رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب مین بورد حرفه ای سیستم گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان شرمنده من  دسترسی نداشتم به اینترنت گرفتار بودم چند ساعت ممنون از بحث هاتون ولی مشکل اینه که msi ,وارد ایران نشده مثل اینکه قرار نیست بشه چون من با یکی از اشنا همون صحبت کردم دوست یکی از نمایندگی هاست مثل اینکه نمیخوان وارد کننایسوس هم تو تست ها z87 deluxe از giga udh 5 جلو بود هر چند من یک ماه ببرسی کردم رو z87 های تو بازار  دنیا خیلی تحقیق کردم اینقدر review خوندم  اخرش دیدم اکثرشون از لحاظ کارایی خیلی شبیه ان یعنی نتایج شبیه بودن  فقظ امکانتشون متفاوت بود  برا بودجه هم که دوستان میگن من دیگه نمیخوام بیشتر از 1200000 بشه چون بعدن اگر بخوام عوض کنم ضرر زیاد میکنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

asus sabertooth هم نصف  کسانی که من تو  سایت ها باشون برخوردم یا صحبت کردم  مخصوصا  توی فروم tomshardwear معتقدا اون شیلد یا حالا آرمور به قول ایسوس زیاد کارایی خاصی نداره و در واقع بدون استفاد ه است. مدل ماکسیموس اکستریم هم خوراک اورکلاکر هاست که من نمیخوام اونقدر اورکلاک کنم چون فن ترمال لایت  ماچو بستم که البته فکر میکنم ماکو اسم درستشه اونم دما رو کنترل میکنه تو تست ها دیدم ولی نه دیگه در حد 5.2 ghz که من دیدم رو ماکسیموس  که با ساب زیرو کولینگ بهش رسیده بودن .گیگا هم که به جای usb  بیشتر پورت انالوگگذاشته رو مین های سری udh3 4 5 اش اخه یکی نیست بگه کی میاد مین به این گرونی میخره بعد نمایش گر با پورت انالوگ استفاده کنه براش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایسوس خودش رو راحت کرده یه hdmi گذاشته خلاص چون این  گرافیک اینتگریت رو با دیدکیت نمیشه مقایسه کرد اینتل حالا ها باید بزنه تا یه گراف خفن بسازه من که میگم این گراف های توی cpu ها  یه چیز رقابتی بین اینتل و amd  وگرنه گرافیک جدا چیز دیگه است البته من جز تیم سبز هستم !!!!!!مدت های مدید میشه!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

asus sabertooth هم نصف  کسانی که من تو  سایت ها باشون برخوردم یا صحبت کردم  مخصوصا  توی فروم tomshardwear معتقدا اون شیلد یا حالا آرمور به قول ایسوس زیاد کارایی خاصی نداره و در واقع بدون استفاد ه است. مدل ماکسیموس اکستریم هم خوراک اورکلاکر هاست که من نمیخوام اونقدر اورکلاک کنم چون فن ترمال لایت  ماچو بستم که البته فکر میکنم ماکو اسم درستشه اونم دما رو کنترل میکنه تو تست ها دیدم ولی نه دیگه در حد 5.2 ghz که من دیدم رو ماکسیموس  که با ساب زیرو کولینگ بهش رسیده بودن .گیگا هم که به جای usb  بیشتر پورت انالوگگذاشته رو مین های سری udh3 4 5 اش اخه یکی نیست بگه کی میاد مین به این گرونی میخره بعد نمایش گر با پورت انالوگ استفاده کنه براش؟

برادر گرامی اگر قصد اور حرفه ای نداری 

یک مینی بگیر که نه سیخ بسوزه نه کباب 

فردا کلی هزینه میکنی بعد وقتی میاری خونه بخاطر هزینه ای که کردی دلت رو بزنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم خودم هم Z87 DELUXE رو خیلی REVIEW Oخوندم براش تو چنئ تا سایت اینکاره خیلی خوب نوشته بودن اون دوستمون هم نفهمیدم منظورش چیه میگه مادربردی که کانکتور فن نداره HEAT PIPE نداره گمینگ نیست والا همه مین بورد ها هم کانکتور فن دارن هم هیت پایپ در واقه سری گیگا چیپ Z87اصلا رادیاتورش به رایاتور رو مدار رگولاتور وصل نیست در حای که اگر به Z87 DELUXE نگاه کنیین میبینین واز نورث بریج میاد رو Dual Intelligent Processors  از اونجا هم وصل به رادیاتور های  رو ی رگولاتور ها حالا هیچ جا هم نگفتن که Z87 DELUXE ماله گیمینگه !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر مادربرد روی که توان اش بکشه میشه برا گیم اماده کرد شما 16 تا رم بزن یه SLI  یه CPU  خوب بزن رو مینی که زیاد سرعت بالای هم نداره حتی میتونه تمام گیم های روز رو به راحتی اجرا کنه متاسفانه انتخاب ها خیلی محدودا  نه ASROCK هستش نه MSI تازه مادربرد مخوف Z87   خود اینتل  رو که من تو تست  ماکسیموس Z87 اکستریم توی سایت GURU3D دیدم واقعا عجیب بود اختلاف فاحش داشت توی سرعت با این مین گرون قیمت ایسوس توری که تستر سایت بنده خدا نوشته بود نمیدونم ش شاید اینتل یه رازی برا خودش توی چیپست هاش داره که شرکت ها ی مین بورد سازی  نمیدونن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر مادربرد روی که توان اش بکشه میشه برا گیم اماده کرد شما 16 تا رم بزن یه SLI  یه CPU  خوب بزن رو مینی که زیاد سرعت بالای هم نداره حتی میتونه تمام گیم های روز رو به راحتی اجرا کنه متاسفانه انتخاب ها خیلی محدودا  نه ASROCK هستش نه MSI تازه مادربرد مخوف Z87   خود اینتل  رو که من تو تست  ماکسیموس Z87 اکستریم توی سایت GURU3D دیدم واقعا عجیب بود اختلاف فاحش داشت توی سرعت با این مین گرون قیمت ایسوس توری که تستر سایت بنده خدا نوشته بود نمیدونم ش شاید اینتل یه رازی برا خودش توی چیپست هاش داره که شرکت ها ی مین بورد سازی  نمیدونن!!!

این همون جریات فوت کوزه گریه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا کوزه گر خوبیه اینتل به قول این دوستمون!!ولی کاش مادربرد های بیشتری بود اونوقت انتخاب کردن جالب تر میشد ولی الان محدوه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نظرشون در باره پاور  Thortech Thunderbolt 1200W Gold چیه؟ کسی استفاده کرده؟ من فقط فهمیدم که زیر نظر GEIL تولید میشه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از شما که قدیمی هستین بعید هست این طرز صحبت!

هرکسی احتمال اشتباه داره! همه هم همه چیو بلد نیسن که!

منفی دادم فقط به همین دلیل!

هرکسی فکر کنم اینجا ازاد باشه که هر نظری رو بده!

اشتباه با تعصب بیجا خیلی تفاوت داره عزیز. ما هم نگفتیم فقط ما درست میگیم و کسی آزاد نیست که نظرشو بگه. ولی وقتی یکی از روی تعصب میاد توی روز روشن میگه الان شب هستش!! اون دیگه اسمش اشتباه و بلد نبودن نیست. بلکه تعصب بیجا و تبلیغ کور کورانه یک برند هستش. به طوری که برای ضعیف جلوه دادن برند مقابلشون حرف های خیلی جالبی میزنن که مطمئنم همه دوستان مطلعی که اینجا هستش یا از خنده روده بر شدن یا از تعجب شاخ در آوردن!

لینک به دیدگاه

اشتباه با تعصب بیجا خیلی تفاوت داره عزیز. ما هم نگفتیم فقط ما درست میگیم و کسی آزاد نیست که نظرشو بگه. ولی وقتی یکی از روی تعصب میاد توی روز روشن میگه الان شب هستش!! اون دیگه اسمش اشتباه و بلد نبودن نیست. بلکه تعصب بیجا و تبلیغ کور کورانه یک برند هستش. به طوری که برای ضعیف جلوه دادن برند مقابلشون حرف های خیلی جالبی میزنن که مطمئنم همه دوستان مطلعی که اینجا هستش یا از خنده روده بر شدن یا از تعجب شاخ در آوردن!

حالا دوستان منفی رو به من دادن، منم از کسی دفاع نمیکنم، اما به هر حال اینکه با لحن تمسخر بگیم در کل جالب نیست!

دیدین که من به ایشون مدرک رو نشون دادم و ایشون هم پذیرفتن!

تاپیک دوستمون رو خراب نکنیم، اما من به شخصه نپسندیدم!

حالا اگه دوستان بازم دوست دارن منفی بدن! ;)

لینک به دیدگاه

مثلاً قرار بود این دوستمون رو به راه راست هدایت کنید نه اسپم بازی راه بندازید :D

لینک به دیدگاه

مثلاً قرار بود این دوستمون رو به راه راست هدایت کنید نه اسپم بازی راه بندازید :D

عذر خواهی من رو بپذیرین!

من راهنمایی کردم!

خودم با sabertooth اصلا حال نمیکنم! چون نسبت قیمت با کارایی که مثلا Z87-deluxe داره اصلا هم خونی نداره!

خودم دارم Maximus VI Extreme  میگیرم! (که البته اگه Formula بیاد حتما اون رو خواهم گرفت!)

به شما Z87-pro رو پیشنهاد میکنم! هم قیمت مناسب داره، هم همه کار هایی که شما بخواین انجام بدین!

نشان بهترین انتخاب هم از Tomshardware داره!

دیگه انتخاب با خودتون!

مدیر گرامی هم میتونه پست های اضافی رو حذف کنه!

لینک به دیدگاه

MSI توی سری Z87 کولاک کرده. مشکل بایوس در این سری به هیچ وجه وجود نداره و Z87-GD65 در صورت وجود در بازار ایران نسبت به قیمت احتمالی اش که حدود 800 تومن باشه، حرف اول رو میزنه. Z87-G45 بدون گارانتی در بازار موجود هست. البته ماتریس به عنوان شرکت گارانتی کننده محصولات MSI باید این سری رو وارد کنه، ولی انگار هنوز خبری ازش نیست. اگر غول میخوای برو سراغ MSI Z87 XPOWER یا MPOWER.

MSI Z87-XPOWER

five_pictures1_2852_20130529171649.png

MSI Z87-MPOWER

msi_87_mpower_max_board_box.jpg

MSI Z87-GD65

MSI-Z87-GD65-Gaming-4.jpg

MSI Z87-G45

five_pictures6_2839_20130528115019.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علاوه بر z87 دلوکس با توجه به موجودی فروشگاه لیون من مادربرد ASUS MAXIMUS VI Hero هم پیشنهاد میکنم.با توجه به قیمت,در این رنج انتخاب بسیار بهتری میتونه باشه:

http://lioncomputer.ir/product/2862/ASUS%20MAXIMUS%20VI%20Hero%20LGA1150%20Z87%20MB/#!prettyPhoto

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همه دوستان حالا اشکال هم نداره همه نظر بدن مشکلی نیست ما قراره موافق ازادی بیان باشیم!!مگه نه؟ اون دوستمون هم که msi رو معرفی کرد ممنون زحمت کشید در مورد گیمینگ msi خوندم یه چیزایی خوب الان نیست من هم تا شنبه باید تهیه کنم به هر حال ممنون z87 pro هم پیشنهاد خوبیه حتما روش فکر میکنم.ممنون از همه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این نظر بنده هست:

شما در صورتی که اکستریم اور نمیکنید و بیش از دو کارت برای sli استفاده نمیکنین یه مین z87 معمولیتر بردارین  و با بودجه باقی مانده یه کولر حرفه ای بخرین.

به نظر بنده حیفه اگر آدم یه مین گرون بخره اما از همه قابلیت هاش استفاده نکنه.این 4770k پردازنده داغی هست فرکانس هایی رو که با سندی و حتی ایوی رو ایر میزدن رو نمیتونین باش بزنین مگر اینکه یه بچ عالی بخرین که لو ولتاژ باشه تا نه مثل سندی در حدود ایوی بتونین باش فرکانس یزنین(رو ایر وکولر های خونگی منظورم هست ولی رو ln2 بحثش جداست اما شما که مسلما از نیتروژن استفاده نمیکنین) پس به فکر کولر باشین فرکانس هایی که برای گیم نیاز دارین رو با مین های ارزون تر هم میتونین هم واسه رم و هم واسه پردازنده بدست بیارین پس نیازی به هزینه بالا نیست.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان دیدم لیون کامپیوتر مین asus hero  رو اورده رفتم توی سایت ایسوس مقایسه کردم  deluxe خیلی خصوصیت ها داره که سری rog  ندارن ولی خیلیشون هم زیاد کاربری نیست مثل دو lan  بلوتوث wifi 2go  usb  انگار یه مرکز ارتباطات تا یه مین عادی ولی hero درسته خیلی چیزه ا رو نداره در عوض من تست هاشو دیدم تو tomshardwear کولاک بود کلی جایزه دادن بهش فکر کنم همون asus hero  رو بگیرم.

لینک به دیدگاه

فکر کنم منظور از مادربورد گیمینگ از نظر ایشون مادربوردیه که خودش گیم بازی بکنه!! که میگن ایسوس مادربورد گیمینگ نداره.....  =))

دمت گرم خیلی باحال بود :D 

خدارو چه دیدی,یهو دیدی بازی هم کردن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان دیدم لیون کامپیوتر مین asus hero  رو اورده رفتم توی سایت ایسوس مقایسه کردم  deluxe خیلی خصوصیت ها داره که سری rog  ندارن ولی خیلیشون هم زیاد کاربری نیست مثل دو lan  بلوتوث wifi 2go  usb  انگار یه مرکز ارتباطات تا یه مین عادی ولی hero درسته خیلی چیزه ا رو نداره در عوض من تست هاشو دیدم تو tomshardwear کولاک بود کلی جایزه دادن بهش فکر کنم همون asus hero  رو بگیرم.

کار خیلی خوبی میکنید چون به نسبت قیمتش خیلی ارزش داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...