رفتن به مطلب

cooling برای i7-4770 k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان میخواستم فردا صبح میخوام cooling سفارش بدم برای cpu خیلی گشتم این مدل THERMALRIGHT ARCHON رو تو تست ها خوب کار کرده بود البته الان مدل deepcool assassion هم موجوده اختلاف زیادی هم ندارن تو قیمت ولی این فن deepcool اصلا تو توضیحاتش توی سایت خودش نزده پشتیبانی از سری جدید 1150 نمیدونم چکار کنم موندم وسط این دوتا اون archon خوب تست زده بود این deepcool هم میگفتن تو تست ها که کیفیت خیلی بالایی داره ولی هیچ تستی نیست که روی 4770k زده باشن اکثرا یا روی i7 960 یا رویه i7 3770 kیا روی 3990x حالا من هم موندم چکار فردا هم باید سفارش بدم اگر یه نظری بدید ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان میخواستم فردا صبح میخوام cooling سفارش بدم برای cpu خیلی گشتم این مدل THERMALRIGHT ARCHON رو تو تست ها خوب کار کرده بود البته الان مدل deepcool assassion هم موجوده اختلاف زیادی هم ندارن تو قیمت ولی این فن deepcool اصلا تو توضیحاتش توی سایت خودش نزده پشتیبانی از سری جدید 1150 نمیدونم چکار کنم موندم وسط این دوتا اون archon خوب تست زده بود این deepcool هم میگفتن تو تست ها که کیفیت خیلی بالایی داره ولی هیچ تستی نیست که روی 4770k زده باشن اکثرا یا روی i7 960 یا رویه i7 3770 kیا روی 3960x حالا من هم موندم چکار فردا هم باید سفارش بدم اگر یه نظری بدید ممنون

هر کولری که روی پلتفرم 1155 نصب بشه رو 1150 هم نصب میشه .

اگر بخواهید رو حالت دیفالت از سی پی یو استفاده کنید Archon جوابگو هست ولی اگر بخواهید اور کنید این کولر قابلیت مهار کردن دمای بالای 4770K را ندارد و در فرکانس 4200 هم دمای هسته ها تا 70-75 هم خواهد رسید .

دمای 4770K مقداری از 3770K بالاتر هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکم اورکلاک که میکنم ناسلامتی سری k هستیش cpu  پس برم سراغ DEEPCOOL CPU Cooler Assassin Gamer Storm توتست ها دیدم خیلی  خوب جواب داده بودنظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

deepcool assission gaming با 16 لوله پایپ در حد D14 و کمی بهتره انتخاب مناسبیه اگه رمهای شانه بلند ندارید در ضمن وزن این کولر با فنهاش 1370 گرم است

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه  رم ها رادیاتور  کوتاهن  اره فکر کنم deepcool مدل بالابهتره حالا باز هم منتظرم اگر کسی از دوستان تجربه ای داره با این cpu و فن ها ی موجود تا شب حتما خبرم کنه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز حداکثر بودجه تون چه قدره؟

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا 250 270 دیگه بیشتر نمیخوام بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میخواید اورکلاک بکنید به نظرم هیچ ایر کولری اونطور که باید برای این CPU جوابگو نباشه. ولی به هر حال به نظر من اگه NH-D14 گیرتون اومد بگیرید چون هم مثل Silver Arrow زیادی بزرگ نیست و هم یکی از بهترین ایر کولر های موجوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب من دارم از فروشگاه میگیرم چون شهرستان هستم هنوز فن های خوب برای این مدل جدید نیوردن اون مدل هم CPU FAN NOCTUA NH-D14 دیگه درسته؟ این فکر نکنم گیر بیاد

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره مشکل همینه متاسفانه  فن ها ی کولر مستر  و زالامان مخصوص این cpu  رو وارد نمیکنن ما هم محدودیم به همین ها حالا هم مجبور میشم یکی بگیرم بعدش هم با کلی ضرر یکی دیگه تو اینده  باید بگیرم اگر کولر مستر  بیارن چون به قول دوستمون اینا که الان موجوده همه برا 3770k  بودن نهایش ولی 4770 K  دماش بیشتره

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا 250 270 دیگه بیشتر نمیخوام بشه

تو اون رنج قیمت همین ASSASSIN بهتره ولی اگر بیش تر بتونید هزینه کنید می تونید NOCTUA D14 یا CNPS14X با دو فن اضافی تهیه کنید.

در لینک زیر می تونید مقایسه چند کولر روی 4770K ببینید.

http://www.tomshardware.com/reviews/best-heat-sink-haswell,3554-24.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اون رنج قیمت همین ASSASSIN بهتره ولی اگر بیش تر بتونید هزینه کنید می تونید NOCTUA D14 یا CNPS14X با دو فن اضافی تهیه کنید.

در لینک زیر می تونید مقایسه چند کولر روی 4770K ببینید.

http://www.tomshardware.com/reviews/best-heat-sink-haswell,3554-24.html

خوب متاسفانه هیچ کدوم در دسترس نیست نمیدونم کسی سراغ داره جایی  مدل های قوی تراگه باشه خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب متاسفانه هیچ کدوم در دسترس نیست نمیدونم کسی سراغ داره جایی  مدل های قوی تراگه باشه خوبه

هست عزیز اگه خواستید PM بدید.

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد من d14 نوکتوا هست! البته با قیمت حدود310 تومن

درخریدش شک نکنید چون کولرهای پایین تر ازپس این پردازنده بر نمیان و خریدن و نخریدنشون زیاد تفاوتی نداره!

یه یه چیز خوب تهیه کنید یا اصلا تهیه نکنید!

d14 پیشنهاد منطقی و معقولانه ای هست!

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد من d14 نوکتوا هست! البته با قیمت حدود310 تومن

درخریدش شک نکنید چون کولرهای پایین تر ازپس این پردازنده بر نمیان و خریدن و نخریدنشون زیاد تفاوتی نداره!

یه یه چیز خوب تهیه کنید یا اصلا تهیه نکنید!

d14 پیشنهاد منطقی و معقولانه ای هست!

سلام

NH-D14 هم از پس این سی پی یو برنمیاد .  دمای 4770K خیلی بالاست و برای هر چه استفاده بهتر این سی پی یو باید از واتر کولر استفاده کرد .

لینک به دیدگاه

سلام

NH-D14 هم از پس این سی پی یو برنمیاد .  دمای 4770K خیلی بالاست و برای هر چه استفاده بهتر این سی پی یو باید از واتر کولر استفاده کرد .

بله پژمان جان کاملا درسته!

بنده با توجه به پیشنهاد قیمتشون که نزدیک به 300 تومن هست این گزینه رو پیشنهاد دادم وگرنه همین d14 هم به زور توی فرکانس 4400 زیر 85 نگهش میداره!

لینک به دیدگاه

بله پژمان جان کاملا درسته!

بنده با توجه به پیشنهاد قیمتشون که نزدیک به 300 تومن هست این گزینه رو پیشنهاد دادم وگرنه همین d14 هم به زور توی فرکانس 4400 زیر 85 نگهش میداره!

بله ، کاملا درسته . 

دمای سی پی یو من با همین کولر در فرکانس 4400 با یه تست به 80 میرسه و نمیشه بیشتر بهش فشار آورد . در آینده حتما یه واتر خوب باید تهیه کنم تا بتونم از این سی پی یو استفاده بهتری داشته باشم B) ( امیدوارم واترکولر های مناسبی در آینده وارد بازار بشن )

کوچیک شما محمدرضا هستم :wub:

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجور که دوستان میگن امیدی به این cpu نیست باید برم پنتیوم 1700 celeron بخرم!! خوب نوکتا ه فکر کنم برام کافی باشه من دیگه بیشتر  4300 4400  عمرا برم بالاتر فکر کنم جوابگوه .

لینک به دیدگاه

اینجور که دوستان میگن امیدی به این cpu نیست باید برم پنتیوم 1700 celeron بخرم!! خوب نوکتا ه فکر کنم برام کافی باشه من دیگه بیشتر  4300 4400  عمرا برم بالاتر فکر کنم جوابگوه .

دوست عزیز اول از همه مطمئن بشید که این کولر در کیس شما جا میشه ، بعد خریداری کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس اول خواستم کولر مستر haf x بگیرم از قیمتش خوشم نیومد خیلی زیاد بود و بی خود هم بزرگ بود برا کار من نیاز نبودیک x7 cougar ver 2.0 گرفتم کفتم هم فن های کوگار داره هم نقد های خود کوگار رو خوندم جالب بود راضی بودن ازش.

لینک به دیدگاه

سلام اساتید ببخشید شاید باید تاپیک جدا میزدم ولی خواستم تکراری نشه , آیا برای 4770 معمولی بدون اورکلاک خنک کننده گرون نیازه؟ یا بهتره برم سمت 3770؟ چون حد اکثر برا کیس میخوام 180 هزینه کنم و برای خنک کننده هم 100!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...