رفتن به مطلب

رتبه سایت لیون کامپیوتر در ALEXA و کمک کاربران برای بهبود آن

maxel134
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

حتما تمامی شما به اهمیت رتبه یک وب سایت واقف هستید. هرچقدر رتبه سایتی در اینترنت بهتر باشه ، یعنی اینکه اولا از نظر ساختاری و کد نویسی و سرعت لود شدن و .... کیفیت بهتری داره و هم اینکه از تعداد بازدید کنندگان ، از بینندگان بیشتری نسبت به سایتهای مشابه ، برخوردار هست.

رتبه بندی وب سایت ها توسط شرکت های معروفی مانند گوگل یا آلکسا و... انجام میشه و نتایجی که این سایت ها برای هر وب سایت در نظر میگیرند، به عنوان ملاک و ارزیابی ان سایت در مقیاس کشوری و جهانی می باشد. هر چقدر یک وب سایت ، رتبه بهتری داشته باشه، یعنی اینکه محبوبیت بالاتری دارد که در نتیجه ، نشان دهنده قابلیت بالای یک وب سایت در جلب مخاطب هست.

در چند ماه اخیر ، تیم مدیریتی و برنامه نویسی لیون کامپیوتر سعی نمود تا با بهبود کیفیت کارکرد وب سایت و انجمن ، دسترسی موتور های جستجوگر به سایت لیون کامپیوتر را تسهیل کند که در نتیجه باعث بهبود رتبه وب سایت گردید. در این بین به لطف شما کاربران همیشه همراه و با حضور دائمی و موثر شما در وب سایت و انجمن، مجددا شاهد بهبود رتبه وب سایت لیون کامپیوتر بودیم به طوریکه  امروز صبح ، بر اساس اطلاعات سایت alexa  رتبه وب سایت لیون  در مابین وب سایت های ایرانی به عدد 996  رسید  و در نتیجه لیون کامپیوتر در میان 1000 سایت پر بیننده ایران قرار گرفت

لینک در سایت  http://www.alexa.com/reviews/lioncomputer.ir

0bovj0db5z9dbdsf55ls.jpg

اما نکته دیگری که باید به اطلاع شما عزیزان برسانم این هست که شما کاربران گرامی می توانید با ثبت نام در سایت www.alexa.com و ثبت نظرات و کامنت ها و دادن امتیاز به وب سایت لیون ، ما را هرچه بیشتر در ارتقا رتبه وب سایت لیون کامپیوتر یاری دهید.

با تشکر از همه کسانی که در رسیدن به این موفقیت نقش داشته اند :wub:

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

درود هومن جان

ممنون بابت اطلاع رسانی خوب و دقیق!

دوستان لیونی همیشه درسنگر هستن تا فروم رو به بهترین وجه ممکن برسونن!

لینک به دیدگاه

مرسی از شما دوستان گلم

رتبه سایت به 980 ارتقا پیدا کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در خدمتیم آقای حسینی.

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما هم در سنگر هستیم. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

انشاالله كه بهترم ميشه

ولي برخي كاربرنما ها ( تخريبچيان محترم ) از رو كينه و بدون دليل امتيازندن !!!!

لینک به دیدگاه

سلام

انشاالله كه بهترم ميشه

ولي برخي كاربرنما ها ( تخريبچيان محترم ) از رو كينه و بدون دليل امتيازندن !!!!

درود عطا جان

عیبی نداره اونها هم حق دارن اگر انتقادی هستش اونجا و یا اینجا اعلام کنن و ما هم اگر جواب منطقی داریم بهشون میدیم و اگر اونها حق داشتن ما باید قبولش کنیم و تغییر در رویه کار بدیم .

در کل از همه کسانیکه کمک میکنن به سایت و اینجا حضور دارن ممنونم

شاید خیلی از شما عزیزان از این مسئله که دوستان و مدیران سایت هر لحظه در حال اپدیت سایت هستن و و اقعا دارین قیمتها رو به روز پیش میبرین خبر نداشته باشید . ولی این عزیزان و شما کاربران کمک زیادی در پیشرفت سایت کردید و از همه شما عزیزان تشکر میکنم و به همتون تبریک میگم .

در ضمن یه سری از دوستان در ترجمه و مقالات سایت چند وقتیه دارن کمک میکنن و واقعا ازشون ممنونم و سعی میکنیم این عزیزان رو بیشتر به شما معرفی کنیم

در ضمن به زودی مسابقه ای برای فروم و سایت ترتیب خواهیم داد و امیدوارم که مورد توجه شما عزیزان باشه

بنده از طرف تیم لیون کامپیوتر از همه شما عزیزان بابت حضورتون تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

درود و سپاس از زحمات شما و همه دست اندرکاران فروم و سایت که با تمام وجود درحال به روز نگه داشتن و رفع عیب فروم هستن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

یکی من میدم شما هم یکی به من بدید. :D

سایتم http://www.alexa.com/reviews/glorydesign.ir

ممنون :D

ویرایش شده توسط amin7x
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود و خسته نباشید به همگی.

رنک سایت به 937 کاهش پیدا کرد :clapping: @};-

70791644924701481602.jpg

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

کلی از سایت و انجمن و دوستانی که در هر دو جبهه فعالند تعریف نمودم  B)  باشد که در راستای بهبود روز افزون کیفیت خدمات الکترونیک کشور گامی موثر باشد !!!

چه حکیمانه سخن گفتم نه؟!! ^_^  :p

لینک به دیدگاه

دوستان یک عدد به روزرسانی داریم......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رنک لیون به 922 رسیده... :wub:

لینک به دیدگاه

2رود

من اومدم کامنت بزارم مثل اینکه بیشتر از 200 کاراکتر نمیشه تایپ کرد درسته؟

پ.ن:مشکل حل شد

ویرایش شده توسط AMIR OFFline
لینک به دیدگاه

دوستان من متوجه نشدم...

رنک که داره میاد پایین...مگه نباید بره بالا؟

لینک به دیدگاه

دوستان من متوجه نشدم...

رنک که داره میاد پایین...مگه نباید بره بالا؟

:huh:

رنک میاد پایین !!! بالا نمی ره که !!! رنک هرچقدر بیاد پایین بهتره ، مثلاً توی ایران رنک google از همه پایین تره یعنی 1 هستش. یعنی ایرانی ها و IP های ایران بیشترین سایتی که می بینند google هستش. نه صد و نهمین سایتی که ایرانی های بین سایت ها ایرانی بیشتر بهش نگاه می کنند lioncomputer هست که رنک خیلی خیلی خوبیه !!! و به سرعت هم این عدد داره کاهش پیدا می کنه که نشون دهنده افزایش بازدید و کلیک رو لیون هست و این بخاطر قیمت های فوق العاده سایت، انجمن فعال و اکتیو و سپری کردن زمان زیاد کاربران در این سایت و فروم هست ... @};-

لینک به دیدگاه

:huh:

رنک میاد پایین !!! بالا نمی ره که !!! رنک هرچقدر بیاد پایین بهتره ، مثلاً توی ایران رنک google از همه پایین تره یعنی 1 هستش. یعنی ایرانی ها و IP های ایران بیشترین سایتی که می بینند google هستش. نه صد و نهمین سایتی که ایرانی های بین سایت ها ایرانی بیشتر بهش نگاه می کنند lioncomputer هست که رنک خیلی خیلی خوبیه !!! و به سرعت هم این عدد داره کاهش پیدا می کنه که نشون دهنده افزایش بازدید و کلیک رو لیون هست و این بخاطر قیمت های فوق العاده سایت، انجمن فعال و اکتیو و سپری کردن زمان زیاد کاربران در این سایت و فروم هست ... @};-

ببخشید آقا پوریا فکر میکردم امتیاز در مورد سایت لیون کامپیوتره نه امتیاز بازدید...

الان خودمم میرم شرکت میکنم تو نظر سنجی..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر یخوده مقاله ها و بحث های کارشناسی بیشتر بیشتر باعث افزایش بازدید میشه 

سعی کنید روی این بخشها زیاد کار بشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چی تیک بود ما زدیم

فقط و فقط وظیفه بود

کاره دیگه ای بود برای لیون جون می کنیم

لینک به دیدگاه

من چند ساله هر روز راحت 5@6 دفعه می رم تو سایت مغاله میخونم ولی تازه عضو شدم دمتون گرم بچه ها پرچم بالاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...