رفتن به مطلب

Western Digital WD Blue 1TB 7200RPM 64MB یاSeagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff D

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من برسی زیادی کردم  بین این دو مدل هارد میخوام نظر چند تا از دوستان رو بدونم هر چی باشه مشورت همیشه خوبه ه نظر شما SEAGATE یا WESTERN این سوال قدیمی بودن یا نبودن!!

لینک به دیدگاه

بهتره سیگیت باراکودا رو با Western Digital Caviar Black مقایسه کنی. مقایسه باراکودا با نسخه Blue درست نیست. نظر من رو بخوای، میگم مسلما سیگیت باراکودا. ولی اگر میتونی، وسترن دیجیتال بلک بخر که علاوه بر سرعت بیشتر کیفیت ساخت بهتری داره، ولی سیگیت هم راضی ات میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنمایی ولی من توی سایت seagate دیدم این مدل که حالا اینجا تو ایران موجوده  یعنی ST1000DM003 یا همین کد مدل 2tb یا 3tb احتیاج به آپدیت فریمور داره چون فریم ور هشون مشکل داره فریمور اپدیت کردن هم برا هارد دیسک یکم خطرناکه . وسترن بلو که وارد شده تو ایران سری جدیده در حالی که من هرجا میرم چه تو لیون کامپیوتر چه سایت های دیگه چه فروشگاها هنوز همین مدیل seagate رو میفروشن وقتی هم میگی اینجور نوشته تو سایت خود سازنده میگن نه کی گفته ما روزی صد تا میفروشیم هیچ مشکلی هم نداره من خودم همشه وسترن و سامسونگ داشتم .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود رضا جان این مدل بارکودا هم ST1000DM001  توی ایران به وفوور یافت مشیه و بهترین هست من دارم از دوتاش استفاده میکنم حتی با وسترن بلک دوترابایت هم مقایسه کردم  و بنچ مارک گرفتم از لحاظ سرعت برتری با سیگیت بوده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله منم 2 ترا بایت سیگیت از همین سری رو دارم هم سرعت عالی داره(خواندن تا 230 مگ بر ثانیه) و مشکل فریم ور هم نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان که همیشه با راهنمایی هاشون مارو شرمنده میکنن. پس من سیگیت رو بگیرم همین مدلی که توی سایت فروشگاه هست ردیفه ؟اخه میدونین این مدلی که شما میگید نه این مدلی که موجوده ST1000DM003 من دیدم میگن اپدیت باید بشن فریمور خودشون مشکل داره اونی که شما گفتید کد ST1000DM001 هست اون مدل شما فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...