رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید TV

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام یک تلویزیون حدود ۳ تومن بخرم بین این مدلها موندم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کیفیت کدوم بهتره سونی ها بدون گارانتی و lg دارای گارانتی مادیران هست

LG 42LM67100 3D

LG 42LM66100 3D

sony 42 W670

sony 42W804 3D

سونی 3D اکتیو و lg ها پسیو هستند

لینک به دیدگاه

LG LED 42LM66100 رو انتخاب کنید.

42W670A که اصلاً سه بعدی نیست!

اینجا رو ببینید!

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

LG LED 42LM66100 رو انتخاب کنید.

42W670A که اصلاً سه بعدی نیست!

اینجا رو ببینید!

ممنون

بله به همین دلیل جلوش 3D ننوشتم

اکتیو بهتر هست یا پسیو؟

خود من فقط اکتیو رو تست کردم روی دو تلویزیون پاناسونیک و سونی کیفیت پاناسونیک واقعا عالی بود به معنای واقعی ۳D fullhd بود ولی سونی کیفیت بسیار بدی داشت اصلا تصاویر بر هم منطبق نمیشدند

الان توی این لینک ال هم سونی W804 امتیاز هاش بیشتر هست اما نگران کیفیت 3D هستم ولی توی یک وبلاگ هم از کیفیت 3D ال جی ۶۶۱۰۰ بسیار بد گفته بودند

الان بین این دو کدوم بهتره؟البته سونی گرونتر هم هست

لینک به دیدگاه

بله. پولتون که به سونی نمی رسه! دو مورد سونی که بیش از 3 میلیون و 600 هست!

پس دو گزینه ی ال جی می مونه که بین این دو 66100 بهتر هست ظاهراً.

برای رسید به پاسخ سوالتون، اینجا رو هم ببینید.

ضمناً فراموش نکنید که هر تلویزیونی نقاط ضعفی داره و بدون ضعف نیست!

بنابراین دنبال TVــــی نباشید که هیچگونه ضعفی نداشته باشه و عالی و بی نقص باشه!

چنین چیزی توی دنیا وجود خارجی نداره!

ویرایش شده توسط Hessam 2
لینک به دیدگاه

بله. پولتون که به سونی نمی رسه! دو مورد سونی که بیش از 3 میلیون و 600 هست!

پس دو گزینه ی ال جی می مونه که بین این دو 66100 بهتر هست ظاهراً.

برای رسید به پاسخ سوالتون، اینجا رو هم ببینید.

ضمناً فراموش نکنید که هر تلویزیونی نقاط ضعفی داره و بدون ضعف نیست!

بنابراین دنبال TVــــی نباشید که هیچگونه ضعفی نداشته باشه و عالی و بی نقص باشه!

چنین چیزی توی دنیا وجود خارجی نداره!

ممنون

نه از لحاظ بودجه که به همه اینایی که نوشتم میرسه

بله متوجهم

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

به نظر من اصلا دنبال 3D نرو . sony 42 W670 خیلی بهتره . البته اگر سری 7 رو بگیری از این هم بهتره . مدل W700A سایز 46 هم هست . قیمتش هم با گارانتی شرکتی حدود  3 تا 3.2 میلیونه . بازارگانی ایران باشه میره روی 3.7 تا 3.8 . این هم لینک :

http://www.mihanmarket.com/Products/26492/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-LED-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-SONY-W700A-46inch

لینک به دیدگاه

مطمین هستید 3d به درد نمیخوره؟

برای من ۳d اهمیت نداره فقط نمیخوام زود تلویزیون قدیمی بشه

الان اگر ۳d رو در نظر نگیریم کیفیت تصویر کدوم از همه بهتره؟بهتر از اینها هم هست؟

سایز هم مهم نیست فقط زیر ۴۲ نباشه

و اگر با hdmi پلیری به تلویزیون وصل کنیم صدا هم منتقل میشه یا باید یک کابل هم برای صدا وصل کنیم؟به عنوان مثال در w700a

چون نوشته یک ورودی انالوگ صدا برای hdmi داره همه تلویزیون ها مثل ال جی هم این شکلی هستند؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

آخر سر نهایت بودجه تون رو بفرمایید تا بر طبق بودجه، اگر موردی هست بالای 42، معرفی کنیم...

لینک به دیدگاه

نهایت بودجه همون حدود ۳.۱۰۰ الی ۳.۲۰۰ هست

۶۶۱۰۰ رو ۲۸۰۰

سونی w670 رو ۲۳۰۰

سونی w700 رو هم ۳۱۲۰ قیمت گرفتم این قیمت ها مال حدود دو ساعت پیش هست

ممنون میشم در رابطه با سوال hdmi هم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

مطمین هستید 3d به درد نمیخوره؟

برای من ۳d اهمیت نداره فقط نمیخوام زود تلویزیون قدیمی بشه

الان اگر ۳d رو در نظر نگیریم کیفیت تصویر کدوم از همه بهتره؟بهتر از اینها هم هست؟

سایز هم مهم نیست فقط زیر ۴۲ نباشه

و اگر با hdmi پلیری به تلویزیون وصل کنیم صدا هم منتقل میشه یا باید یک کابل هم برای صدا وصل کنیم؟به عنوان مثال در w700a

چون نوشته یک ورودی انالوگ صدا برای hdmi داره همه تلویزیون ها مثل ال جی هم این شکلی هستند؟

3D درحال حاضر خیلی فراگیر نیست . خیلی هم پیشرفت نکرده . تا موقعی که عینک هست ، فایده نداره . البته این نظر منه . ولی برای مثال خواهرم تلویزیون 3D داره . من همون مدل رو دارم که فقط 3D نیست . تنها استفاده ای که از تلویزیونش برای 3D کرده این بوده که یک دیسک بلوری 25 هزار تومانی 2 سال پیش براش گرفتم و یک بار برای اینکه ببینن چطوریه نگاهش کردن . بلوری پلیرش هم فقط برای پخش دی وی دی استفاده شد . اون برای تلویزیون و سینمای خانگی بلوری حدود 1 میلیون بیشتر از من هزینه کرد . البته 2 سال پیش . من میگم که 3D تو ایران مخصوصا که امکانات استفاده از اون نیست فایده نداره . وقتی شما نمیتونی فیلهای بلوری رو با قیمت مناسب و به راحتی گیر بیاری ، چرا میخوای هزینه اضافه برای چیزی بدی که ممکنه چند سال دیگه کلا متحول بشه .

کیفیت تصویر تو مدلهای مشابه که تفاوتشون فقط 3D هست فرقی نمیکنه . پیشنهاد من سری W سونی هست . ترجیحا W700 . امکانات W700 بیشتره .یکی از امکانات خیلی جالبش اینه که اگر گوشی سونی که از قابلیت Screen Mirroring پشتیبانی کنه داشته باشی میتونی بدون سیم تصاویر رو از موبایل به راحتی روی تلویزیون انتقال بدی .

HDMI صدا و تصویر رو منتقل میکنه . اون ورودی فکر میکنم برای اینه که صدا رو از یک منبع دیگه به جز اونی که با HDMI وصل شده منتقل کنی . همه تلویزیونها این قابلیت رو ندارن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

W804 سه بعدی Passive داره اشتباه نکن http://www.sony.com.sg/product/kdl-47w804a اکتیو نیست یعنی تکنولوژی 3D ال جی پنلش هم IPS هست از نظر کیفیت تصویر و مشخصات سخت افزاری هم بالاتر از اون چند مدلی هست که نوشتی من نصویرش 2 بعدیش رو تست کردم در حد HX925 هست . باید خودت ببینی سونی کانفیگ رنگیش واقعی تر هست نسبت به الجی درسته پنل و 3D الجی داره ولی سیستم پردازش اینجا مطرح هست . در کل اگر مغمولا استفاده 2 بعدی داری کافی هست یه نمایش از هر 2 ببینی .

لینک به دیدگاه

باتشکر از اقاحامد همچنین دوستان دیگر

من هنگامی که برای خرید w700 رفتم تلویزیون رو که دیدم برای فضای مورد نظر بزرگ بود به همین دلیل باید ۴۲ بخرم به نظرتون w670 رو بگیرم یا مورد بهتری هم هست؟

لینک به دیدگاه

ممنون

دوستان فردا برای خرید میخوام برم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

................،

دوستان ۴۲ کدوم رو بگیرم؟

کیفیت کدوم بهتره؟

۶۶۱۰۰ edge led هست ولی w670 led

از نظر پنل(کیفیت صفحه نمایش)فرق w670 با w700 چیه؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...