رفتن به مطلب

نصب این نرم افزار همچین erorr میده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز با همین برنامه Universal Extractor آنپک کردین؟

خب من این کار رو توی سیستم مجازی انجام میدم و فایل آماده رو تقدیمتون میکنم...

فقط لطفا نسخه ی آنتی ویروس رو بهم بگین؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز با همین برنامه Universal Extractor آنپک کردین؟

خب من این کار رو توی سیستم مجازی انجام میدم و فایل آماده رو تقدیمتون میکنم...

فقط لطفا نسخه ی آنتی ویروس رو بهم بگین؟

آره با همین برنامه

2013 هست

لینک به دیدگاه

دارم روش کارمیکنم، بهت خبرشو میدم...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، خدا رو شکر مشکل حل شد!

فایل آنپک شده ی BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_0.7.8.829_REL.msi رو ویرایش کردم...

مراحل زیر رو به ترتیب انجام بده:

1- ابتدا این فایلی که برات ویرایش و پیوست کردم BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_0.7.12.896_REL.zip رو دانلود و از حالت Zip خارج کن و جایگزین فایل آنپک شده توسط خودت با برنامه ی Universal Extractor که حجمش 1.87MB شده و کنار پوشه ی سورس برنامه با حجم 275MB قرار داره بکن. دقت کن که شما هم همین نسخه رو آنپک کرده باشی.

2- سپس اقدام به نصب کن. مدت زمان نصب ممکنه کمی طول بکشه...

3- بعد از نصب برنامه، پوشه ی محل نصب C:\Program Files\BlueStacks رو به exclusion list آنتی ویروس Bitdefender اضافه کن که اجازه ی اجرای برنامه رو بده...

* اگر مشکلی بود بهم خبر بده؟

موفق باشی.

ویرایش شده توسط black.editor
لینک به دیدگاه

آقا ببخشید اینقدر طولانی شد

چون میخوام یاد بگیرم: چطوری باید فایل رو آنپک کرد؟

اول این اومد:

1377870456211.jpg

بعدش این اومد باید کدوم رو انتخاب کنم؟

1377870456282.jpg

بعدش باید چکار کنم؟(فکر کنم یه پوشه کنار نرم افزار قبلی ایجاد میشه)

ویرایش شده توسط mohammad_444_0o
لینک به دیدگاه

آره دوست عزیز همون گزینه ی اول رو انتخاب کن و Ok رو بزن تا یه پوشه و یه فایل msi آنپک بشه و بعدش فایل منو جایگزین اون فایل کنار پوشه کن. و نصب رو شروع کن.

فقط به نسخه ی نرم افزار دقت کن، با نسخه ی فایل پیوست من یکی هستش؟

لینک به دیدگاه

1377870456211.jpg

دوست عزیز یه مشکلی هست! فایل من رو جایگزین نکن! چون نسخه ی فایل شما بالاتره!

بهت آموزش بدم میتونی فایل خودتو ویرایش کنی و بعد نصبش کنی؟ لطفا سریع جواب بدین...

لینک به دیدگاه

اجازه بده تا شب این نسخه رو که شما دانلودش کردی رو دانلود و اصلاح کنم و فایل آنپک شده شو براتون بفرستم...

لینک به دیدگاه

خب پس مراحل رو اینجوری انجام بده:

1- این ادیتور رو دانلود و نصب کن: http://www.technipages.com/wp-content/uploads/2007/11/orca.Msi

2- روی فایل اصلی کلیک راست کن و گزینه ی Edit with Orca رو انتخاب کن. (میتونی این عملیات رو روی فایل آنپک شده هم انجام بدی)

3- سپس توی ادیتور از پنل سمت چپ Tables گزینه ی InstallExecuteSequence رو انتخاب کن، و از پنل سمت راست گزینه ی CheckAV رو پیدا کن و عبارت جلوی اون رو به صورت زیر از 2 به 100 تغییر بده:

$RuntimeComponent > 2

$RuntimeComponent > 100

4- سپس از منوی Edit گزینه ی Find رو انتخاب کن و عبارت CheckMsiSignature رو در ادیتور جستجو و روی اون کلیک راست کن و گزینه ی Drop Row رو بزن تا این خط در برنامه پاک بشه. (دقت کن که از این گزینه در برنامه 3تا وجود داره که باید هر 3تا رو پاک کنی).

5- سپس تغییرات رو ذخیره کن و اقدام به نصب کن.

6- بعد از نصب برنامه، پوشه ی محل نصب C:\Program Files\BlueStacks رو به exclusion list آنتی ویروس Bitdefender اضافه کن که اجازه ی اجرای برنامه رو بده...

اگر مشکلی بود من در خدمتم؟

موفق باشی...

لینک به دیدگاه

سلام، بله دوست عزیز اگر تعریف کنم داستان میشه... پس ببخشید مجبورم بخاطر اینکه بعضی از دوستان منکر نشن به صورت کامل بگم این موضوع رو:

* مثلا یادمه سال گذشته توی یکی از سازمانها وقتی که برنامه دستگاه حضور و غیاب رو نصب میکردن دستگاه کار نمیداد! حتی پشتیبانی دستگاه از مرکز اومده بود و نتونست کاری بکنه! این بود که دستگاه رو برگشت دادن و یه دستگاه جدید ارسال کردن براشون! اما باز هم اتصال برقرار نمیشد و قفل دستگاه مقطعی کار میکرد! آنتی ویروس رو هم غیرفعال و حتی حذف میکردن! اما فایده نداشت! تا اینکه یکی از دوستان با ما تماس گرفت و مشکل رو توضیح داد، منم روی تجربه ای که از قبل داشتم رفتم اونجا و تا چشمم به آنتی ویروس Bitdefender افتاد، تا ته قضیه رو خوندم...

اجازه ی تعویض ویندوز رو نمیدادن! چون باید از مرکز ویندوز رو عوض میکردن! من با مرکزشون صحبت کردم و اونها هم کلی سر و صدا راه انداختن که این آنتی ویروس رو ما خریدیم و کاملا قانونی هستش و مشکلی نداره و از این حرفهای غیر تخصصی! منم گفتم با مسئولیت خودم اینکارو میکنم!  اما قبلش یه بکاپ گرفتم... و این شد که ما ویندوز رو عوض کردیم و دستگاه رو راه اندازی کردیم و مشکل حل شد...

و جالب اینه که یه مدت بعد از مرکز اومده بودن و این آنتی ویروس رو دوباره نصب کرده بودن و دستگاه هم از کار افتاده بود! که ما دوباره اونو با نسخه ی پشتیبانی که گرفته بودیم برگردوندیم...

* یا اینکه در گذشته یه جای دیگه هم یه همچین مشکلی پیش اومده بود که: آنتی ویروس سیمانتک رو وقتی روی بعضی از مادربوردهای ازراک همراه با سی پی یوهای مدل خاص نصب میکردی سیستم تا 10 دقیقه استارت نمیشد!

و مشکلات اینچنینی زیادی ما داشتیم تا حالا با انواع آنتی ویروس ها!

حالا شاید دوستان بپرسند که مگه این آنتی ویروسها چجوری خلل ایجاد میکردن! من توضیح میدم:

ببینید عزیزان اکثر آنتی ویروسها یکسری فایلهای راه انداز با پسوند sys دارن که توی پوشه ی Windows\System32\Drivers قرار میگیرن، این فایلها در بعضی موارد با درایور راه انداز مادربورد و سی پی یو سازگاری ندارن و سیستم رو دچار اخلال می کنن، چون ویندوز این فایلها رو که عمدتا مربوط به سخت افزار میشن چک میکنه، مثلا: توی شروع ویندوز این کارو انجام میده...

البته موارد دیگه ای هم هست که سیستم رو دچار اخلال میکنن آنتی ویروس ها...

و اما نکته ی آخر:

ما سالهای زیادی توی سازمانها و موسسات مختلف پشتیبان سیستم ها بودیم و آنتی ویروسهای زیادی رو توی شرایط مختلف تست کردیم. و به این نتیجه رسیدیم که تا قبل از آنتی ویروس مایکروسافت، آنتی ویروس نود32 بهترین کارایی رو داشت و در حال حاضر آنتی ویروس مایکروسافت بهترین کارایی، چون سرعت بالایی داره، رایگان هستش و تیم بروزرسانی قویئی داره این آنتی ویروس... ما که به این نتیجه رسیدیم، حالا نظر دوستان رو نمیدونم...

موفق باشید.

اقا جون دستت درد نکنه من تا حالا اویرا فری استفاده میکردم وسوسه شدم این ماکروسافتو دانلود کردم حجمش کم بود حدود 13 مگ امیدوارم درست بوده باشه یکم هم اپدیت شد داره کار میکنه زدم اسکن کنه تا حالا هم یک ویروس شناسایی کرد و منهدمش کرد ;)  من نسخه انگیلیسیشو دانلود کردم بازم مرسی تشکر

لینک به دیدگاه

اقا جون دستت درد نکنه من تا حالا اویرا فری استفاده میکردم وسوسه شدم این ماکروسافتو دانلود کردم حجمش کم بود حدود 13 مگ امیدوارم درست بوده باشه یکم هم اپدیت شد داره کار میکنه زدم اسکن کنه تا حالا هم یک ویروس شناسایی کرد و منهدمش کرد ;)  من نسخه انگیلیسیشو دانلود کردم بازم مرسی تشکر

سلام، خواهش میکنم دوست عزیز.

حجم آپدیت اولیه یه مقدار بالاست! شما میتونید آپدیت های آفلاین رو دانلود و نصب کنید که آنتی ویروس شما بروز باشه و در دفعات بعدی آنتی ویروس زمان زیادی رو واسه آپدیت صرف نکنه...

دانلود آپدیت نسخه ی 32Bit:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=87342

دانلود آپدیت نسخه ی 64Bit:

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=87341

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امید وارم بدردتون بخوره

avc_prot_2013a_en.pdf

لینک به دیدگاه

همون آموزشش رو لطف کنید ایشالا میتونم

دوست عزیز نتیجه گرفتی؟

لینک به دیدگاه

امید وارم بدردتون بخوره

بله دوست عزیز بنده و دیگران کاملا آگاهیم که رتبه بندی بقیه بالاتره! اما انصافا مشکلاتی که آنتی ویروسهای دیگه ایجاد میکنن وهزینه ای که صرف خریدشون میشه می ارزه!؟

شما زیاد به این رتبه بندی ها توجه نکن! ببین کاربر چی میخواد و چی رو می پسنده و چه آنتی ویروسی اذیتش نمی کنه! وگرنه بحث امنیتی باشه که همیشه ویروسها یه پله از آنتی ویروسها جلوتر هستن! در نتیجه اگر یه شرکت، ویروسی رو سریعتر پیدا کنه و زودتر آپدیت رو قرار بده، که مسلما شرکتهای دیگه هم چند روز دیرتر آپدیت رو میدن! زیاد نمیشه ملاک برتری رو توی این موارد پیدا کرد! هر چند امنیت حرف اول رو میزنه. اما شما دقت کنین که اگه یه آنتی ویروس کاربر رو اذیت کنه: چه از لحاظ در اختیار گرفتن منابع سیستم و کندی سرعت و محدود کردن و عدم سازگاری با برنامه ها، کاربر قیدشو میزنه! دیگه زیاد کاری به رده ی امنیتیش نداره!

این رتبه ها رو خود آنتی ویروسها به اینجا میرسونن! چجوری؟ من توضیح میدم:

ببینید عزیزان دنیای تجارت امروزی خیلی کثیف شده! بعضی از همین شرکت های آنتی ویروس که اسم نمی برم خودشون ویروسی رو طراحی میکنن و انتشار میدن و زودتر از همه هم ضدویروسشو میزارن توی آپدیت ها، به این صورت هم اسمشون به عنوان اولین ویروس یاب فلان بالا میره و هم فروششون میره بالا!

اما انصافا آنتی ویروسهای رایگان چه سیاستی میتونه پشتشون باشه که بخوان دست به همچین کارهای کثیفی بزنن؟ در ثانی مایکروسافت همین که اسمش روی این محصول باشه براش کافیه... باور کنین نمیخوام ازش دفاع کنم، ولی بعضی جاها آدم مجبوره به زبون بیاره!

و در آخر اینکه: بنده تجربه ی شخصی خودم و شرکتی که سالها توی کار امنیت بوده رو بیان کردم، حالا شما میتونین نادیده بگیرین!

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطلب دوستمون تو پست بالا تائید میشه . البته همه چیز به لول کاربری بستگی داره . برای یه کاربر معمولی تا متوسط به ترتیب :

1: تهیه پشتیبان از فایل های حساس و کاری .

2: غیر فعال کردن اتوران خصوصا فلش ها ( ابزار هست که اینکار رو اتوماتیک انجام میده یه فایل غیر قابل بازنویسی روی فلش ایجاد میکنه جستجو کنید ) .

3: به روز بودن سیستم عامل و ابزار ها .

4: یه فایروال خوب با تنظیمات پیش فرض بدون دردسر ( رایگان هم هست جستجو کنید ) .

5: استفاده از Browser in the box ( گوگل کنبید) برای براوز کردن سایت های ناشناخته و احتمالا آلوده .

6: استفاده از sandboxie برای محیطی که فایل های مشکوک رو توش اجرا کنه ( تو فروم مطلب هست جستجو کنید ) .

-- بجای مورد 5 و 6 اگر ترجیح میدید میشه از ماشین مجازی استفاده کرد .

7: :D آنتی ویروس بعد از این مرحله بودن یا نبودنش فرق چندانی نمیکنه تصمیم با خودتون هست .

یه مدت که این رویه رو اعمال کنید متوجه میشید که نباید خودمون رو زیاد درگیر این داستان های انتی ویروسی کنیم :D

برای کاربران پیشرفته داستان فرق میکنه سیستم کلا باید سوییچ کنه رو ماشین مجازی و محیط کاملا ایزوله شده و ابزار های مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل تراکنش به صورت پیشرفته که داستانش طولانی هست .

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست عزیز بنده و دیگران کاملا آگاهیم که رتبه بندی بقیه بالاتره! اما انصافا مشکلاتی که آنتی ویروسهای دیگه ایجاد میکنن وهزینه ای که صرف خریدشون میشه می ارزه!؟

شما زیاد به این رتبه بندی ها توجه نکن! ببین کاربر چی میخواد و چی رو می پسنده و چه آنتی ویروسی اذیتش نمی کنه! وگرنه بحث امنیتی باشه که همیشه ویروسها یه پله از آنتی ویروسها جلوتر هستن! در نتیجه اگر یه شرکت، ویروسی رو سریعتر پیدا کنه و زودتر آپدیت رو قرار بده، که مسلما شرکتهای دیگه هم چند روز دیرتر آپدیت رو میدن! زیاد نمیشه ملاک برتری رو توی این موارد پیدا کرد! هر چند امنیت حرف اول رو میزنه. اما شما دقت کنین که اگه یه آنتی ویروس کاربر رو اذیت کنه: چه از لحاظ در اختیار گرفتن منابع سیستم و کندی سرعت و محدود کردن و عدم سازگاری با برنامه ها، کاربر قیدشو میزنه! دیگه زیاد کاری به رده ی امنیتیش نداره!

این رتبه ها رو خود آنتی ویروسها به اینجا میرسونن! چجوری؟ من توضیح میدم:

ببینید عزیزان دنیای تجارت امروزی خیلی کثیف شده! بعضی از همین شرکت های آنتی ویروس که اسم نمی برم خودشون ویروسی رو طراحی میکنن و انتشار میدن و زودتر از همه هم ضدویروسشو میزارن توی آپدیت ها، به این صورت هم اسمشون به عنوان اولین ویروس یاب فلان بالا میره و هم فروششون میره بالا!

اما انصافا آنتی ویروسهای رایگان چه سیاستی میتونه پشتشون باشه که بخوان دست به همچین کارهای کثیفی بزنن؟ در ثانی مایکروسافت همین که اسمش روی این محصول باشه براش کافیه... باور کنین نمیخوام ازش دفاع کنم، ولی بعضی جاها آدم مجبوره به زبون بیاره!

و در آخر اینکه: بنده تجربه ی شخصی خودم و شرکتی که سالها توی کار امنیت بوده رو بیان کردم، حالا شما میتونین نادیده بگیرین!

موفق باشین.

از توضیحات مفید شما ممنونم. این کسپراسکای خیلی کلافم کرده سرعت بوت سیستم رو خیلی خیلی کاهش میده اما توی اون فایل پی دی اف که گذاشتم رتبه بندی میگه که اینطور نیست!!!!

این آنتی ویروس مایکروسافت فایروال هم داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوستانی که توضیحات عالی در مورد آنتی ویروس ها دادند منم میرم برای نصب آنتی ویروس مایکروسافت و فایروال زون آلارم

لینک به دیدگاه

از توضیحات مفید شما ممنونم. این کسپراسکای خیلی کلافم کرده سرعت بوت سیستم رو خیلی خیلی کاهش میده اما توی اون فایل پی دی اف که گذاشتم رتبه بندی میگه که اینطور نیست!!!!

این آنتی ویروس مایکروسافت فایروال هم داره؟

خواهش میکنم.

آره دوست عزیز فایروال ویندوز رو فعال و  بروز میکنه...

لینک به دیدگاه

دوستانی که قصد حذف آنتی ویروس قبلی و نصب آنتی ویروس مایکروسافت رو دارن، دقت کنند که اگر ویندوز جدید نصب کنید و آنتی ویروس مایکروسافت رو نصب کنید از سرعت بالاتری برخوردار میشه سیستم شما، مخصوصا توی بوت سیستم...

* دقت کنید که برای نصب آنتی ویروس مایکروسافت حتما باید ویندوزتون اکتیو باشه...

موفق باشین...

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

با سلام

دوستان برای من نصب شد و صفحه لودیگش میاد و بعد همون طوری می مونه.

لطفا کمک کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...