رفتن به مطلب

بهترین وقویترین کارت گرافیک های ddr2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت مدیران و اساتید سایت میخواستم یه راهنمایی بکنید من یه مادربرد GA-MA770-DS3 دارم

سلام که الان روش یه گرافیک 8500 gt نصب شده ولی برای بازی کالاف جدیده کم میاره میخوام بهترین گرافیکی که به سیستمم میخوره رو بخرم..نمیدونم ddr3  ها هم رو این سیستن جواب میدن یا نه..اما میخواام بهترین گرافیکهای ddr2 رو برای خرید که تو بازارم باشه به من معرفی کنید..با تشکر

لینک به دیدگاه

شما مادربردتون یک شکاف pci-e داره که برای نصب همه گرافیک های موجود کافیه و نیازی نیست که حتما از گرافیک های با حافظه gddr2 استفاده کنید. به راحتی می تونید از گرافیک هایی با حافظه gddr5 بر روی سیستمتون استفاده کنید. 

مدل سی پی یو - مقدار حافظه - و پاورتون رو مشخص کنید و از همه مهم تر میزان بودجه ای که میخواید هزینه کنید تا بهترین گزینه رو بشه معرفی کرد. 

لینک به دیدگاه

با تشکر از جواب شما ...خیلی ممنون من گفتم شاید چون مادربردم از گرافیک ddr2 روشه شاید نمیشه روش چیز دیگه ای نصب کرد

AMD Athlon 64 X2 5400+

DDR2 4gb 1066

hhd 500 gb

main GA-MA770-DS3 

با این مشخصات حدود 200 میخوام هزینه کنم کارت گرافیک بخرم که خوب باشه..الان این کارت گرافیک قبلی تا قبل از بازی کال اف دیوتی جدیده رو روان ساپورت میکرد اما الان دیگه تعطیل شده..منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

لینک به دیدگاه

آقای SNIPER  راهنمایی نفرمودید

من این دو مدل رو پسندیدم ولی نظر دوستان و اساتیدی مثل شما مهم است

Inno3D GT 610 2GB DDR3

Sapphire HD5450 2GB DDR3

GeForce GT440 1GB GDDR5

لینک به دیدگاه

اول اینکه  پاورت باید عوض بشه!
و اینکه توی این قیمت چیز خوبی نمیشه پیدا کرد!
بهتره که یه گرافیک دسته دو تمیز با گارانتی از سری های بالاتر انتخاب کنی! یا بودجرو افزایش بدی!

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام

1. من یه مادربرد Foxconn g31mxp دارم. آیا میتونم از کارت گرافیکهای ddr3 , ddr5 استفاده کنم؟

2. اگه مادربرد ساپورت بکنه تو رنج قیمت 250 تومن چه کارت گرافیکی رو برام پیشنهاد میکنید؟

3. آیا میتونم از هارد دیسکهایی که از رابط پر سرعت ( SATA III (6Gb/s بهره میبرند استفاده کنم؟

ممنون میشم اگه زود جواب بدین.

ویرایش شده توسط wiliam1000
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...
در در 1392/06/10, 00:55:20، ace گفته است :

شما مادربردتون یک شکاف pci-e داره که برای نصب همه گرافیک های موجود کافیه و نیازی نیست که حتما از گرافیک های با حافظه gddr2 استفاده کنید. به راحتی می تونید از گرافیک هایی با حافظه gddr5 بر روی سیستمتون استفاده کنید. 

مدل سی پی یو - مقدار حافظه - و پاورتون رو مشخص کنید و از همه مهم تر میزان بودجه ای که میخواید هزینه کنید تا بهترین گزینه رو بشه معرفی کرد. 

سلام ببخشید میشه بگید چطوری میشه کارت گرافیک قوی تر رو روی pci_e نصب کنیم؟چون pci_e شکاف کوچیک داره

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام یه گرافیک میشه بهم معرفی کنید ولینک خریدشم بهم بدید میخوامddr2 باشه gt 512 1g  بعدش نویدیا باشه تا 300 تومن دارم لطفا بهم میتونید بگید باتشکرازشما

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام 

من میخواستم کارت گرافیکم رو افزایش بدم مادربردم DDR2 هست و کنار درگاه کارت گرافیک نوشته PCI Express 

میخواستم بدونم میتونم کارت گرافیک های سری DDR3 استفاده کنم 

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام من میخواسم ببینم کارت گرافیک ۲ گیگ amd radeon hd6450 که فکر کنم DDR3 باشه به DDR2 میخوره؟

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، BsA گفته است:

سلام من میخواسم ببینم کارت گرافیک ۲ گیگ amd radeon hd6450 که فکر کنم DDR3 باشه به DDR2 میخوره؟

سلام

بله میخوره

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام من میخواستم بدونم مادربرد p5kpl/1600 میتونم هر کارت گرافیکی روش نصب کنم اگه نمیشه لطفا بهم بگین بهترین کارت گرافیکی که می تونم روش نصب کنم که من بگیرمش

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۱۱ در 10:26، ali724 گفته است:

سلام من میخواستم بدونم مادربرد p5kpl/1600 میتونم هر کارت گرافیکی روش نصب کنم اگه نمیشه لطفا بهم بگین بهترین کارت گرافیکی که می تونم روش نصب کنم که من بگیرمش

بهترین گرافیک برای سیستم های قدیمی در حال حاضر سه مدل هست . گرافیک بالاتر میشه انداخت ولی با سی پی یو های قدیمی گلوگاه میشن. 

R5 240 1gb 

R5 340x 2gb 

R7 250 2gb 

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام من یه مینی کیس‌ hp قدیمی دارم گرافیک و رمشو میتونم عوض کنم بهتر بندازم یا خرج الکیه ؟ممنون میشم جواب بدین 

اگه میشه به ایمیلم جوابو بفرستین 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۲۴ در 04:35، yaghi 2012 گفته است:

سلام من یه مینی کیس‌ hp قدیمی دارم گرافیک و رمشو میتونم عوض کنم بهتر بندازم یا خرج الکیه ؟ممنون میشم جواب بدین 

اگه میشه به ایمیلم جوابو بفرستین 

سلام . اصلا توصیه نمیشه برادر. به شخصه بنا به درخواستی دوستی سیستمش رو ارتقا دادم تازه اون pc بود نه مینی ولی حقیقتا پول در آب ریختن هست مثل ماشین مدل پایینی که هی خرجش کنی. در حال حاضر قیمت قطعات کارکرده در بهترین وضع ممکن قرار داره یکی از دلایلش عدم ماین و فروانی قطعات خصوصا کارت گرافیک هست و دومی تورم و کاهش قدرت خرید که فروشندگان و وارد کنندگان رو مجبور کرده با پایین تر سود فروش کنند و یا با ضرر رد کنند. سومین دلیل کاهش جهانی قیمتهای سخت افزار به دلیل اشباع شدن بازار و ورود تکنولوژی جدید در بازار هست. الان شما m2 یک ترا آک میخری دو میلیون یعنی 40 دلار. با 40 دلار قبلا یه هدست بهت میدادن.کارت گرافیک 50 60 میلیونی رو میخری 5 تا 10 میلیون. 580 ها که مفت شده پول یک gt 730 هم نیست. اگر یک سیستم کارکرده میان رده بخرید حداکثر در میاد 10 تا 15 میلیون که قابلیت همه کاری رو داره حتی بازیهای سنگین در بهترین کیفیت. پولتم حفظ شده یعنی تا چند سال آینده قصد فروش یا ارتقا داشته باشی ازت میخرن.بعد چرا چند میلیون پول رو تو جوب بریزی مینی کیس رو ارتقا بدی که هیچ تفاوتی در کارایی نخواهی داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...