رفتن به مطلب

فروش فوری ‏cpu i7 3770k

میثم زارعی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستای عزیزم بنده به نیاز مالی میخوام ‏cpu 3770 k‏ را بفروشم وقصد تعویض با هیچ مدلی ندارم این ‏cpuرو ماه قبل از لیون خریدم وبه خاطر اینکه رم نداشتم ‏cpu ‎استفاده نشده و فقط روزی که از لیون خریدم یک بار برای اطمینان از سلامت کالا به مدت چند دقیقه تست کردم حتی فنش هم استفاده نکردم قیمت هم به خاطر این که پول نیاز دارم پایه ۸۹۰ تومان میزارم برای اعتماد سازی هم مبلغ کالا رو به حساب اقای حسینی واریز کنید بنده کالا رو پست میکنم و وقتی تحویل گرفتی اقای حسینی اون مبلغ رو برای من واریز میکنن باز هم جا داره از اقای حسینی عزیز به خاطر زحمت هاش تشکر کنم که همچنین کارهای رو بدون هیچ چشم داشتی انجام میده عکس از کالا رو هم تا فردا میزارم

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم اگه تا امروز پیشنهاد بالا تر نبود پایه برای شما ۰۹۳۶۶۱۰۶۶۶۱ اینم شماره تماسم

لینک به دیدگاه

دوست گلم سلام قابل شما رو نداره ولی من یکم زود پول لازم دارم اگه تا هفته دیگه فروش نرفت برای شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر پایین تر راه داره به من اطلاع بدید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این ‏cpu ‎اک هستش قیمت واقا خوب گذاشتم قیمت الان حدود ۱۰۵۰ هستش

لینک به دیدگاه

دوستان تا پایان روز پنج شنبه فروش ادامه داره بعد از اون فروش کنسل میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم اگه میشه تو تایپیک نظرتون رو بگید چون نسخه کامل باز نمیشه واسم و امکان خوندن پ خ واسم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون پیشنهاد بنده زیر قیمت پایه هستش طبق قوانین باید در پیغام خصوصی مطرح بشه. ولی حالا که شما نمیتونید بخونید مجبورم همینجا مطرح بکنم.

من CPU شما رو خریدارم. ولی یه کم تخفیف میخوام. نوش الان حدود 1020 هستش. در همین فروم هم یه 4770K که چند ساعت بیشتر کار نکرده رو 900 تومن قیمت پایه گذاشتن در حالی که نوش 1115 هستش.

نمیخوام بی انصافی بکنم . با توجه به این مطالب من CPU شما رو 865 فوری خریدارم. خریدار واقعی هم هستم. اگر خواستید به من خبر بدید که بریم سر معامله.

لینک به دیدگاه

باشه عزیزم چون من یکم پول لازم دارم اگه تا فردا ساعت ۱۲ ظهر کسی بالاتر نخواست من ۸۶۵ تقدیم میکنم به شما دوست گلم

لینک به دیدگاه

سی پی یو به دوست عزیزم بهمن جان فروخته شد مبارکشون باشه .....ختم تایپیک.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از گذشت 5 روز همچنان منتظر رسیدن CPU هستم. فروشنده عزیز هم نه به پیغام بنده جواب میدن و نه تماس و SMS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از گذشت 5 روز همچنان منتظر رسیدن CPU هستم. فروشنده عزیز هم نه به پیغام بنده جواب میدن و نه تماس و SMS

بهمن جان پول سی پی یو را برایشان واریز کردید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان پول سی پی یو را برایشان واریز کردید ؟

نه بهزاد جان پول پیش آقای حسینیه. ولی من الان پا در هوا موندم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته خدایی نکرده قصد بدی ندارم و ایشون انسان شریفی هستن ولی از دیروز که آخرین پیغام رو به بنده دادن خبری ازشون نشده و جواب هم نمیدن. نگران شدم گفتم نکنه اتفاقی براشون افتاده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشبختانه الان SMS زدن و گویا خواب بودن  :)

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان من روز پنشنبه براتون ارسال کردم حالا اگه زود به دستتون نرسیده من گناهی ندارم عزیزم در ضمن من اخرین بار دیشب با شما در تماس بودم  فقط تا ظهر گوشی من خاموش بود نمیدونم والا :confused:  :confused:  :confused: :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:  [-(  [-(  [-(  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام میثم جان من که گفتم قصد بدی ندارم و فقط نگران شدم که نکنه براتون اتفاقی افتاده باشه. اگر ناراحت شدید معذرت میخوام چون واقعا از بلاتکلیفی و نرسیدن این CPU کلافه شده بودم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...