رفتن به مطلب

خريد 4 سيستم كامل با 5 و نيم ميليون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قراره براي يك شركت تهراني 4 سيستم ببنديم كه كارشون رندر و توليد آگهي و انيميشن و اين چيزها است

از قيمت هاي بازار تا حدودي اطلاع دارم

مي خوام يك سيستم با رم 4gb ddr3 معرفي كنيد كه 4 تاش 5.5 ميليون در بياد.

چون قراره اين مبلغ دقيقا خرج بشود

منظور اين قطعات است:

mainboard

cpu

ram

hard

graphic card

power

case

dvdwriter

monitor

mouse

kb

speaker

البته موس و صفحه كليد و اسپيكر خيلي معمولي مي خواهند .

ممنون

لینک به دیدگاه

p5q3

q9550

4gb crucial 1333 cl6

500gb seagate

9600 gt 2gb ya 9800 gt 2gb

green 585

case green trio

تا اینجا نزدیک یک میلیو در میاد ابته با این بودجه نمیشه corei7 برداشت

لینک به دیدگاه

درود

cpu:intel Q9550=276

MB GIGABYTE GA-EP45T-UD3R=175

ram:2 *2 gig 1333 DDR3 patriot=80

POWER GREEN/GP685 B or GP680B=117

LCD SAMSUNG T200=227

VGA:msi 4890 oc=328

hard:500 samsung F1/=56

DVD RW:20 x sata asus =30

اینها 1290000 در میاد که 85000 تومن هم برای یک کیس و کیبورد و موس و اسپیکر کاملا معمولی باید بگذارید که میشه هر سیستمی 1375000 هزار تومن که چهار تاش دقیقا میشه 5500000 تومن.

لینک به دیدگاه

برای کارهای گرافیکی گرافیک گیمینگ کارایی بالاتری نمیده و فقط مقدار حافظش مهمه پس 4890 به درد این مورد نمیخوره

لینک به دیدگاه

اينو خودم با مشورت دوست همكارم انتخاب كرديم.

البته اول مي خواستيم رمها رو از برند تيم كه آقاي حسيني هم دارند انتخاب كنيم كه كيت 6 گيگ بود ولي اگر اين پاتريوت كه معرفي كرديد موجود باشه همين پاتريوت رو برمي داريم.

كيس هم چون پردازشها طولاني مدت است از يك كيس با خنك كنندگي مناسب مي خواهيم استفاده كنيم كه ارزانترين و مناسب ترين اونها رو اين مدل كه توي ليست گفتم ديديم.

مانيتور هم براشون مدل معمولي در نظر گرفتيم و بيشتر هزينه ها رو روي گرافيك و مادربورد و رم و cpu متمركز كرديم تا كارايي بهتر شود.

cpu : intel q9550 = 270

mainboard : giga ep45t-ud3r= 162

ram:2 *2 gig 1333 DDR3 patriot=80

POWER GREEN/GP685 = 117

Monitor LCD 20" SAMSUNG 2033 = 171

graphic : msi 4890 oc 1gb = 328

hard:500 samsung F1/maxtor = 53-56

DVD RW: asus sata=30

case = green silent storm = 63

mouse optical = 6

kb = 14

speaker = 30

كه جمعش در مي ياد 1327000 يك ميليون و سيصد و بيست و هفت:) و چها رتاش مي شه حدود

پنج ميليون و سيصد و هشت هزار;)

حالا دو تا سوال: اين پاور براي اين سيستم كافي است؟ قيمت ها رو الان بروز چك نكردم. اين قيمتهايي كه گفتم با توجه به ليست قيمتهاي شركت هاي مشهدي چند روز پيش است.

قيمت همكار تهرانش رو اگر كسي مي تونه اينها رو تهيه كنه تهران يا مشهد به من بگه كه براي بستن سيستمها احتمالا بيام تهران=D>

لینک به دیدگاه

سلام

نظر دوستمون MR_PC عالی هست.

فقط در چند مورد میخوام فوضولی کنم.

پاور رو اگر از برند ACbel تهیه کنید خیلی بهتر هست.نظر شخصی خودمو میگما ولی احساس میکنم گرین تو پاورهای بالای 600 وات اون راندمان و عملکرد مناسب رو نداره.در برخی موارد هم اشکال صدای زیاد فن گزارش شده.

هارد رو از برند سیگیت با همین حجم بردارید که واقعا سریع و بدون صدا هستند.

گرافیک رو میتونید GTX275 - 896MB بردارید که تقریبا با کارت مذکور هم قیمت ولی کارایی نسبتا بیشتری داره.

با آرزوی موفقیت برای همه

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا رم ddr3 میخواهید با تاخیر 9.رمهای 1066 از هر برندی که باشه(ddr2) با تاخیر 5 کارایی بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

جسارتا بنده هم نظرم رو ميگم :

CPU = Core i7 920 --- 310

Mobo = Asus P6T ---320

Ram = 3*2Gb 1333 Team ----130

Vga = Biostar 4670 ----85

HDD = Hitachi 500Gb ---58

LCD = Samsung T200 ---225

mouse + keyboard + speaker----50

Power = 685 Green----117

Case = Green Silent Storm ---64

ODD = Samsung 22X sata ---- 28

جمع كل : 1.387.000

چهار تاش حدود 5.5 ميشه

تا اونجا من خبر دارم گرافيك خيلي تو كار رندر تاثير نداره ( اگه اشتباه ميكنم دوستان بگن )

ویرایش شده توسط htondkar
لینک به دیدگاه

برای کارهای گرافیکی گرافیک گیمینگ کارایی بالاتری نمیده و فقط مقدار حافظش مهمه پس 4890 به درد این مورد نمیخوره

درود

شایان جان برای ساخت انیمیشن هم کارایی gpu و نوع هسته گرافیکی و هم حجم حافظه گرافیکی به همراه کلاکشون موثر هست.

سلام

پاور رو اگر از برند acbel تهیه کنید خیلی بهتر هست.نظر شخصی خودمو میگما ولی احساس میکنم گرین تو پاورهای بالای 600 وات اون راندمان و عملکرد مناسب رو نداره.در برخی موارد هم اشکال صدای زیاد فن گزارش شده.

در مدلهای جدید 580 و 680 گرین مثل 585 b و 685 b سعی شده مشکل صدای فنها رو بر طرف کنند و البته مجهز به ویژگی کابل منجمنت شدند

uyvo03x4l68ryqivn6gp.jpg

حالا دو تا سوال: اين پاور براي اين سيستم كافي است؟ قيمت ها رو الان بروز چك نكردم. اين قيمتهايي كه گفتم با توجه به ليست قيمتهاي شركت هاي مشهدي چند روز پيش است.

قيمت همكار تهرانش رو اگر كسي مي تونه اينها رو تهيه كنه تهران يا مشهد به من بگه كه براي بستن سيستمها احتمالا بيام تهران=d>

بله پاور برای این قطعات کافی هست.در نظر داشته باشید که هر پاوری با توجه به مقدار از پیش تعین شدش تا حدی هم میتونه پاسخگویی توان مصرفی بالاتر هم باشه البته نباید این موضوع رو در انتخاب لحاظ کرد.

قیمت همکار تهران رو با شماره های لیون کامپیوتر تماس بگیرید و از جناب حسینی جویا بشید

88947927-88947928

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

تا اونجا من خبر دارم گرافيك خيلي تو كار رندر تاثير نداره ( اگه اشتباه ميكنم دوستان بگن )

دوستمون واسه كارهاي انيميشن سازي ميخواد پس بايد گرافيك قوي برداره !!!

منم گفتم با اين پول بهتره يه Core i7 برداره ولي وقتي ديدم گفته كار انيمشني همون سيستم دوستمون رو پيشنهاد كردم !!!

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

تا اينجا اين شد:

cpu:intel Q9550

MB GIGABYTE GA-EP45T-UD3R

ram:2 *2 gig 1333 DDR3 patriot

POWER GREEN/GP685 B or GP680B

LCD SAMSUNG T200

VGA:msi 4890 oc

hard:500 samsung F1/

DVD RW:20 x sata asus

case green silent storm

حالا اين 4890 از برند msi يا sapphire بگيرم قويتره يا 275gtx ؟؟؟ قيمتشون كه هر دو در يك حد است.

چون كارشون بيشتر تدوين برنامه هاي تلويزيوني و كار روي آگهي هاي بازرگاني تلويزيون و ميكس و رندر انيميشن هاي تبليغاتي براي صدا و سيما است

ممنون

لینک به دیدگاه

به نظر بنده 4890 باید برای کارهای گرافیکی مثل انیمیشن سازی بهتر باشه ولی شاید برای گیم تا حدودی برابر یا حتی 275 بعضی تستها بهتر عمل کرده و البته امروز کارت HIS HD 4890 Fan TURBO 1GB

هم به محصولات لیون کامپیوتر اضافه شد که تا حدی از دو برند قبلی قویتر هست و کمی هم گرونتره.

7a2ce2b3a2535171a8ac989e38fb6badHD4890_Turbo_All_1600.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

مهرداد جان 4890 در برابر 275 فقط کمی در رزولیشنهای بالا ضعف داره و مطمئنا این his turbo اون ضعف رو تا حدودی برطرف کرده و این کارت انتخاب بسیار خوبیه و بعد از این msi oc edition که تا 880 برای gpu اور شده است البته non refrence های سافایر و پاورکالر هم به زودی تو بازار موجود میشه که تا 1000 برای gpu اور شده که یه مدل پاورکالر هم تا خرخره اور شده 1010 .

به نظر بنده 4890 باید برای کارهای گرافیکی مثل انیمیشن سازی بهتر باشه

کاملا موافقم در واقع کار اصلی ati همینه :-w

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...