رفتن به مطلب

خرید سیستم برای انبار و فروشگاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
من تصمیم خرید سیستم برای یک انبار که مغازه همراهش هست دارم.
یک سری قطعات پیش بینی کردم . اما یک مورد هست که نمیدانم چی کگنم.
یعنی تو گرافیک موندم.
اصلا برای همچین کاری گرافیک بخرم؟ گرافیک سی پی یو g2020 کفایت کار رو نمیده؟اصلا گرافیکش در چه حدیه؟
اگر حتما باید گرافیک بخرم خوب یک گرافیک 5450 با یک  g2020 همان قیمیتی در میاد که یک سی پی یو i3 قیمت میخوره
یعنی میشه با یک i3 بخریک مه البته بیشتر از حد نیاز هست و گرافیک نخریم؟
احتملا نرم افزار هلو میخوان نصب کنند.

راستی با این حساب گرافیک داخل یg2020 اگر در حد همان 5450 هست پس اصولا کسی دیگه با این سی پی یو ها چنین گرافیکی نباید بخره درسته؟ مگر اینکه سی پی یو گرافیک نداشته باشه؟! ممنون
این مورد حل بشه تا لیست که نظرم هست بزنم تا دوستان لطفا ما را همراهی کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز اگر میخواین صرفا فقط جهت انبارداری و نرم افزار حسابداری از سیستم استفاده کنین همون i3 رو مد نظر قرار بدین تا هم از لحاظ گرافیکی تامین بشین هم از قدرت پردازشی خوبی نسبت به 2020 برخوردار باشین

شما حتی میتونین از مادربرد انبرد و همون 2020 هم استفاده کنید تا هزینه اضافی هم نکرده باشین

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

اصولا GPU داخل CPU رو برای همین کار ساختن. گرافیک داخلی برای بی نیاز کردن کاربران از خرید گرافیکهای غیر حرفه ایه که نیازشون رو به گرافیک آنبرد یا سطح پایین که باعث تحمیل هزینه به کاربر میشن برطرف کنه. برای کارهای عادی و وبگردی و برنامه های اداری کاملا کفایت میکنه و نیاز به هزینه اضافه نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

می فرمائید همان i3 بخرم و از گرافیک داخلی استفاده کنم و کفایت میکنه؟

یا g2020 بخرم و از گرافیک داخلیش استفاده کنم؟ والا سیستم مال فرد دیگری هست و میخوام هزینه بی خودی نکنم برای جایی که مثل منزل هم نیست و سیستم شاید خاک بخوره یا خوب مراقبت نشه اما از اون لحاظ فردا نمیخوام توی نرم افزار های حسابداری  مثل هلو و یا غیره کم بیاره و ضایع بشیم.و خرج دوباره بشه.

دقیقا نمیدانم این گرافیک g2020 یا گرافیک i3 در چه حد عمل میکنند. اصلا برای همچین جایی i3 به صلاح هست؟

لینک به دیدگاه

گرافیک داخلی پردازنده 2020 هم جواب کار شما رو میده . نیازی به هزینه بابت گرافیک و یا حتی پردازنده i3 ندارید . نرم افزار حسابداری و هلو هم از فتوشاپ سنگینتر نیست که . من با پردازنده همرده همین 2020 ( 620 ) دارم فتوشاپ کار میکنم . مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

عزیز بنظر بنده هم g2020 کفایت میکنه گرافیک داخلیشم مناسبه یه مین ارزون هم بردارین که از گرافیک داخلی cpu پشتیبانی کنه حتما.نیاز به کارت جدا ندارین.عمل کرد گرافیک های درونی هم برای کار شما کافی باید باشه مگر اینکه کار گرافیکی خاصی انجام بدین یا بازی کنین.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

سلام

حدودا با موس و کیبورد میشه 1 تومن

case : Palm 50.000T
CPU:Intel G2030 190.000T
DVd-rw: HP 54.000T
HDD: 1TB SATA III 64MB ST1000DM0032  215.000T
MB: H61M-P20 180.000T
PSu: Green 430A-EU 144.000T
RAM:2-2GB ddr3 1333 120.000T

چطور دوستان؟ مانیتور هم به انتخاب و جیب خودشون بعید میدانم کمتر از 350 مانیتور گیرشون بیاد.

لینک به دیدگاه

پاور رو میتونید 330 وات بگیرید که ارزونتر بشه . نیازی به 430 نیست . در عوض کیس رو استاندارد بردارید . مثلا Wee گرین که 75 تومانه . هارد 1 ترا هم فکر نمیکنم نیازی بشه . 500 کافیه . ولی اگر میخواد هم مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این سیستمو دارم خواستی در خدمتم 

کلا گارانتی دارن و یک ماه کارکرد هستن

cpu:g2020

min:saus p8h61-mx usb3

گرافیک هم انبرد داره که خیلی خوب جواب میده

خوب مابقی هم دارم خواستی درخدمتم

فروش سیستم معمولی سوکت1155 با cpu2020و ............

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این سیستمو دارم خواستی در خدمتم 

کلا گارانتی دارن و یک ماه کارکرد هستن

cpu:g2020

min:saus p8h61-mx usb3

گرافیک هم انبرد داره که خیلی خوب جواب میده

خوب مابقی هم دارم خواستی درخدمتم

سلام

دستت درد نکنه اما من اینجا هیچ کاره هستم و اونها گفتم نو بخر و بیار .

لینک به دیدگاه

پاور رو میتونید 330 وات بگیرید که ارزونتر بشه . نیازی به 430 نیست . در عوض کیس رو استاندارد بردارید . مثلا Wee گرین که 75 تومانه . هارد 1 ترا هم فکر نمیکنم نیازی بشه . 500 کافیه . ولی اگر میخواد هم مشکلی نداره .

سلام

ممنون ازت. مشکل کیس چی هست؟ از لحاظ تهویه یعنی استاندارد نیستند؟

لینک به دیدگاه

هم از لحاظ تهویه و هم از لحاظ کیفیت ساخت بدنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...