید. ممنون میشم  @};-

سلام، بله دوست عزیز اگر تعریف کنم داستان میشه... پس ببخشید مجبورم بخاطر اینکه بعضی از دوستان منکر نشن به صورت کامل بگم این موضوع رو:

* مثلا یادمه سال گذشته توی یکی از سازمانها وقتی که برنامه دستگاه حضور و غیاب رو نصب میکردن دستگاه کار نمیداد! حتی پشتیبانی دستگاه از مرکز اومده بود و نتونست کاری بکنه! این بود که دستگاه رو برگشت دادن و یه دستگاه جدید ارسال کردن براشون! اما باز هم اتصال برقرار نمیشد و قفل دستگاه مقطعی کار میکرد! آنتی ویروس رو هم غیرفعال و حتی حذف میکردن! اما فایده نداشت! تا اینکه یکی از دوستان با ما تماس گرفت و مشکل رو توضیح داد، منم روی تجربه ای که از قبل داشتم رفتم اونجا و تا چشمم به آنتی ویروس Bitdefender افتاد، تا ته قضیه رو خوندم...

اجازه ی تعویض ویندوز رو نمیدادن! چون باید از مرکز ویندوز رو عوض میکردن! من با مرکزشون صحبت کردم و اونها هم کلی سر و صدا راه انداختن که این آنتی ویروس رو ما خریدیم و کاملا قانونی هستش و مشکلی نداره و از این حرفهای غیر تخصصی! منم گفتم با مسئولیت خودم اینکارو میکنم!  اما قبلش یه بکاپ گرفتم... و این شد که ما ویندوز رو عوض کردیم و دستگاه رو راه اندازی کردیم و مشکل حل شد...

و جالب اینه که یه مدت بعد از مرکز اومده بودن و این آنتی ویروس رو دوباره نصب کرده بودن و دستگاه هم از کار افتاده بود! که ما دوباره اونو با نسخه ی پشتیبانی که گرفته بودیم برگردوندیم...

* یا اینکه در گذشته یه جای دیگه هم یه همچین مشکلی پیش اومده بود که: آنتی ویروس سیمانتک رو وقتی روی بعضی از مادربوردهای ازراک همراه با سی پی یوهای مدل خاص نصب میکردی سیستم تا 10 دقیقه استارت نمیشد!

و مشکلات اینچنینی زیادی ما داشتیم تا حالا با انواع آنتی ویروس ها!

حالا شاید دوستان بپرسند که مگه این آنتی ویروسها چجوری خلل ایجاد میکردن! من توضیح میدم:

ببینید عزیزان اکثر آنتی ویروسها یکسری فایلهای راه انداز با پسوند sys دارن که توی پوشه ی Windows\System32\Drivers قرار میگیرن، این فایلها در بعضی موارد با درایور راه انداز مادربورد و سی پی یو سازگاری ندارن و سیستم رو دچار اخلال می کنن، چون ویندوز این فایلها رو که عمدتا مربوط به سخت افزار میشن چک میکنه، مثلا: توی شروع ویندوز این کارو انجام میده...

البته موارد دیگه ای هم هست که سیستم رو دچار اخلال میکنن آنتی ویروس ها...

و اما نکته ی آخر:

ما سالهای زیادی توی سازمانها و موسسات مختلف پشتیبان سیستم ها بودیم و آنتی ویروسهای زیادی رو توی شرایط مختلف تست کردیم. و به این نتیجه رسیدیم که تا قبل از آنتی ویروس مایکروسافت، آنتی ویروس نود32 بهترین کارایی رو داشت و در حال حاضر آنتی ویروس مایکروسافت بهترین کارایی، چون سرعت بالایی داره، رایگان هستش و تیم بروزرسانی قویئی داره این آنتی ویروس... ما که به این نتیجه رسیدیم، حالا نظر دوستان رو نمیدونم...

موفق باشید.

ویرایش شده توسط black.editor
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من خیلی وقت میشه با بیت دیفندر کار می کنم

اون مشکلی که شما میگید مربوط به این قسمت میشه ( دستگاه حضور و غیاب  وایرلس ما رو هم از کار انداخته بودش )

Setting => FireWall => Advanced

گزینه Intrusion Detection System  رو غیر فعال می کنین  - این گزینه کلاً میاد فایل ها و برنامه هایی که از منابع سیستم برا راه اندازی خودشون استفاده می کنه رو کنترل میکنه . ( حتی ما برنامه تدبیر تحت شبکه که قفل دار هم بودش رو نصب می کردیم ولی بعد از یه مدت از کار می افتاد ، ) - راستی همیشه بیت دیفندر رو سعی کنین رو حالت User Mode قرار بدین نه  AutoPilot

==================

به تازگی مشکل جدیدی با بیت دیفندر دارم که مربوط به IDM میشه ( برخی از نسخه هاش البته به گفته پشتیبانی و میگن IDM مشکل داره ، در حالیکه این نرم افزار بدون آنتی ویروس بیت مشکلی نداره در دانلود )  / یعنی پهنای باند و ترافیک اینترنت رو مصرف میکنه شدیداً و الان 10 روزی میشه که فعلاً کاری نوتونستن انجام بدن ( در برخی موارد هم مشاهده شده که اگه دانلودی در سیستم صورت بگیره این بیت دیفندر خودش شروع به دانلود میکنه ولی معلوم نیست چی رو ددانلود میکنه / من حتی آی پی های مورد استفاده رو هم پیدا کردم و به پشتیبانی دادم ولی فعلاً خبری نیست )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان یه سر به اینجا بزن

http://blog.real3d.pk/2013/02/17/bluestacks-installation-failed-error-25001-you-seem-to-have-bitdefender-antivirus-installed-bluestacks-is-currently-not-complible-with-bitdefender-solved/

در مورد این خطایی هستش که داده

=================================================================

سوال بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

نیازی به پاک کردن نیست !

http://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=39510

انگلیسی که بلدی ! اگه نه بگو تا ترجمه کنیم ...

لینک به دیدگاه

من با این  bit deffendr  به یک مشکلی عجبی خوردم که نزدیک بود برام سوئ تفاهم ایجاد کنه. از یکی از دوستان DVD رایتر دسته دوم گرفتم و روزی که می خواستم روی سیستم نصب کنم ، به صورت اتفاقی دیدم که پارس آنلاین لایسنس 1 ساله بیت دفندر رو به عنوان کادو به من داده. خلاصه نصب بیا دفندر و DVD  رایتر همزمان انجام شد. وقتی که اومدم DVd رو تست کنم . دیدم سرعتش افتضاحه . کلا خیلی طول میکشه که data  رو بخونه. خلاصه هر کاری کردم، نتونستم نتیجه بگیرم.  دو دلم گفتم ای بابا این dvd رایتر قرار بود سالم باشه. ..... خلاصه چند روز رو به بی خیالی طی کردم و با خودم گفتم  حالا مشکلی نیست تا اینکه به صورت اتفاقی متوجه شدم بیت دفندر این مشکل را ایجاد میکنه. حتی با غیر فعال کردن  iهمه آپشن های مربوطه باز هم به نتیجه نرسیدم. در نهایت بیتدفندر را پاک کردم و  مشکل حل شد.  و خدا را شکر کردم که تو نتیجه گیری عجله نکردم و در مورد فروشنده کالا فکر نادرستی نکردم.

منظورم اینه که تا این حد مشکلاتش میتونه حاد باشه......

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همگی عزیزان

black.editor عزیز

همانطور که خود شما فرمودید وatagamer عزیز گفتند این امر به قابلیت و توانمندی آنتی ویروس بر میگردد. مشکلاتی که فرمودید بیشتر مشکلات برنامه نویسی یک نرم افزار یا درایور محصول خاص است. که حتی آنتی ویروس ها این موارد را پیش بینی کرده اند و امکاناتی مانند exclude list دارند و برای هر بخش از تنظیمات هم آموزش هایی فراهم کرده اند که شما با مشکلات مقابله کنید. متاسفانه در ایران شاهد این هستیم که کاربران اصلا به دفترچه راهنما محصول اهمیت نمی دهند. این مسائل کمبود دانش کاربران رایانه ای در کشور ما است. پس آنرا به گردن دیگری و یا چیزی نندازیم.

در خصوص آنتی ویروس ناد و مایکروسافت سخن گفتید. ببینید شما وقتی آنتی ویروس نصب می کنید بیش از سرعت امنیت مدنظرتان است. و آنتی ویروس ها با تنظیماتی که دارند با کاهش مقداری از امنیت افزایش سرعت را به شما می دهند. این دو محصول که شما آنها را بخاطر فقط سرعت عالی میدانید قادر به شناسایی بدافزارهای پیشرفته مانند botnet، بدافزارهای Zero-Day نیستند. بهتر است به تاریخچه شناسایی بدافزارهایی مانند استاکس نت و فلیم مراجعه کنید بعد در خصوص کارایی و سوتی دادن آنتی ویروس صحبت کنید. همین الان یکی از مراکز مهم تحقیقاتی کشور اطلاع دارم بخاطر استفاده از ناد (گلابی) آلوده به بدافزاری از خانواده فلیم است.

خدمت maxel134 جان گل خودم عرض کنم در تنظیمات بیت دفندر یه قسمت است که شما میتوانید مانیتور از روی درایو نوری را غیرفعال کنید تا مشکل سرعت حل شود.

لینک به دیدگاه

سلام

من خیلی وقت میشه با بیت دیفندر کار می کنم

اون مشکلی که شما میگید مربوط به این قسمت میشه ( دستگاه حضور و غیاب  وایرلس ما رو هم از کار انداخته بودش )

Setting => FireWall => Advanced

گزینه Intrusion Detection System  رو غیر فعال می کنین  - این گزینه کلاً میاد فایل ها و برنامه هایی که از منابع سیستم برا راه اندازی خودشون استفاده می کنه رو کنترل میکنه . ( حتی ما برنامه تدبیر تحت شبکه که قفل دار هم بودش رو نصب می کردیم ولی بعد از یه مدت از کار می افتاد ، ) - راستی همیشه بیت دیفندر رو سعی کنین رو حالت User Mode قرار بدین نه  AutoPilot

==================

به تازگی مشکل جدیدی با بیت دیفندر دارم که مربوط به IDM میشه ( برخی از نسخه هاش البته به گفته پشتیبانی و میگن IDM مشکل داره ، در حالیکه این نرم افزار بدون آنتی ویروس بیت مشکلی نداره در دانلود )  / یعنی پهنای باند و ترافیک اینترنت رو مصرف میکنه شدیداً و الان 10 روزی میشه که فعلاً کاری نوتونستن انجام بدن ( در برخی موارد هم مشاهده شده که اگه دانلودی در سیستم صورت بگیره این بیت دیفندر خودش شروع به دانلود میکنه ولی معلوم نیست چی رو ددانلود میکنه / من حتی آی پی های مورد استفاده رو هم پیدا کردم و به پشتیبانی دادم ولی فعلاً خبری نیست )

دوست عزیز این گزینه ای رو که شما گفتین درسته، اما اگر دقت کرده باشین به مطالب، من گفتم که حتی پاکش کرده بودن، ولی بازم مشکل باقی بود...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هومن جان قسمتی هست که  دستگاه های سخت افزاری متصل به سیستم رو اسکن میکنه باید غیر فعال بشه / برا منم رو فلش اتفاق افتاده بودش !!

و اما دوست black.editor ، من تا حالا ندیدم با پاک کردن یه برنامه ای مشکل همچنان باقی باشه مگر ::  فایلهای مربوط به برنامه از بین رفته باشن ::

لینک به دیدگاه

بنده کاملا میدونستم که وقتی اسم از کارایی آنتی ویروس خاص ببرم، بعضی از عزیزان سریع گارد میگیرن! اگر بخوایم در مورد آنتی ویروس ها بحث کنیم باید چند صفحه توضیح بدیم، و مطمئنا دوستان هم توضیحات زیادی دارن. اما چیزی که اونجا من توضیح دادم اگر دوستان با دقت خونده باشن حاصل تجربه ی چند ساله روی سیستم های مختلف هستش، و این تجربه عملی بوده نه تئوری!

بنده در مورد آنتی ویروس نود32 قبول دارم که ضعیف بوده، اما شما دقت کنید که در اکثر سازمانها تا 3 یا 4 سال پیش سیستم ها قدیمی بودن و نود32 بدلیل سرعت بالا بهترین کارایی رو داشت، هر چند از لحاظ امنیتی ضعیف بود. اما در مورد آنتی ویروس مایکروسافت حرف دوستمون رو تا حدودی رد میکنم! چراکه مایکروسافت جزو اولین شرکت هایی بود که ویروس استاکس نت رو شناسایی کرد...

قصد من دفاع از آنتی ویروس خاصی نیست، اما ما با تجهیز سیستم ها به آنتی ویروس مایکروسافت واقعا نتایج مطلوبی گرفتیم، چراکه گزارش مشکلات سیستم ها بر اثر ویروس ها واقعا به کمتر از 10 درصد رسید!

شما اگر یک مقایسه ی سطحی هم بین آنتی ویروس های مختلف داشته باشین، متوجه میشین که از لحاظ هزینه، کارایی، پشتیبانی، امنیت آنتی ویروس مایکروسافت چربش بیشتری داره...

انشاء الله بزودی مقاله ی مفصلی در مورد عملکرد آنتی ویروس ها در وب سایت اطلاعات شرکت منتشر خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه

هومن جان قسمتی هست که  دستگاه های سخت افزاری متصل به سیستم رو اسکن میکنه باید غیر فعال بشه / برا منم رو فلش اتفاق افتاده بودش !!

و اما دوست black.editor ، من تا حالا ندیدم با پاک کردن یه برنامه ای مشکل همچنان باقی باشه مگر ::  فایلهای مربوط به برنامه از بین رفته باشن ::

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید به مطلب، ما عنوان کردیم که: بعضی از عوامل باعث میشدن مثل: عدم سازگاری با مادربورد و سی پی یو های خاص... پس این موضوع 100 درصدی نبوده و نیست، اما ما همچین اتفاقاتی رو دیدیم و تجربه شو به شما گفتیم، حالا اگر شما قابل باور نیست براتون دیگه...

و این توضیح رو هم بدم که بعضی از فایلهای سیستمی در برنامه های مختلف حتی با وجود حذف کردن اون برنامه از روی سیستم ممکنه پاک نشن! مثل فایلهای sys

لینک به دیدگاه

نیازی به پاک کردن نیست !

http://forum.bitdefender.com/index.php?showtopic=39510

انگلیسی که بلدی ! اگه نه بگو تا ترجمه کنیم ...

ممنون 

ولی این که فقط آنتی ویروس رو غیر فعال میکنه

که منم همین کار رو کردم

ولی فایده نداشت

ویرایش شده توسط mohammad_444_0o
لینک به دیدگاه

بجز راه های مربوط به دیس و ریموو کردن بیت دفندر این راه هم هست که نیازی به دیس کردن نباشه http://blog.real3d.pk/2013/02/17/bluestacks-installation-failed-error-25001-you-seem-to-have-bitdefender-antivirus-installed-bluestacks-is-currently-not-complible-with-bitdefender-solved/

محمد جان یه سر به اینجا بزن

http://blog.real3d.pk/2013/02/17/bluestacks-installation-failed-error-25001-you-seem-to-have-bitdefender-antivirus-installed-bluestacks-is-currently-not-complible-with-bitdefender-solved/

در مورد این خطایی هستش که داده

=================================================================

سوال بود در خدمتم

ممنون از دوستان برای این

ولی راستش متوجه نشدم

راهنمایی می کنید چی گفته؟

اون لینکی هم که داخلش داده باز نمیشه: http://www.instedit.com/

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز شما باید یکبار برنامه ی BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_0.7.8.829_REL.msi رو با نرم افزار Universal Extractor آنپک کنید و بعدش فایل آنپک شده رو نصب کنید و پوشه ی محل نصب برنامه رو به exclusion list آنتی ویروس Bitdefender اضافه کنید تا مشکل حل بشه...

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز شما باید یکبار برنامه ی BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_0.7.8.829_REL.msi رو با نرم افزار Universal Extractor آنپک کنید و بعدش فایل آنپک شده رو نصب کنید و پوشه ی محل نصب برنامه رو به exclusion list آنتی ویروس Bitdefender اضافه کنید تا مشکل حل بشه...

موفق باشید...

موفق باشید...

آنپک هم که کردم باز همون مشکل پیش اومد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...