رفتن به مطلب

مشکل بالا نیومدن سیستم.فوری

parsomash111
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ببخشید فقط یک سوال 

اگر من این رم روی از روی سیستمی که ویروسی هست روی یک سیستم دیگه بزارم 

آیا ویروس به اون سیستم انتقال پیدا میکنه 

خواهش میکنم عزیز.

شما کاری که انجام میدی این باید باشه

ویندوز XP نصب کن و NOD32 رو نصب کن. نمیخاد درایور یا چیز دیگه ای نصب کنی/ سپس اگه تونستی اکتیو و آپدیتش کن نخواستی هم همونجوری کل سیستم + OPERATING MEMORY رو در CUSTOM SCAN انتخاب کن و در قسمت SETUP و CLEANING بذار روی RESTRICT CLEANING . خوب SCAN که تموم شد. DVD ویندوز SEVEN رو بذار و ویندوز SEVEN رو نصب کن. مشکلت حل خواهد شد/

لینک به دیدگاه

اخه اصلا رو صفحه چیزی معلوم نیست که بخوام انجام بدم.صفحه سیاهه و فقط علامت موس معلومه

همون جا که فقط موس هست کلید alt+ctrl+del روبزن task manager باز میشه

سپس توی task manager منوی file رو باز کن و گزینه new task(run) rرو بزن وتوی اون قسمت تایپ کن explorer  وگزینه ok رو بزن!بااین روش وارد ویندوز میشی!

امتحان کن!

راهنمایی بقیه دوستان رو هم انجام بده(علی جان کاربر fireinpole)

لینک به دیدگاه

از راهنمایی شما متشکرم.فقط اگر راه دیگه سراغ دارید بفرمایید که اگر حل نشد از اون روش استفاده کنم.باتشکر به همه دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله ویندوز رو هم عوض کردم ولی هنوز مشکل هست.ویندوز7

دوست عزیز اگر یک سیستم دیگه ای دم دسستون هست 

هارد رو به اون سیستم وصل کنید و اسکن بکنید تا اگر ویروسی بود از بین بره 

سعی کنید از کاسپر استفاده بکنید و حتما هم به روز باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی یه سر به بایوس بزن

Advanced Chipset Features

و بعدش Memory Remap Feature 

ببین اکتیو هست ؟؟؟ اگه بود غیرفعالش کن !!!

چند گیگ رم داری ؟؟؟؟؟

البته گفتین که سرغت سیستم کم شده بود بعد از وب گردی ( احتمال ویروسی بودن سیستم )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون جا که فقط موس هست کلید alt+ctrl+del روبزن task manager باز میشه

سپس توی task manager منوی file رو باز کن و گزینه new task(run) rرو بزن وتوی اون قسمت تایپ کن explorer  وگزینه ok رو بزن!بااین روش وارد ویندوز میشی!

امتحان کن!

راهنمایی بقیه دوستان رو هم انجام بده(علی جان کاربر fireinpole)

ما پیش شما درس پس میدیم آقا حمید

لینک به دیدگاه

اقا حمید این کاری که شما فرمودید رو انجام دادم ولی ارور میده

لینک به دیدگاه

ویروس exe هست!

اجازه اجرای فایل explorer.exe رو نمیده!

سی دی آنتی ویروس bootable نداری؟

توی مجموعه نرم افزار lord هست هم آنتی ویروس nod 32 داره و هم kaspersky که از طریق بوت سیستم وهارد رو اسکن میکنه!

اگه موجود نبود یه ویندوز نصب کن و روی هیچ جایی کلیک نکن و از طریق منوی run فایل های هارد رو بررسی کن  و ویروس رو دستی از بین ببر!

البته قبلش فایل های مخفی hidden رو رو حالت show بذار!

فراموش نشه روی هیچ کدوم از پارتیشن ها کلیک نکن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه کد خطا رو بگی ؟؟ ( برا ویروسی بودن )

راستی توی همون RUN که حمید جان گفتن بنویس msconfig و بعدش BOOT و اونجا اصولاً گزینه ای تیک نداشته باشه

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خب من این انتی ویروسbootableرو ره!و سی دی رایت کنم چجور ازش استفاده کنم؟؟چجور رانش کنم؟؟

لینک به دیدگاه

عزیز با اجازه سایر دوستان

مشکلی که دارید معمولا در اثر وجود اشکالاتی در هارددیسک هست که عموما وجود بدسکتور و ویروس در درایو اصلی یا همون درایو ویندوز هست

معمولا بهترین روش حل مشکل شما نصب مجدد ویندوز هست اما با یه کار اضافه

همونطور که میدونید مهمترین مشکلی که من به ویندوز سون وارد میکنم عدم امکان فرمت با سرعت پایین در هنگام نصب ویندوز هست که باعث میشه این قبیل مشکلات حل نشه

حالا روش پیشنهادی من که در 99 درصد مواقع جواب میده به ترتیب:

1) استفاده از دیسک ویندوز سون لایو و فرمت درایو ویندوز به صورت غیرسریع (شایان ذکر است که در صورتی که هارد شما دارای درایو رزرو وین سون هست "همون درایو 100 مگابایتی" بهتره که با برنامه های مدیریت پارتیشن درایوهای ویندوز و رزرو رو با هم یکی کنید، سپس اونهارو به صورت غیر سریع فرمت کنید و مجددا اقدام به نصب ویندوز کنید)

2) در صورت حل نشدن بکاپ گرفتن از کل اطلاعات هارد و لولول کردن هارد به صورت باز هم غیر سریع (قابل ذکر است که در برنامه های لولول کردن در حالت سریع معمولا فقط بخش موسوم به "mbr" هارد لولول میشه که معمولا شامل 100 تا 200 مگابایت اولیه هارد میشه)

به واقع حدود 99 درصد مشکل ذکرشده با حالت اول حل میشه و حالت دوم معمولا در مواردی استفاده میشه که هارد واقعا ایراد پیدا کرده باشه

در ضمن باید برات اضافه کنم که دیسک ویندوز لایو شرکت مورچه (mrt سابق) برنامه مدیریت پارتیشن رو توی خود ویندوز لایو داره و من خودم برای حل این مشکل از این دیسک استفاده میکنم

شاید خیلی از دوستان بگن که خوب چه کاریه

میریم با دیسک وین اکس پی لایو فرمت آرام میکنم ولی باید بدونید که معمولا سیستم های جدید از تنظیمات موسوم به "ahci" به جای "ide" برای حالت ساتا (همون sata mode) استفاده میکنن که دارای مزایایی از جمله راندمان بالاتر درایو هستن ولی توسط وین اکس پی شناسایی نمیشن

اینم از تجربه من که امیدوارم به کارت بیاد

یا علی

ویرایش شده توسط seyyed.minoo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...