رفتن به مطلب

3way SLI با سه گرافیک قدرتمند GTX 570

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان عزیز در لیون کامپیوتر بزرگ .

سه عدد کارت گرافیک 570 موجوده که اینا رو جهت    اســ الـــ آی   خریداری کردم ، اما به دلیل هزینه های جانبی برای آتلیه ام 1 و کمبود بودجه  و اینکه من فرصت کمی برا استفاده از سیستم دارم 3 ، تصمیم به فروش گرفتم تا دوست دیگری از این موهبت لذت ببره .

1 - مورد اول یه گرافیک GTX 570  از برند Zotac هست که جعبه و متعلقات موجوده و از گارانتی کارت هم که آواژنک هست چند ماهی باقی مونده . کارت دست خودم بوده و بسیار بسیار کم کار هست. شاید روزی یه ساعت باهاش PES زدم و داداشم هراز چند گاهی باهاش بازی های استراتژیکی انجام داده . 

http://www.zotacusa.com/geforce-gtx-570-zt-50201-10p.html

فروخته شد @@@@@@@

2 - مورد دوم دو عدد گرافیک بسیار تمیز از برند EVGA GTX 570 SUPERCLOCK HD  هست که متاسفانه متعلقات یا جعبه نداره ولی کارت ها بسیار تمیز هست و توی عکس ها مشخص هست .

http://www.evga.com/articles/00596/

یک عدد فروخته شد و یک عدد موجود است  @@@@@@@

هر سه کارت در سلامت کامل به سر می برند و به هیچ عنوان طرف تعمیر و این حرف ها نرفته چون من اهل اورکلاک و افزایش فرکانس و این چیزا نیستم . اگه مدل بالاتری بخوام ، براش هزینه می کنم

قیمت     برای آخرین کارت گرافیک که بهترین گرافیک از لحاظ آلیاژ هست ( 90 درصد  )       هزارتومان750      هست

post-8337-0-54959600-1377677439_thumb.jpg

post-8337-0-12942600-1377677446_thumb.jpg

post-8337-0-71000800-1377677645_thumb.jpg

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به به عجب خوشگلایی هستند محمد جان / یه سوال دمای زوتک و evga چقدر فرق میکنه ؟ تو حالت فول 100%

لینک به دیدگاه

عطا جان کارت های من تقریبا هیچ وقت به دمای فول لود نرسیده . چون همیشه از سیستم استفاده های معمولی شده - در ضمن قابل نداره . دستور بفرمائید تا کت بسته کادو چیپ بفرستیم برات .

لینک به دیدگاه

برا تحویل کارت Zotac با یکی از دوستانم هماهنگ شد و به احتمال زیاد فردا تقدیمشون خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما خیلی مخلصیم محمد جان ممنونم صاحبش قابل داره ارزش گرافیکتون از ما بیشتره نفرمایید انشاالله به بهترین قیمت میفروشین و خوش به حال خریدارش باشه

لینک به دیدگاه

چوبکاری نفرمائید عطا خان. استفاده می کنیم  از دانش شما و لذت می بریم

لینک به دیدگاه

گرافیک بازها . اصحاب رسانه . علاقمندان به قطعات حرفه ای ، بشتابید -

فروش تکی 750 اضافه شد

لینک به دیدگاه

درآستانه کنسل شدن فروش دو گرافیک باقیمانده ، چون یه مادربورد خوب گیرم اومد و احتمالا در صورتی نهایی شدن اون معامله ، دوتا گرافیک رو برا خودم اس ال آی کنم

لینک به دیدگاه

درود محمد جواد عزیز

قیمت دوکارت رو برای بنده پ خ کنید !برای یکی از دوستان 

لینک به دیدگاه

سلام حمید جان عرض ادب . چشم پخ شد

دوستان گرامی فروش فعلا ادامه دارد . کارت های عالی و تمیز آماده فروش هست

لینک به دیدگاه

دوستان به دلیل نیاز مالی تا ساعت 12 امروز قیمت از 1500 به 1400 برا هردو کاهش یافت ، فقط تا ساعت 12 ظهر  امروز___________________________________________

قیمت به وضعیت سابق برگشت هرکارت 750 تومان

لینک به دیدگاه

یک عدد دیگر هم فروخته شد

فقط یک عدد مونده

750 تومان

یه توضیح بدم : این دوتا کارت بواسطه تستی که از وضعیت ساخت و جنس آلیاژ گرفته شده ، 90 درصد از مرغوب ترین مواد ممکن ساخته شده . اینم یه امتیــــــــــاز بزرگ برا خریداری که می خواد یه کارت مطمئن داشته باشه

لینک به دیدگاه

تنها یه کارت سوپرکلاک با شرایط ویژه موجوده . خریداران محترم دنبال کارت خوب هستید شدیداً بهتون توصیه می کنم .

لینک به دیدگاه

آخرین کارت                                    موجوده                                                         :)

لینک به دیدگاه

بیا بااااااااااااااااااااااا لاااا

لینک به دیدگاه

آخرین کارت با قیمت 750 تومان -  بهترین کارت بین 3 کارت قبلی با آلیاژ ساخت 90 درصد و خنک ترین کارت بین کارت های دیگر

اگه پول لازم نبودم محال بود این کارت خوب رو بفروشم    

لینک به دیدگاه

آپ روز جمعه ......... آخرین کارت .............. 750 ت

لینک به دیدگاه

موجوده . ظرف دو سه روز آینده در صورت نبود پیشنهاد مناسب برای مدت طولانی به اسلات PCi سیستم شخصی خودم منتقل خواهد و فروش کنسل می شود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

علت استفاده از آلیاژ عالی در ساخت این کارت اینه که کارتی با مقاومت بالا در برابر اورکلاک باشه - حالا ما که اهل اور نیستیم -  :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...