رفتن به مطلب

نصب این نرم افزار همچین erorr میده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

چه عجب کسی اینجا صدای ما رو شنید.

دوست عزیز جریان اینه که کسانی که آنتی ویروس Bitdefender Total Security دارند نمی توانند نرم افزار bluestacks را نصب کنند که دوست خوبمون آقای Black.editor مشکل نصب را با ویرایش فایل نصبی برنامه حل کردند و برنامه نصب شد اما برنامه را که باز می کنی رو لودینگ گیر می کنه و نرم افزار دیگه بالا نمی آید. این بود جریان حالا کسی بلده لطفا بگه چی کار کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

فکر کنم تو ویندوز 8 جواب نده

از نسخه بتا استفاده نکنید 

وسعی کنید جدید ترین نسخه را دانلود کنید

هرچند این برنامه مشکلاتی دارد

ویرایش شده توسط FaRaRy
لینک به دیدگاه

بهترین راه اینه که در حالت safemod تست کنی

که آنتی ویروس اجرا نیست بعد run as  کن به احتمال زیاد درست میشه!

این نسخه بیت دفندر داشتم فقط آپدیتش اذیت میکنه با گیر دادن به کرک هام و گرنه مشکلی دیگه ای نداشت فایروالش به بقیه برنامه ها سره حتی کسپرسکی pure 3 !!!

دوست عزیز تست کن نتیجه اعلام کن !

از نت فریمورک 3.5 و vcredist حتما مطمئن شو!

لینک به دیدگاه

چطوری به این برنامه اپدیت افلاین بدیم به جز دکمه اپدیت که اونم از طریق اینترنت اپدیت میشه جای دیگری ندیدم

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان ولی ویندوزم 7 هستش با safemod که اصلا لودینگشم نمی آید و تمام پیش نیاز ها هم نصب هستن. :(

داداش ما که نگفتیم مشکل از آنتی ویروسه مشکل از برنامه bluestacks هستش که الکی به بعضی از برنامه ها گیر میده همه قبول دارن که بیت دیفندر بهترینه. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخرین نسخه افلاین بتا bluestacks رو از اینجا http://cdn.bluestacks.com/public/beta-1/BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_REL.msi نصب کن اگر روی لودینگ گیر کرد تو System Tray روی Bluestacks Agent راست کلیک کن و ری استارت رو کلیک کن این کار رو میتونی روی نسخه ای که الان نصب داری هم امتحان کنی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا از خود بیت دفندر که بهترین آنتی داستان :D هست به قول شما سوال نمیکنی ؟ تو فرومش هر بار میگه تو ریلیز بعد مشکل برطرف میشه ولی هنوز نشده .

لینک به دیدگاه

چطوری به این برنامه اپدیت افلاین بدیم به جز دکمه اپدیت که اونم از طریق اینترنت اپدیت میشه جای دیگری ندیدم

کسی میدونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت های افلاین رو از سایت بیت دفندر برای Virus Definition بگیر یه فایل exe هست نیاز به کار خاصی نداره و اجرا کردنش Virus Definition رو آپدیت میکنه نسخه 32 بیت http://download.bitdefender.com/updates/bitdefender_2014/x86/weekly.exe و نسخه 64 بیت http://download.bitdefender.com/updates/bitdefender_2014/x64/weekly.exe معمولا هر هفته به روز میشه .

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

کسی میدونه

http://www.bitdefender.com/site/view/Desktop-Products-Updates.html بفرما دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در forum بیت دیفندر هم گفتم گفتن مشکل از bluestacks هستش و باید به اونا بگید بعدشم برای پشتیبانی bluestacks یک ایمیل ارسال کردم که هنوز جواب ندادن.

لینک به دیدگاه

آقای UnforgiveN 7 آپدیت افلاین هم کردم.

ویرایش شده توسط 13771377
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

bluestacks رایگان هست و بیت دفتدر یه محصول تجاری که پول بابتش پرداخت میکنی بیت دفندر باید جواب گو باشه اصلا فکر کن یه ویروس هست و دوست داری اجراش کنی وقتی تو لیست سفبد بذاری نباید درگیر شه باهاش موضوع این هست که تداخلشون برمیگرده به محدوده سیستمی و سطح کنترل ها . پست های قبلی رو بخون در مورد شاهکار های دفندر از این کارا زیاد انجام داده :D

لینک به دیدگاه

حرف شما درست پست های قبلی رو هم خوندم.

از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم. :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...