رفتن به مطلب

HD 2400 Pro

Recommended Posts

دوستان همگی خسته نباشید

چند روز قبل رفتم برای ارتقای سیستمم یه کارت گرافیکی خریدم با عنوانی که در بالا مشاهده می کنید که طبق نظر فروشنده جدید ترین محصول و ظاهراً آخرین محصول Ati برای شیار های AGP است که البته نسخه PCIe آن نیز ارائه شده است .

کارت گرافیکی 256mb رم GDDR2 در فرکانس 400 و یک هسته با فرکانس 530 داشت ولی از رابط 64 بیتی با 20 واحد سایه زنی استفاده می کرد ( البته نمیدونم مدل PCIe اون هم دقیقاً همین مشخصات رو داره یا نه )

به هر حال این کارت گرافیکی رو وقتی نصب کردم رو سیستمم . سیستمم بالا میومد ولی وقتی ه درایورش رو نصب می کردم و ری استارت میکردم دیگه ویندوز بالا نمیومد من فکر کردم مشکل از قطعه هست و بردم عوضش کردم و همونجا چند تا دیگه از این مدل رو تست کردیم روی یه کامپیوتر دیگه ولی با تعجب باید بگم که همه همین مشکل رو داشتن .

به هر حال با تاسف فراوان مجبور شدم یه کارت دیگه بردارم .

دوستان و عزیزان اگه کسی هست و نظری داره بگه تا در مورد این کارت بحث رو شروع کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان همگی خسته نباشید

چند روز قبل رفتم برای ارتقای سیستمم یه کارت گرافیکی خریدم با عنوانی که در بالا مشاهده می کنید که طبق نظر فروشنده جدید ترین محصول و ظاهراً آخرین محصول Ati برای شیار های AGP است که البته نسخه PCIe آن نیز ارائه شده است .

کارت گرافیکی 256mb رم GDDR2 در فرکانس 400 و یک هسته با فرکانس 530 داشت ولی از رابط 64 بیتی با 20 واحد سایه زنی استفاده می کرد ( البته نمیدونم مدل PCIe اون هم دقیقاً همین مشخصات رو داره یا نه )

به هر حال این کارت گرافیکی رو وقتی نصب کردم رو سیستمم . سیستمم بالا میومد ولی وقتی ه درایورش رو نصب می کردم و ری استارت میکردم دیگه ویندوز بالا نمیومد من فکر کردم مشکل از قطعه هست و بردم عوضش کردم و همونجا چند تا دیگه از این مدل رو تست کردیم روی یه کامپیوتر دیگه ولی با تعجب باید بگم که همه همین مشکل رو داشتن .

دوستان و عزیزان اگه کسی هست و نظری داره بگه تا در مورد این کارت بحث رو شروع کنیم

درود

من تا حالا به چنین مشکلی بر نخوردم.اما احتمالا باید مشکل از مادربرد باشه. ولی کلا راه هایی که به نظر من میرسه که شاید جوابگو باشه ایناست.

شکاف ای جی پی را را یک سرویس و تمیز کاری بنمایید حتی المکان با اسپری و باد

بایوس را آپگرید کنید

ویندوز را تعویض نمایید

از تضاد نداشتن قطعات با هم و نسبت توان مصرفی کل سیستم با کارت جدید و پاوری که دارید اطمینان حاصل کنید.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ربطی به این مسائل نداره

این قطعه سر سه تا سیستم همین مشکلو از خودش نشون داده

حتی کارت های دیگه ای از این نوع رو هم که تو خود شرکت امتحان کردیم همین مشکلو داشت

به احتمال زیاد قضیه از یه جای دیگه ای آب میخوره

لینک به دیدگاه

دوستان همگی خسته نباشید

با سلام

تا اونجایی که من اطلاع دارم فکر میکنم تنها مارک موجدش در بازار ایران CLUB باشه . (البته امکان داره من اشتباه کنم ) .

اگر چنین باشه احتمال داره درایورش مشکل داشته باشه و یا با سیستم شما همخونی نداشته باشه .

در اخر هم میگم که اگر CLUB باشه من به چند نفری هم فروختم که مشکلاتی داشتن و بعد از تماس با شرکت گفتن که در این مرحله از وارداتشون یه مشکلات کوچکی در کارتهای ATI بوده . که اگر مارکش رو مطرح کنید من فردا با شرکت تماس میگیرم و سعی میکنم که مشکل رو پیگیری کنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دقیقاً

مارک اون کارت Club بود و من هم فکر میکنم مشکل درایور دارن

البته مشکل محدود به یکی دوتا نیست و من اصلاً قفکر میکنم این سری مشکل داره . اگرچه امکاناتش بد نیست .

در ضمن من تنها مدل AGP رو تست کردم و مل PCIe رو امتحان نکردم

لینک به دیدگاه

دقیقاً

مارک اون کارت Club بود و من هم فکر میکنم مشکل درایور دارن

البته مشکل محدود به یکی دوتا نیست و من اصلاً قفکر میکنم این سری مشکل داره . اگرچه امکاناتش بد نیست .

در ضمن من تنها مدل AGP رو تست کردم و مل PCIe رو امتحان نکردم

با سلام

دوست خوبم اگر مشکلی داره من با شرکت هماهنگ میکنم و براتون انجام میدم چون دوستامون هستند .

در مورد PCI هم باید بگم که مشکلی نداشت و مشکلاتش خیلی کم بود .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ربطی به این مسائل نداره

این قطعه سر سه تا سیستم همین مشکلو از خودش نشون داده

حتی کارت های دیگه ای از این نوع رو هم که تو خود شرکت امتحان کردیم همین مشکلو داشت

به احتمال زیاد قضیه از یه جای دیگه ای آب میخوره

درود

ورودتان را به ليون کامپيوتر تبريک ميگويم.بله احتمالش هست که از اين مشکلاتي که بنده گفتم نباشه.البته بنده توضيحات آقاي ريکاردو رو اشتباه متوجه شدم و اون را هايي را که گفتم به منظور حل اون مشکلي که من فکرکردم بود.اشتباه اينجا بودکه بنده فکر کردم با کارتهاي از برند ديگه و مدل ديگه امتحان کردند و مشکل داشته که در اون صورت راح حل احتمالي هماني بود که بنده گفتم.اما اگر فقط با اين سري با اين برند مشکل داشته همونطور که جناب حسيني فرمودند احتمالا بايد مشکل از کارتها بوده باشه يا حتي درايور با فايل هاي ناقص يا خراب که البته من بعيد ميدونم درايور تا اين حد مشکل ايجاد کنه.خوب در اين صورت و اگر امکانشو داريد با چند تا کارت ديگر هم امتحان و اطمينان حاصل کنيد.موفق باشيد

لینک به دیدگاه

مدل های دیگه کار میکنه

اما مسئله و مشکل این کارت اینه که اصلاً نصب نمیشه و اگه هم نصب بشه زمانی که درایورشرو نصب میکنین دیگه سیستم از محالاته که بالا بیاد .

باید بگم که فروشنده و مسئول فروشمیگفتن که کارت با رم Ddr سازگار نیست و حتماً باید Ddr2 باشه .

ولی خودمونیما عجبکلکی هستین همیشه یه حرف مسخره هست که بخوان بزنن و اشکالو بندازن گردن سیستم خود آدم

اصلاً رم کارت گرافیک و باسش هیچ ارتباطی مستقیمی با باس رم سیستم ایجاد بکنه ( به استثنا توربو کشها )

به هر حال هنوز هم تو خماری هستیم تا بلکه یکی ایرادو اساسی حل بکنه و جواب بده

لینک به دیدگاه

مدل های دیگه کار میکنه

اما مسئله و مشکل این کارت اینه که اصلاً نصب نمیشه و اگه هم نصب بشه زمانی که درایورشرو نصب میکنین دیگه سیستم از محالاته که بالا بیاد .

باید بگم که فروشنده و مسئول فروشمیگفتن که کارت با رم Ddr سازگار نیست و حتماً باید Ddr2 باشه .

ولی خودمونیما عجبکلکی هستین همیشه یه حرف مسخره هست که بخوان بزنن و اشکالو بندازن گردن سیستم خود آدم

اصلاً رم کارت گرافیک و باسش هیچ ارتباطی مستقیمی با باس رم سیستم ایجاد بکنه ( به استثنا توربو کشها )

به هر حال هنوز هم تو خماری هستیم تا بلکه یکی ایرادو اساسی حل بکنه و جواب بده

با سلام

دوست خوبم فردا حتما براتون پیگیری میکنم و از خدمات شرکتش بیشتر سوال میپرسم تا جواب بگیرم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...