رفتن به مطلب

مشکل با لود 99 درصد کارت گرافیک کمک کنین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اره این خنک کنندگی تو گرافیکهای AMD خیلی مهمه الان همین یکیش خیلی داغ میکنه خنک کننده ای قوی هست براش ؟؟؟؟

میشه مدل بگین

برای کارت 7990 خنک کننده خاصی نیومده توی ایران باید از اون طرف تهیه کنید که کلی دردسر داره!

با همین تک کارت فعلا سرکنید!اگه قطد استفاده از چندتا کارت رو دارید بفروشید و 2تاتایتان بگیرید و SLI کنید!

یا دوتا 780 !

این راه منطقی ترین هست!

لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

خب همون که اون بر اب هست میشه مدل بگین؟

لینک به دیدگاه

خب همون که اون بر اب هست میشه مدل بگین؟

این یه نمونه هست البته برای واترکولینگ هست که کارت رو ازطریق آب خنک میکنه

http://www.frozencpu.com/products/18495/ex-blc-1412/EK_Radeon_HD_7990_VGA_Liquid_Cooling_Block_-_Acetal_Nickel_w_Backplate_EK-FC7990_-_AcetalNickel_incl_Backplate.html

یه نمونه دیگه

http://www.frozencpu.com/products/19961/ex-blc-1452/EK_Radeon_HD_7990_SE_VGA_Liquid_Cooling_Block_-_Acetal_EK-FC7990_SE_-_Acetal.html?tl=g30c309s1876

یه نمونه دیگه

http://www.frozencpu.com/products/21261/ex-blc-1527/Swiftech_Komodo-HD7990_Full_Cover_VGA_Waterblock_w_Backplate_KOMODO_HD7990.html?tl=g30c309s1876

این هم نمونه AIRcooling

http://www.frozencpu.com/products/15092/vid-180/Arctic_Accelero_Xtreme_7970_VGA_Heatpipe_Cooler_ACCEL-TT-7970.html?tl=g40c21s65

که البته باید بررسی دقیق تر کرد که روی این گرافیک میخوره یا نه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا از سیستم خنک کنندگی خود 7990 بهتره بنظرتون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای کارت 7990 خنک کننده خاصی نیومده توی ایران باید از اون طرف تهیه کنید که کلی دردسر داره!

با همین تک کارت فعلا سرکنید!اگه قطد استفاده از چندتا کارت رو دارید بفروشید و 2تاتایتان بگیرید و SLI کنید!

یا دوتا 780 !

این راه منطقی ترین هست!

حمید جان دو تا TITAN حدوداً 8 میلیون میشه و یک 7990 و 7970 میشه 6 میلیون...این کاربر که 7990 رو هم داره. که اگه بخاد بفروشه و دو تا TITAN بگیره باید یه 5 یا 5.5 میلیونی هزینه کنه. ولی یک 7970 دو میلیون براش هزینه خواهد داشت. و نهایتاً کارآیی این دو مجموعه رو در حالت High Quality AA and AF در 4 بازی بررسی شده که تقدیم میکنم. به نظرت ارزش 3 یا 3.5 میلیون هزینه اضافه رو داره؟

5414_36_amd_radeon_hd_7990_6gb_and_hd_79

5414_37_amd_radeon_hd_7990_6gb_and_hd_79

5414_38_amd_radeon_hd_7990_6gb_and_hd_79

5414_35_amd_radeon_hd_7990_6gb_and_hd_79

http://www.tweaktown.com/articles/5414/amd-radeon-hd-7990-6gb-and-hd-7970-ghz-edition-video-cards-in-crossfirex/index18.html

لینک به دیدگاه

اینا از سیستم خنک کنندگی خود 7990 بهتره بنظرتون؟

بله صدالبته اون نمونه هایی که معرفی شده به جز آخری از سیستم واترکولینگ برای خنک کردن گرافیک استفاده می کنند که میشه گفت بهترین روش برای خنک کردن کارت درحالت  استفاده 7/24 از کارت شما هست!

مخصوصا مدل یکی مونده به آخری که از همه قوی تر و بهتر می باشد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله صدالبته اون نمونه هایی که معرفی شده به جز آخری از سیستم واترکولینگ برای خنک کردن گرافیک استفاده می کنند که میشه گفت بهترین روش برای خنک کردن کارت درحالت  استفاده 7/24 از کارت شما هست!

مخصوصا مدل یکی مونده به آخری که از همه قوی تر و بهتر می باشد!

اونوقت ببخشید اینا لوله و اینا داره یا نه دیگه همونجوریه؟

لینک به دیدگاه

حمید جان دو تا TITAN حدوداً 8 میلیون میشه و یک 7990 و 7970 میشه 6 میلیون...این کاربر که 7990 رو هم داره. که اگه بخاد بفروشه و دو تا TITAN بگیره باید یه 5 یا 5.5 میلیونی هزینه کنه. ولی یک 7970 دو میلیون براش هزینه خواهد داشت. و نهایتاً کارآیی این دو مجموعه رو در حالت High Quality AA and AF در 4 بازی بررسی شده که تقدیم میکنم. به نظرت ارزش 3 یا 3.5 میلیون هزینه اضافه رو داره؟

http://www.tweaktown.com/articles/5414/amd-radeon-hd-7990-6gb-and-hd-7970-ghz-edition-video-cards-in-crossfirex/index18.html

علی جان تایتان دونه ای 3200 هست قیمت یکی از دوستان هست از برند evga کابر persian-masood اعلام کردن (حالا بماند)

با این توصیفات و مقایسه هایی که شما گذاشتید بله ارزش هزینه نداره!

پس همون یه دونه 7990 فعلا جواب گو هست و بهتره باهاش بسازن!

لینک به دیدگاه

خیر بلاک خالی هستش

لینک به دیدگاه

فکر میکنید ویروسی وجود داشته باشه که توی حافظه ی کارت گرافیک بره؟

لینک به دیدگاه

اینها روی کارت بسته میشه و لوله و تبدیل و اتصالاتش هم هست که اون هارو هم میشه تهیه کرد مشکل خاصی نداره!به اصطلاح عامیانه شیلنگ آب و اتصال شیلنگ به این خنک کننده کار خاصی نیست میتونی این اتصالاتشو همون موقع خرید بلاک گرافیک تهیه کنی!

شما تصمیم به خرید بگیرید بعد دوستان راهنمایی کامل رو میدن خدمت شما!

لینک به دیدگاه

فکر میکنید ویروسی وجود داشته باشه که توی حافظه ی کارت گرافیک بره؟

ویروسی نمیتونه وارد حافظه گرافیک بشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه بدونیم نسبت به SLI دو عدد TITAN دمای لود کمتری هم خواهد داشت 

(البته در برندها و مدلهای مختلف این اعداد کمی تغییر خواهند کرد)

post-11583-0-32152700-1378141440_thumb.jpg

و همچنین مصرف توان تقریباً برابر

post-11583-0-83657300-1378141380_thumb.jpg

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان تایتان دونه ای 3200 هست قیمت یکی از دوستان هست از برند evga کابر persian-masood اعلام کردن (حالا بماند)

با این توصیفات و مقایسه هایی که شما گذاشتید بله ارزش هزینه نداره!

پس همون یه دونه 7990 فعلا جواب گو هست و بهتره باهاش بسازن!

من به قیمتهای سایت اشاره کردم آقا حمید گل.

و گرنه که قیمت پاورکالر 7990 سفارشی تاپیک جناب حسینی هم 2800 هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به قیمتهای سایت اشاره کردم آقا حمید گل.

و گرنه که قیمت پاورکالر 7990 سفارشی تاپیک جناب حسینی هم 2800 هست.

بنظر شما دوستان پاور کالر بهتره یا ایسوس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینها روی کارت بسته میشه و لوله و تبدیل و اتصالاتش هم هست که اون هارو هم میشه تهیه کرد مشکل خاصی نداره!به اصطلاح عامیانه شیلنگ آب و اتصال شیلنگ به این خنک کننده کار خاصی نیست میتونی این اتصالاتشو همون موقع خرید بلاک گرافیک تهیه کنی!

شما تصمیم به خرید بگیرید بعد دوستان راهنمایی کامل رو میدن خدمت شما!

خب من دارم تصمیم خرید چون خیلی داغ میکنه اگه میشه کامل راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

میتونم قصدتونو برای خرید 2 تا 7990 یا یک عدد 7990+7970 بدونم؟

فقط بازی؟

دوست گلم همون 7990 به تنهایی میتونه از تمامی بازی های روز به خوبی بر بیاد...و خرید یک عدد 7990 یا 7970 خرج اضافی هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونم قصدتونو برای خرید 2 تا 7990 یا یک عدد 7990+7970 بدونم؟

فقط بازی؟

دوست گلم همون 7990 به تنهایی میتونه از تمامی بازی های روز به خوبی بر بیاد...و خرید یک عدد 7990 یا 7970 خرج اضافی هستش.

نه برا سیستم خنک کنندگیش گفتم کمکم کنین قصد خریش دارم اونکه همون یک دعد میخام باشه

لینک به دیدگاه

نه برا سیستم خنک کنندگیش گفتم کمکم کنین قصد خریش دارم اونکه همون یک دعد میخام باشه

خوب این که کاری نداره

به دوستان وارد کننده بگید کالاتونو وارد کنند.

اگه توی انتخابش مشکل دارید میتونیم مدل بهتون معرفی کنیم شما هم به دوست وارد کننده بگید.

فقط لطف کنید بودجه مورد نظرتونو بگید برای این کار چون واتر کولینگ جدا از بلاک متشکل از رادیات و پمپ و شیلنگ و ...میباشد.

اگه هزینه تمام شده ای که برای شما مقدوره و میتونید پرداخت کنید بگید تا مطابق با بودجتون معرفی کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب این که کاری نداره

به دوستان وارد کننده بگید کالاتونو وارد کنند.

اگه توی انتخابش مشکل دارید میتونیم مدل بهتون معرفی کنیم شما هم به دوست وارد کننده بگید.

فقط لطف کنید بودجه مورد نظرتونو بگید برای این کار چون واتر کولینگ جدا از بلاک متشکل از رادیات و پمپ و شیلنگ و ...میباشد.

اگه هزینه تمام شده ای که برای شما مقدوره و میتونید پرداخت کنید بگید تا مطابق با بودجتون معرفی کنیم.

دیگه یه جوری که بهترینش باشه من این مدلشو در نظر دارم 

http://www.swiftech.com/komodo-hd7900.aspx#tab4

با شیلنگ و تمام تجهیزاتش چند میشه ؟ ؟؟؟ ممنون 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دیگه یه جوری که بهترینش باشه من این مدلشو در نظر دارم 

http://www.swiftech.com/komodo-hd7900.aspx#tab4

با شیلنگ و تمام تجهیزاتش چند میشه ؟ ؟؟؟ ممنون 

مدل خوبی هست!

قیمت این مدل با فیتینگ های مورد نیازش حدود700تومن میشه! 

پمپ و مخزن و شیلنگ و رادیات هم نیاز دارید که اگه از برند xspc تهیه کنید(که یکی از بهترین ها دردنیا هست)

روی هم این قطعات میشه حدود600تومن میشه البته میتونید برای پردازنده هم بلاک تهیه کنید وتوی مدار واترکولینگتون قرارش بدید که اگه نیازباشه 300تومن هم بلاک پردازنده میشه!

یعنی درکل 1300فقط برای گرافیک و1600 برای کل سیستم یعنی پردازنده رو هم داخل مداربیارید!

لینک به دیدگاه

لازم به ذکره تمام قیمت ها با احتساب هر کیلو 50 دلار به قیمت تمام شده اضافه میشه و هزینه ی باربری و پست هم جدا محاسبه میشود.(با توجه به نرخ دلار)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت تو ایرانش نمیشه بگین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...