رفتن به مطلب

نظر شما راجب این سیستم چیه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت بچه های عزیز lion computer این سیستم تازه جمع کردم برای بازی میجواستم نظرتونو بدونم

Mainboard asus p8b75-v

cpu core i5 3570k

vga asus gtx 550 ti ultimate overclock

ram corsair vengance 2*4 gb 1600 mhz

power enermax 550 w

case green x3

نظرتونو بگین ممنون میشم 

:wub:  :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت بچه های عزیز lion computer این سیستم تازه جمع کردم برای بازی میجواستم نظرتونو بدونم

Mainboard asus p8b75-v

cpu core i5 3570k

power enermax 550 w

case green x3

نظرتونو بگین ممنون میشم 

گرافیک قدیمیه و بدرد بازی های مدرن نمی خوره. مادر بورد هم بسیار ضعیف هست . پردازنده خوبه.فرکانس 1600 رم برای یک گیمر کم هست.

اصلا توقع اجرای بازی های جدید را روی گرافیک آخر نداشته باشید .

ویرایش شده توسط Hossein gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Mainboard asus p8b75-v

cpu core i5 3570k

power enermax 550 w

case green x3

نظرتونو بگین ممنون میشم 

مبارک باشه سیستم خوبیه. بازی های روز رو هم میتونی خوب اجرا کنی خیالت راحت بازی هایی که گرافیک خیلی خفن بخوان زیاد نیستن پس غم گرافیک رو نخور الان داداش من با سیستم ضعیف تر از شما داره کرایسیس 3 رو خیلی قشنگ و روون بازی میکنه. در آینده هم خواستی ارتقا بدی اول مادر بورد رو ارتقا بده.

لینک به دیدگاه

Mainboard asus p8b75-v

cpu core i5 3570k

power enermax 550 w

case green x3

نظرتونو بگین ممنون میشم 

عزیز، سی پی یو رو i3 3220 بردار. با پولش یه گرافیک بهتر بخر. گرافیک و سی پی یوی انتخابی ات، بقول معروف ربطی به هم نداره. حداقل یه 560ti بگیر که بازیهای فعلی رو بتونه با رزولوشن 1080p تا حدود زیادی جواب بده.

لینک به دیدگاه

مبارک باشه سیستم خوبیه. بازی های روز رو هم میتونی خوب اجرا کنی خیالت راحت بازی هایی که گرافیک خیلی خفن بخوان زیاد نیستن پس غم گرافیک رو نخور الان داداش من با سیستم ضعیف تر از شما داره کرایسیس 3 رو خیلی قشنگ و روون بازی میکنه. در آینده هم خواستی ارتقا بدی اول مادر بورد رو ارتقا بده.

متاسفانه بازیهای قشنگ، همه گرافیک خفنن، مگر اینکه بخوای ماچیناریوم بازی کنی. کرایسیس 3 حال همه گرافیکهای حرفه ای رو گرفته، با این گرافیک بخوای قشنگ بازی اش کنی، روون اجرا نمیشه. اگر بخوای روون بازی کنی، قشنگ اجرا نمیشه. خلاصه اش اینکه گرافیک بهتر بگیر، چون بازیها زودتر از اون چیزی که فکرش رو میکنی، مرزهای گرافیکی رو میشکنن. من که با GTX 460 نتونستم کرایسیس 3 رو قشنگ و روون اجرا کنم! شما رو نمیدونم.

لینک به دیدگاه

گرافیک قدیمیه و بدرد بازی های مدرن نمی خوره. مادر بورد هم بسیار ضعیف هست . پردازنده خوبه.فرکانس 1600 رم برای یک گیمر کم هست.

اصلا توقع اجرای بازی های جدید را روی گرافیک آخر نداشته باشید .

به گرافیک پیشنهادی خودشون یه نگاه بندازین. فرکانس 1600 برای ایشون زیاد هم هست. مثل شما که تایتان زیر دستشون نیست. مادربردشون هم برای کار ایشون کاملا مناسبه. فکر نمیکنم ایشون دنبال اورکلاک و این حرفها باشن.

لینک به دیدگاه

عزیز پردازندتون رو میتونی 3570 بدون k بگیرین چون مین که انتخاب کردین قابلیت اور نداره سری z نیست خرید پردازنده سری k واسه این مین توصیه نمیشه چون اون k بی معنی و بی خاصیت میشه.

رم فرکانس 1600 برای گیم کاملا کافی هست.

8 گیگ رم واسه این سیستم زیاده اگه واسه گیم هست به نظر بنده رم  به حجم 4 گیگ بگیرین کافیه. اضاففش رو یه کارت گرافیک بهتر تهیه کنید.

2 تا رم دو گیگ با تایمینگ مناسب تهیه کنید.

چون حداقل گرافیک واسه گیم رو کیفیت مناسب این روزها 560ti هست.

اگه بازهم قصد تغییر تو انتخابتون ندارین.برای گرافیک:

گرافیک تو این رنج قیمت 7770 بهتره از 550.

اگه قصد خرید دست 2 دارین 560 دست دو بخرین.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

ممنون بچه ها واسه راهنماییتون پس همونطور که شما میگین باید گرافیک عوض بین این دو تا کدوم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1-Gainward gtx 660

2-mis gtx 650 ti boost twin forzer gaming

در ضمن بچه ها زیاد اهل اور کلاک نیستم چون می ترسم به خاطر رزولیشن مونیتور که یکی از دوستان فرمودن 19 اینچ هستش

منتظر پیشنهاداتونم بچه ها  :wub:  :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

ممنون بچه ها واسه راهنماییتون پس همونطور که شما میگین باید گرافیک عوض بین این دو تا کدوم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1-Gainward gtx 660

2-mis gtx 650 ti boost twin forzer gaming

در ضمن بچه ها زیاد اهل اور کلاک نیستم چون می ترسم به خاطر رزولیشن مونیتور که یکی از دوستان فرمودن 19 اینچ هستش

منتظر پیشنهاداتونم بچه ها  :wub:  :wub:  :wub:

دوست خوبم سيستم خيلى خوبى دارى، براى گرافيك هم يا يكى از همون مدلهايى كه خودت گفتى رو بردار يا مدل گرافيك HD 7790 شركت AMD.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...