رفتن به مطلب

سوال در مورد تامین‌کنندگان پاور‌های گرین

Recommended Posts

سلام
شاید این سوال برای باقی دوستان هم پیش اومده باشه.
تامین‌کنندگان oem پاورهای گرین رو میشه معرفی و مقایسه کنید.

مخصوصاً CWT‌رو با HighPower.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکرکنم HighPower بهتر باشه

البته اوستا پوریا و استاد شعبانی بیشتر میتونن راهنمایی کنند در مورد سوالتون

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر دوتاش برای شرکتهای خیلی بزرگی طراحی مبکنن

و فکر کنم شرکتهای مادر به حساب میان 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میخواستم گرین بگیرم ولی توسایت ها ی مختلف بعد از تحقیق زیاد دیدم حتی از پاور های شرکت های بزرگی مثل TERAMLTAKE یا COOLERMASTER ایراد گرفته بودن اساسی طوری که ROUGH POWER TERMALTAKE 1200 اصلا بعضی از تست ها رو رد نکرده بود گفتم ببین اینا  اینهمه ساله دارن پاور میسازن اینجورازشون ایراد میگیرن اگر پاور گرین رو دادی بهشون چی میشه اخه هیچ سایت  معتبری نیمده گرین رو تست کنه فقط ما به نوشته ای تو سایت خود شرکت  بسنده میکنیم و بعد میخریم ما هم که نمیتونیم اونقدر دقیق بیایم تست کنیم ببینیم واقعا پاور خوبه یا نه ملاک 6 سال گارانتی که نشد ملاک خوب بودن معلومه میگمن کولر مستر فقط سه سال گارانتی میکنه ااون وقت گرین  نمیدونم 6سال اخه  گرین داره فقط تو ایران میفروشه باید هم گارانتیش زیادتربشه تا یه برند جهانی  مثل کولر مستر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میخواستم گرین بگیرم ولی توسایت ها ی مختلف بعد از تحقیق زیاد دیدم حتی از پاور های شرکت های بزرگی مثل TERAMLTAKE یا COOLERMASTER ایراد گرفته بودن اساسی طوری که ROUGH POWER TERMALTAKE 1200 اصلا بعضی از تست ها رو رد نکرده بود گفتم ببین اینا  اینهمه ساله دارن پاور میسازن اینجورازشون ایراد میگیرن اگر پاور گرین رو دادی بهشون چی میشه اخه هیچ سایت  معتبری نیمده گرین رو تست کنه فقط ما به نوشته ای تو سایت خود شرکت  بسنده میکنیم و بعد میخریم ما هم که نمیتونیم اونقدر دقیق بیایم تست کنیم ببینیم واقعا پاور خوبه یا نه ملاک 6 سال گارانتی که نشد ملاک خوب بودن معلومه میگمن کولر مستر فقط سه سال گارانتی میکنه ااون وقت گرین  نمیدونم 6سال اخه  گرین داره فقط تو ایران میفروشه باید هم گارانتیش زیادتربشه تا یه برند جهانی  مثل کولر مستر

از الان بگم من نمیخوام طرفداری بکنم 

ولی چند سال پیش مجله عصرشبکه چندتا پاور 800 وات رو تست کرده که تو اون تستها پاور گرین بهترین امتیاز رو اورد 

اینم بگم تست پیش نماینده های خود شرکتها انجام شد 

و یک چیز جالب اینکه پاور ترمالتک تو همون تستهای اولیه مشکل پیدا کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من توی سایت های معتبر خیلی گشتم ببینم جای این پاورهای سری GOLD ,OC گرین رو تست کردن دیدم نه.  پاور خیلی مهمه شما ببین الان یه سیستم گیمیگ قوی بخواید  اسمبل کنیدراحت هفت هشت میلیون شده نمیشه به هر پاوری اعتماد کرد برا این همه قطعه گرون . من هم رفتم سراغ Power Thortech Thunderbolt 1200W Gold اخه دیدم کمتر ازش ایراد گرفته بودن ضمنا زیر نظر برند GEIL هم تولید میشه  کولر مستر هم سری GOLD SILENT PRO نیست تو ایران اگر هم باشه فکر کنم گارانتی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم انواع و اقسام این پاورهایی که می گید تست ازش دیدید(ترمال تیک،کولرمستر،FSP و ...) همه رو خود گرین تست و بررسی می کنه اونم با دستگاههای پیشرفته ای که در ایران شاید نمونه دومی نداشته باشه !فقط حیف که اجازه عکس برداری نداشتم !

گرین سفارش میده به شرکت تایوانی و شرکت مطابق با تقاضاش تولید می کنه.مثلا یکسری از پاورهای گرین همون مدلهایی هست از کورسیر و ترمالتیک که خیلی ها حسرتش رو می برند ولی نمیدونن که همون پاورها با یه بدنه دیگه و با گارانتی مناسب در اختیارشون هست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم انواع و اقسام این پاورهایی که می گید تست ازش دیدید(ترمال تیک،کولرمستر،FSP و ...) همه رو خود گرین تست و بررسی می کنه اونم با دستگاههای پیشرفته ای که در ایران شاید نمونه دومی نداشته باشه !فقط حیف که اجازه عکس برداری نداشتم !

گرین سفارش میده به شرکت تایوانی و شرکت مطابق با تقاضاش تولید می کنه.مثلا یکسری از پاورهای گرین همون مدلهایی هست از کورسیر و ترمالتیک که خیلی ها حسرتش رو می برند ولی نمیدونن که همون پاورها با یه بدنه دیگه و با گارانتی مناسب در اختیارشون هست !

تائید میشه

و فکر کنم این مسائل بخاطر تحریم باشه

چونکه قبلا اسم گرین تو این سایت بود

http://www.plugloadsolutions.com/80pluspowersupplies.aspx

بعدها برداشته شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا دیدم شما درباره پاور ها صحبت میکردید من دارم سیستم جدید میبندم انتخاب پاور برام سخت شده قطعات هم که اینقدر گرون ادم نمتونه هر چیزی بگیره ببنده به نظر شما پاور گرین سری OC خوبن ؟میشه اطمینان کرد ؟

لینک به دیدگاه

در مورد اولید کنندگان و موارد دیگه ، دوست خوبم پوریا جان توضیح خواهند داد.

اما یک نکته کلی در مورد رویوو ها.

هیچ ریوو و بررسی ، حتی انهایی که توسط معروفترین و بهترسن سایت ها انجام می شوند، بدون غرض و گاها ، مرض نیست.... :D  بالاخره خیلی شرکتها ی بزرگ جهانی یک سری ارتباطاتی با این سایت ها دارند. :)

بعد اینکه این سایت ها ، همیشه دوست دارن خودشان در مقام بالاتری نسبت به کاربرها و تولید کننده ها ببینند. یعنی یک جورایی دوست دارند به همه بگند ما ملاک خوب و بد هستیم.

نمونش :

http://www.dpreview.com/reviews?utm_campaign=internal-link&utm_source=mainmenu&utm_medium=text&ref=mainmenu

این سایت نقد کننده انواع دوربین هست. به هیچ دوربینی ، امتیاز بالاتر از 90 نداده. یعنی نظرش اینه که بهترین دوربین دنیا هم از نظر نگارنده مطلب نقص داره.

برداشت من اینه که می خواهد بگه : اینقدر کارم درسته که هیچی منو راضی نمیکنه" . :D :D

خلاصه.... این ریویو ها خیلی خوبه ولی ... تعصب هم داخلش نقش داره ..

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...