رفتن به مطلب

مشکل با هارد maxtor

ramin9500
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه هارد maxtor 160 هست که برای یکی از اشنایان هست موقع روشن شودن سیستم چند تا بوق میزنه و سیستم هاردنمیشناسه.

به سیستم خودم هم نصب کردم بازم نشناخت هاردو.

اطلاعات توش از بین رفته؟؟؟ اگه نه چطور میشه برش گردوند؟؟؟

دلیل این اتفاق از چی میتونه باشه؟؟؟

ممنون میشم راهنمای کنید.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

مدل هارد و id اون رو بزارید

این یه عکس از روی هارد که مشخصات کامل روش هست.

81286151648575348803.jpg

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد  برد کنترلر هارد دچار مشکل شده و در نتیجه شناسایی نمیشه. البته این به معنی از بین رفتن اطلاعت نیست . به نظرم بهتره به یک متخصص نشان بدی شاید قابل تعمییر باشه. خیلی وقتها هم میتونید با جایگزین کردن برد ، مشکل را حل کنید و به اطلاعات دسترسی داشته باشین.

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد  برد کنترلر هارد دچار مشکل شده و در نتیجه شناسایی نمیشه. البته این به معنی از بین رفتن اطلاعت نیست . به نظرم بهتره به یک متخصص نشان بدی شاید قابل تعمییر باشه. خیلی وقتها هم میتونید با جایگزین کردن برد ، مشکل را حل کنید و به اطلاعات دسترسی داشته باشین.

ممنون.

شما شخص مورد اطمینانی مشناسید که من ببرم پیشش ببینه مشکل از کوجا می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه

من کسی را نمی شناسم. . فعلا یک مقدار صبر کنید بقیه کاربر ها هم ببینند. شاید کسی را بشناسند یا اصلا ایراد چیز دیگری باشه و مشکلتون حل بشه. :lol:

لینک به دیدگاه

باز هم ممنون.

دوستان کسی دیگه ای در این مورد نظری نداره؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد کلا روشن نمیشه ؟ خود هارد برات مهم هست یا اطلاعات روش ؟ اگر اطلاعات روش مهم هست مستقیم ببر برای مراکز ریکاوری اونا خودشون برد رو جدا میکنند در صورت نیاز . در غیر اینصورت میتونی قبل از ریکاوری ببری پیش یه تعمیرکار که ببینه مشکل چی هست . آدرس مراکز ریکاوری یا تعمیر کار هم گوگل کن من جایی که مورد اطمینان باشه نمیشناسم .

لینک به دیدگاه

هارد روشن میشه چنتا بوق میزنه بعد سیستم با لا میاد از داخل ویندوز چیزی نمیشناسه.

اطلاعتش لازم دارم.

ممنون.

لینک به دیدگاه

توی بازار کامپیوتر پایتخت طبقه زیر زمین یک مغازه هست که بعضی تعمیرات را انجام میده.  . اگر میتونید به مغازش یک سر بزنید. شاید بتونه کارتون را راه بندازه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...